Obejrzyj nagranie webinaru: Rekuperacja do nowych i istniejących budynków

2023-06-13 15:20 Materiał sponsorowany
Webinar: Rekuperacja do nowych i istniejących budynków
Autor: STIEBEL ELTRON O korzyściach i funkcjach rekuperacji podczas bezpłatnego webinaru

Rekuperacja to technologia, która zapewnia nie tylko skuteczną wentylację w pomieszczeniach, ale w sezonie grzewczym umożliwia skuteczny odbiór ciepła z powietrza wywiewanego, przekazując go do powietrza nawiewanego. Jakie jeszcze korzyści daje wentylacja mechaniczna z rekuperatorem? Jak właściwie dobierać system wentylacyjny? Jak połączyć pompę ciepła z rekuperatorem? Obejrzyj nagranie webinaru.

Odpowiednia wentylacja jest niezbędna w każdym budynku. Jest ona też źródłem znaczących strat ciepła, przez co generuje duże koszty. Sposobem na ich minimalizację jest wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. O zasadach doboru systemów, ich działaniu i korzyściach rozmawiamy z ekspertem z firmy STIEBEL ELTRON.

Rekuperacja do nowych i istniejących budynków

Agenda webinaru

  • Korzyści i funkcje rekuperacji
  • Programy wsparcia finansowego
  • Rekuperacja w modernizowanych i nowych budynkach
  • Zasada doboru centralnych i decentralnych systemów wentylacyjnych
  • Jak połączyć pompę ciepła z rekuperatorem?
Jarosław Popadyk Produkt Menadżer ds. Wentylacji
Jarosław Popadyk, Produkt Menadżer ds. Wentylacji

Produkt menadżer ds. wentylacji w STIEBEL ELTRON Polska. W wentylacji Jarosław czuje się jak ryba w wodzie. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie odnawialnych źródeł energii i chętnie dzieli się wiedzą. Prowadzi szkolenia zarówno dla biur projektowych, jak i dla instalatorów. Jest autorem kilkudziesięciu artykułów na temat wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE