Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-50: szybka i wydajna praca

2020-01-03 14:10 Materiał sponsorowany
Bosch GSR 18V-50
Autor: BOSCH

Praca przy budowie czy generalnym remoncie domu nie jest łatwa. Warto więc zainwestować w profesjonalny sprzęt, który sprawi, że trudności staną się wyzwaniami, a wielogodzinne wiercenie nie będzie wymagało częstych przerw. Przyjrzyjmy się bliżej zaletom wiertarko-wkrętarki Bosch GSR 18V-50.

Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-50 dzięki kompaktowym wymiarom (długość narzędzia tylko 183 mm) dociera nawet do tudno dostępnych miejsc. Jest ona wygodna do pracy w ograniczonej przestrzeni. Urządzenie jest przydatne na każdym etapie budowy domu: począwszy od prac przygotowawczych po wykończeniowe. Mocny silnik o dużym momencie obrotowym i wytrzymała przekładnia planetarna są idealne do mieszania zapraw, wylewek samopoziomujących czy gładzi gipsowych.

Solidna, profesjonalna wiertarko-wkrętarka sprawdzi się także przy cięższych pracach, np. przy skręcaniu więźby dachowej z elementów prefakbrykowanych, montażu (nie tylko blachodachówek, ale i okien połaciowych itp.), wierceniu wszelkich otworów montażowych w drewnie, metalu czy gazobetonie. Elektronarzędzie Bosch przyda się także przy budowie małej architektury drewnianej (altany, wiaty, drewutnie).

Bosch GSR 18V-50
Autor: BOSCH

Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-50: wydajna i wytrzymała

Wytrzymały, szybkozaciskowy metalowy uchwyt wiertarko-wkrętarki gwarantuje stabilność nawet przy ciężkich zadaniach, jak wiercenia w drewnie świdrami o dużych średnicach. Bezszczotkowy silnik zmniejsza ryzyko awarii oraz częstotliwość konserwacji (wymiany szczotek w serwisie). Pomimo mniejszych wymiarów zapewnia większą moc działania. 

Duże znaczenie przy pracach budowlanych i remontowych ma czas. Do wiertarko-wkrętarki Bosch GSR 18V-50 należy więc dobrać odpowiedni akumulator. Do lżejszych prac remontowych i budowlanych, przy których ważny jest komfort, przeznaczony jest akumulator Compact: jest on lżejszy od akumulatora XL, a porównywalnie wydajny, ułatwi więc wiercenie w niewygodnych przestrzeniach (np. na rusztowaniach, w sufitach). Wiertarko-wkrętarka bez akumulatora waży zaledwie kilogram.

Akumulatory Bosch mają zapewnioną długą żywotność. System Electronic Cell Protection chroni akumulator przed nadmierną eksploatacją i przegrzaniem. Gdy naładowanie akumulatora jest niskie, urządzenie przestaje działąć, dzięki czemu bateria nie rozładowuje się całkowicie. Taka ochrona jest szczególnie istotna przy akumulatorach litowo-jonowych. Także nagłe zablokowanie pracy wiertarki (np. gdy wiertło natrafi na przeszkodę w materiale) nie spowoduje przegrzania i awarii - elektronarzędzie zatrzyma się automatycznie.

Dzięki kompatybilnemu systemowi Bosch Flexible Power dostosujemy nasz park narzędziowy do aktualnie wykonywanych prac. Wykorzystując jeden rodzaj akumulatora, możemy nim zasilać całą gamę urządzeń Linii 18V, która zawiera takie narzędzia jak m.in. szlifierki, wyrzynarki, klucze udarowe, wiertarko-wkrętarki.

Bosch GSR 18V-50 - Dane techniczne:
Bosch wiertarka

Autor: Bosch

Napięcie [V] 18

Pojemność akumulatora [Ah] 2.0 – 12.0

Typ uchwytu Metal

Prędkość (bez obciążenia) [1/min] 0-460 / 0-1,800

Max. moment obrotowy

(twardy / miękki) [Nm] (2.0Ah | 5.0Ah)

50 / 24 | 50 / 28

Max. Ø wiercenia w drewnie/stali [mm] 35 / 13

Elektronarzędzia stworzone dla profesjonalistów

Wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-50 to narzędzie uniwersalne i niezawodne. Umożliwi wiercenie zarówno w stali, jak i w drewnie. Jest wygodna oraz wytrzymała: stalowy uchwyt oraz ergonomiczna konstrukcja zapewniają nie tylko komfort użytkownia, ale także wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne czy też upadki z wysokości nawet 2,5 m.

Dodatkowo wiertarko-wkrętarka Bosch posiada duże otwory wentylacyjne, gwarantujące dobre chłodzenie. Podświetlenie miejsca pracy umożliwia precyzyjne operowanie narzędziem, a antypoślizgowa okładzina uchwytów daje pewność w kontroli wiertarki.

W wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt warto zainwestować: wiertarko-wkrętarka Bosch GSR 18V-50 to solidny produkt, który zapewnia komfortowe, wydajne oraz bezpieczne użytkowanie, sprawdzając się nawet przy najcięższych pracach. Sprzęt będzie pomocy przy budowie domu niezależnie od technologii, w której ma zostać wykonany (konstrukcja stalowa, drewniana - a także prace ciesielskie przy domach z bali).

Bosch oferuje także darmowe przedłużenie okresu gwarancji - nawet do 3 lat. Wystarczy zarejestrować urządzenie na stronie producenta.

Bosch GSR 18V-50
Autor: BOSCH
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE