Dekoracje z dyni na Halloween. Zrób to sam

2020-10-27 7:49
dynia-kompozycja-roslinna
Autor: photos.com Oto pomysł na wesołe obrazki: w wydrążonych ściankach wielkich owoców dyni wycięto postać kota i pająka. Na schodach dodatkowo położono mniejsze dynie - w tym białą - i rozsypano jesienne liście

Dynie na Halloween można ustawić przed domem, na balkonie, tarasie, schodach wejściowych do domu czy parapecie okna. Można je także postawić w ogrodzie.

Coraz częściej domy i ogrody na Halloween zdobią wydrążone dynie, w których zapala się świeczki. Dekoracje z wydrążonych owoców dyni można zrobić samodzielnie. Wystarczy kupić dynie - jak duże, to zależy od naszych upodobań i miejsca, gdzie chcemy je wyeksponować. Odcinamy górę dyni, wydrążamy dokładnie miąższ (można to zrobić za pomocą łyżki) i wycinamy otwory przypominające oczy, nos i usta (najlepiej wcześniej narysować wzór na owocu). Do tak przygotowanej dyni wystarczy wstawić świeczkę i jesienna dekoracja gotowa.

>>Przeczytaj też:Jak zrobić lampion z dyni na Halloween. Instrukcja krok po kroku

Zobacz galerię zdjęć z dekoracjami z dyni

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Natalia | Ogrodolandia.pl
|

Dynie doskonale nadają się do wykonywania dekoracji jesiennych ! :) Warto zainteresować się dekoracjami W dyniach ! Słyszeliście już o takich? :)

Jadzian
|

:)