Poddasza, pomieszczenia za skosami. GALERIA aranżacji. Produkty do poddaszy

2017-05-02 12:02
Okno FTP-V Z-Wave
Autor: FAKRO Okno obrotowe fabrycznie wyposażone w urządzenia umożliwiające jego zdalne otwieranie i zamykanie oraz sterowanie dodatkami za pomocą pilota. Wyposażone w czujnik deszczu, który automatycznie uruchamia funkcję zamykania skrzydła podczas opadów. Posiada styki na ościeżnicy umożliwiające łatwe zamontowanie elektrycznych akcesoriów. Okno wyposażone jest w automatyczny nawiewnik V40P oraz system wzmocnienia konstrukcji okna topSafe.

Światło dzienne ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie i komfort użytkowania pomieszczeń. Dlatego też, już na etapie wyboru projektu, powinniśmy zwrócić uwagę na ilość i rozmieszczenie okien w domu. GALERIA inspiracji

Pomieszczenia ze skosami, poddasza, klatki schodowe to miejsca niełatwe do aranżacji. Dzięki odpowiedniemu, przemyślanemu projektowi domu, również tego typu przestrzenie można odpowiednio doświetlić, tak, by uzyskać jasne i komfortowe wnętrze.

Produkty FAKRO do poddaszy

Projektowanie funkcjonalnego poddasza wiąże się z doborem odpowiednich, wysokiej jakości produktów - okien uchylno-obrotowych, balkonowych, kolankowych, do dachów płaskich oraz markiz, rolet i świetlików rurowych.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE