Formalności na dobry start budowy. Szkoła budowania. Lekcja 1.

2023-03-06 14:06
Szkoła budowania
Autor: Dominika Fornalska

W ramach akcji Szkoła Budowania uczymy, jak zbudować nowoczesny energooszczędny i przyjazny w eksploatacji dom. Zaczynamy od formalności. Lekcji udzielają nasi eksperci - kierownik budowy i architektka. Dowiecie się między innymi, jak wybierać projekt domu (wideo).

Szkoła Budowania to cykl spotkań, w ramach których prowadzimy was krok po kroku przez najważniejsze etapy budowy domu. Zaczynamy od formalności i wyboru projektu.

Nasi eksperci: architektka Agnieszka Kupść z muratorprojekty.pl i kierownik budowy Tomasz Rybarczyk opowiedzieli nam o:

  • liście dokumentów potrzebnych obecnie do rozpoczęcia budowy;
  • warunkach zabudowy;
  • wyborze, adaptacji i zawartości projektu domu;
  • pozwoleniach, uzgodnieniach, opiniach;
  • przyłączach.

Zobaczcie i posłuchajcie nagrania z lekcji, która się odbyła 28.02.2023 r.

Szkoła budowania

Na pytania odpowiadali:

Agnieszka Kupść - architekt Murator Projekty z wieloletnią praktyką. Mimo zróżnicowanego doświadczenia, szczególną sympatią darzy projektowanie budynków mieszkalnych, zwłaszcza jednorodzinnych. W pracy z klientem indywidualnym bardzo ceni bezpośredni kontakt, który podczas projektowania ułatwia przygotowanie trafnej odpowiedzi na potrzeby przyszłych użytkowników budynku.

Tomasz Rybarczyk - architekt, inżynier, rzeczoznawca budowlany, uprawniony do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej oraz do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Praktyk w projektowaniu i na budowie. Znawca materiałów budowlanych i technologii. Czynny kierownik budowy.

Więcej o naszej akcji dowiesz się na stronie: Szkoła Budowania

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE