Poznaj nowoczesną łazienkę i jej ogrzewanie podłogowe

2016-09-14 13:02 Danfoss
Ogrzewanie podłogowe
Autor: Danfoss Przyjemność stąpania po ciepłej podłodze staje się dziś standardem dostępnym dla każdego.

Poczuj się przyjemnie w swojej łazience dzięki podgrzewanej podłodze. Teraz ciepło jest w zasięgu ręki dzięki nowoczesnemu sterowaniu ogrzewaniem. Poznaj termostaty o designerskim wyglądzie, które są proste i bezpieczne w użytkowaniu. Spełnij swoje marzenie o komfortowej i nowoczesnej łazience.

W mojej wymarzonej, nowoczesnej łazience…

Elegancka i komfortowa łazienka jest nieodłącznym elementem marzeń o własnym mieszkaniu. Nowoczesność to nie tylko wyposażenie czy też ekonomia inwestycji. To również wewnętrzny klimat, atmosfera, dzięki którym się relaksujemy i regenerujemy siły.

Aby czuć się przyjemnie zażywamy odprężającą kąpiel lub bierzemy odświeżający prysznic. Po ich zakończeniu możemy odczuć jeszcze większy komfort dzięki ciepłej podłodze pod stopami.

Przyjemne ciepło na podgrzewanej podłodze

Ciepłą podłogę w łazience zapewni elektryczne ogrzewanie podłogowe DEVI. Może ono stanowić wyłączny system grzewczy w pomieszczeniu lub uzupełniać tradycyjne ogrzewanie grzejnikowe, gwarantując przyjemnie ciepłą podłogę.

Dzięki zastosowaniu elektrycznego ogrzewania podłogowego zdrowe ciepło wokół stóp unosząc się powoli, ogrzewa całe ciało i daje uczucie pełnego komfortu na wysokości głowy.

Nowoczesna łazienka w nowoczesnym domu

W przypadku podgrzewanej podłogi jedynym widocznym elementem jest termostat do sterowania. Termostaty DEVIregTM stanowią uzupełnienie wnętrz nawet o najbardziej eleganckim wystroju. Dyskretne i ponadczasowe wzornictwo panelu dotykowego sprawia, że urządzenia są delikatne i minimalistyczne w swojej formie.

Mogą być montowane w ramkach wielu producentów osprzętu elektrycznego, możliwe jest również ich wkomponowanie w istniejące systemy na ścianie takie, jak: włączniki czy gniazda. Obecnie najchętniej wybierane termostaty DEVIregTM Touch oraz DEVIregTM Smart dostępne są w czterech kolorach: biały, snieżnobiały, czarny oraz kość słoniowa.

Gwarantowana szybkość działania i bezobsługowość ogrzewania podłogowego

Nie ulega wątpliwości, że najwygodniejszy system to taki, którego nie trzeba obsługiwać. Przy zastosowaniu elektrycznego ogrzewania podłogowego wystarczy, że raz zaprogramujesz termostat tak, aby działał zgodnie z Twoimi potrzebami, a ciepła podłoga zapewni Ci komfort przez cały sezon grzewczy.

Steruj podgrzewaną podłogą przez smartfona

W 2016 roku DEVI umocniło pozycję lidera w dziedzinie sterowania ogrzewaniem podłogowym. Nowy, innowacyjny DEVIreg™ Smart wraz z aplikacją mobilną DEVIsmart TM App umożliwiają intuicyjne sterowanie z dowolnego miejsca na świecie.

Aby przekonać się o użyteczności DEVIsmart™ App wystarczy pobrać z Google Play, App Store lub strony www.devismart.pl darmową aplikację z w pełni funkcjonalną wersją demonstracyjną. Aplikacja ta pozwala przejść przez każdy etap wirtualnego programowania termostatu pokazując, jak prosty i intuicyjny w obsłudze jest DEVIreg™ Smart.

Potwierdzeniem najwyższej jakości DEVIreg™ Smart jest kompleksowa, 5 - letnia gwarancja, będąca równocześnie najdłuższą na rynku w tej kategorii produktowej.

Aby uzyskać najwyższy komfort ogrzewania podłogowego, można połączyć  DEVIreg™ Smart z cienkimi i łatwymi do zamontowania matami grzejnymi DEVImatTM. Dzięki unikatowej 20-letniej gwarancji na maty grzejne obejmującej koszty montażu i materiałów podłogowych - oferta DEVI to najlepszy wybór.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE
Katarzyna Pilarek
|

Ogrzewanie podłogowe w łazience znacznie poprawia komfort jej użytkowania. Warto dobrać takie pokrycie podłogi, które będzie z nim dobrze współpracować. Jednym z materiałów, który bardzo skutecznie przewodzi ciepło jest winyl. Zastosowanie paneli winylowych w łazience jest możliwe, gdyż mają wodoodporna powłokę i bardzo dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach tzw. mokrej strefy.