Otwarte na przestrzeń, czyli okno uchylno-obrotowe FAKRO

2019-06-19 14:10 Materiał sponsorowany
Okna Fakro
Autor: Materiały sponsora Nowe okno FAKRO FPP-V preSelect MAX

Każdy z nas ceni sobie życiową przestrzeń. Większa jej ilość daje nam więcej możliwości: do pracy, odpoczynku czy do zabawy. Otwierając uchylnie nowe okno FAKRO FPP-V preSelect MAX otrzymujesz jeszcze więcej przestrzeni na poddaszu!

Najnowsze okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect MAX firmy FAKRO to bogato wyposażone okno klasy LUX. Okna tej klasy wyróżniają się najwyższą jakością wykonania, innowacyjnymi rozwiązaniami oraz bardzo dobrymi parametrami termoizolacyjności.

Innowacyjne rozwiązania

Okno preSelect MAX posiada oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową. Nowatorski system okuć gwarantuje realizację tylko jednego, wybranego sposobu otwierania oraz pełną stabilność skrzydła, zarówno w funkcji obrotowej, jak i uchylnej. Funkcja uchylna zapewnia dodatkową przestrzeń na poddaszu, a także panoramiczny widok za oknem. Funkcja obrotowa służy do mycia okna, a dzięki specjalnej zasuwce blokującej czynność ta jest niezwykle wygodna i bezpieczna.

Przeczytaj też:

Okna Fakro
Autor: Materiały sponsora Okno dachowe uchylno-obrotowe FPP-V preSelect MAX firmy FAKRO to doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o komfort i ceniących piękny nieograniczony widok na zewnątrz.
Poczwórny system uszczelnienia
Poczwórny system uszczelnienia

Autor: Materiały sponsora

Okno posiada poczwórny system uszczelnienia. Uszczelka przyszybowa zapewnia dodatkową szczelność w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz redukuje mikrodrgania oblachowania podczas obfitego deszczu.

Niesamowita funkcjonalność

Innowacyjne okucia preSelect MAX gwarantują wysoką funkcjonalność i trwałość konstrukcji okna oraz umożliwiają otwarcie skrzydła aż do kąta 45° - prawie o 30 proc. więcej niż w oknie poprzedniej generacji, dając jeszcze pełniejsze wykorzystanie stworzonej na poddaszu przestrzeni. To doskonałe rozwiązanie dla osób dbających o komfort i ceniących piękny nieograniczony widok na zewnątrz. Dodatkowo, okna preSelect MAX dostępne są w dużych rozmiarach z pakietem trzyszybowym, nawet 134x160cm. W niektórych warunkach może ono spełniać funkcję wyjścia ewakuacyjnego.

Wygodna obsługa okna dachowego

Umożliwiający zmianę sposobu otwierania skrzydła funkcjonalny przełącznik preSelect umiejscowiony jest w dolnej części ościeżnicy, co zwiększa komfort i łatwość obsługi. Przy zamkniętym oknie przycisk jest niewidoczny. Klamka Elegant otwierająca okno, umieszczona jest w dolnej części skrzydła i umożliwia wygodną obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie.

Okna Fakro
Autor: Materiały sponsora Do okna można zastosować szeroką gamę akcesoriów wyposażenia dodatkowego, które nie tylko udekorują wnętrze, ale także umożliwią kontrolę ilości oraz intensywności światła i ciepła słonecznego.
Okna Fakro
Autor: Materiały sponsora

Najwyższa jakość

Do budowy okna wykorzystuje się najwyższej jakości drewno sosnowe, klejone warstwowo i impregnowane próżniowo, które zapewnia najwyższą jakość i trwałość. W oknie zastosowano szereg unikatowych rozwiązań, które wpływają na jakość powietrza na poddaszu, energooszczędność oraz trwałość okien. Bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okien również w unikalny sposób zostało podwyższone.

 

 

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie