Zapraszamy na e-spotkanie Pompa ciepła – co trzeba o niej wiedzieć

2022-09-16 17:21
pogadane
Autor: archiwum serwisu

22 września o godz. 14 zapraszamy na e-spotkanie z cyklu [email protected] Zbudowane. Tym razem z ekspertami z firmy LG pogadamy o pompach ciepła. Wyjaśnimy, jak działają, jak się je obsługuje i jakie są korzyści z zastosowania do ogrzewania pompy ciepła zamiast kotła. Odpowiemy też na pytania, które nam zadacie.

Zapraszamy na e-spotkanie z cyklu [email protected] Zbudowane. Z ekspertami firmy LG Jakubem Lejmanem i Sebastianem Ogonkiem pogadamy o pompach ciepła. Spotkanie jest darmowe i odbędzie się on-line. Poprowadzi je Piotr Laskowski redaktor naczelny Muratora. Zapraszamy do oglądania i zadawania pytań.

Termin: 22 września godz. 14

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zarejestruj się już dziś. Wystarczy wypełnić formularz rejestracji >>>

rejestracja
Autor: Murator Link: Weź udział >>>

Agenda e-spotkania

  1. Czy pompa ciepła to skomplikowane urządzenie? Z czego się składa, jak działa
  2. Dlaczego mówi się, że pompa ciepła to urządzenie ekologiczne
  3. Porównanie pompy ciepła z kotłem gazowym
  4. Gdzie można zainstalować pompę ciepła
  5. Jak się obsługuje pompę ciepła, czy jest to trudne, co jest ważne
  6. Jak wybrać odpowiednią pompę ciepła i jak ją zamówić
  7. Koszt zakupu i eksploatacji, dotacje
  8. Odpowiedzi na pytania uczestników

Na te pytania odpowiemy 22 września o godz. 14 podczas spotkania on-line „Pompa ciepła - co trzeba o niej wiedzieć”. Partnerem wydarzenia jest firma LG. Zapraszamy do udziału!

Ekspert
Jakub Lejman
mgr inż. Jakub Lejman, Senior Product Engineer, LG Electronics

Ekspert techniczny w zakresie rozwiązań klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych. W LG odpowiedzialny m.in. za autoryzację certyfikatów produktowych, przygotowanie dokumentacji technicznej urządzeń, tworzenie koncepcji projektowych oraz prowadzenie szkoleń. Absolwent Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Lubelskiej oraz Wydziału Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej.

Ekspert
Sebastian Ogonek
Mgr inż. Sebastian Ogonek, Therma V Sales Team Manager, LG Electronics

Koordynator sprzedaży pomp ciepła LG na terenie całej Polski oraz doradca techniczny w zakresie pomp ciepła typu powietrze-woda. Odpowiedzialny za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami (dystrybutorami oraz instalatorami), ich bieżące wsparcie, a także prowadzenie szkoleń technicznych. Absolwent Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE