Budowa domu - jak zacząć i jak ją zorganizować. Wideo

2022-10-31 9:21 Materiał sponsorowany
Budowa domu - jak zacząć i jak ją zorganizować. Opowiadają inwestorka i kierownik budowy

Obejrzy wideo z cyklu Pog@dane. Zbudowane. Z Tomaszem Rybarczykiem, ekspertem firmy Solbet, pogadaliśmy o tym, jak dobrze zaplanować budowę. Swoimi doświadczeniami podzieliła się też z nami Jolanta Mąkosa, która buduje dom w Nowych Grocholicach.

27 października odbyło się e-spotkanie w naszym cyklu Pog@dane. Zbudowane. Tym razem pogadaliśmy o budowie domu. Każdy inwestor, zanim rozpocznie budowę, musi przejść przez kilka etapów - od zakupu działki, przez pozwolenia i uzgodnienia, aż do prac przygotowujących teren pod budowę.

Tomasz Rybarczyk ekspert firmy SOLBET oraz Jolanta Mąkosa - inwestorka, budująca swój dom w Nowych Grocholicach, opowiadali, jak przebiega budowa domu krok po kroku, jakich formalności dopełnić. Rozmowę poprowadził Piotr Laskowski redaktor naczelny Muratora.

Agenda e-spotkania:

  1. Wybór projektu i projektanta
  2. O czym rozmawiać z architektem
  3. Wybór technologii i materiałów
  4. Szukanie inwestorów
  5. Zakup materiałów - na co zwrócić uwagę
  6. Nadzór nad przebiegiem prac
  7. Odpowiedzi na pytania widzów

Partnerem wydarzenia była firma SOLBET

Zobacz inne nagrania z cyklu Pogad@ne. Zbudowane

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE