Fakro na targach Budma 2018. Nowa roleta antysmogowa i system sterowania oknami oraz osłonami okiennymi

2018-01-31 10:48
Fakro system SmartHome
Autor: materiały prasowe System smartHome firmy Fakro - umożliwia obsługę okien, rolet i markiz za pośrednictwem aplikacji zainstalowanej w twoim smartfonie.

Fakro - czołowy producent okien połaciowych, rolet i markiz okiennych, a od niedawna również dostawca wysokiej jakości okien pionowych – na tegorocznych targach budowlanych zaskoczył nowymi produktami i rozwiązaniami przenoszącymi nas w świat inteligentnego, wirtualnego zarządzania funkcjami budynku. Obejrzyj wideo-wizytówkę ze stoiska Fakro na targach Budma 2018.

Fakro na tragach Budma 2018 jak zwykle zaskoczyło zwiedzających obszernym i ciekawie zaaranżowanym stoiskiem targowym. Można było samemu wypróbować poszczególne produkty, a także skorzystać z rady doświadczonych ekspertów. Z bogactwa okien i akcesoriów szczególnie wyróżniały się dwa produkty - roleta antysmogowa oraz system smartHome.

Roleta antysmogowa: odseparuj się od smogu

Od jesieni do wiosny smog atakuje nas ze szczególną zajadłością. Jest niebezpieczny nie tylko poza domem. Usiłuje się wdzierać także do naszych siedzib. Produktem, który stanie się naturalnym filtrem dla smogu jest roleta antysmogowa Fakro CleanAir. Produkt ten zasłużenie doczekał się Złotego Medalu targów Budma 2018. Nasz film pokazuje jak działa taka roleta i jakie korzyści daje użytkownikom.

Wideo: nowości firmy FAKRO - Budma 2018

Markiza filtrująca VMZ cleanAir; system FAKRO smartHome Nowości FAKRO

Telefon zamiast pilota: inteligentne zarządzanie domem

W obecnych czasach, elektroniczna obsługa okien dachowych i dobranych do nich akcesoriów znacznie się upowszechniła. Chętnie wyposażamy te produkty w zasilane prądem siłowniki. Aby zapewnić sobie jeszcze większą wygodę, warto skorzystać z inteligentnego systemu do obsługi wszystkich twoich okien, rolet i markiz, przy użyciu smartfona. Takie możliwości daje system FAKRO smartHome. Nasz film przybliży ci jego zalety i możliwości.

Zobacz także:

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie