E-spotkanie: 6 najważniejszych faktów, które musisz poznać zanim zdecydujesz się na instalację fotowoltaiczną

2021-04-01 0:20

Za nami kolejne e-spotkanie Pogad@ne. Zbudowane. Ekspert związany z rynkiem OZE przedstawił korzyści wynikając z inwestycji w fotowoltaikę.

webinar 2
Autor: archiwum serwisu

Rozważasz inwestycję w czystą energię ze słońca, ale nie jesteś pewien czy będzie korzystna dla Ciebie? Obejrzyj nagranie z naszego e-spotkania z cyku Pogad@ne. Zbudowane.

Podczas e-spotkania Michał Kopyść - ekspert z firmy Columbus Energy - odpowiadał na pytania i wątpliwości, które najczęściej pojawiają się w dyskusjach o fotowoltaice.

Pogad@ne. Zbudowane. #2 Fotowoltaika

AGENDA:

  1. Czy instalacja będzie w stanie w pełni zaspokoić moje zapotrzebowanie na energię? Skąd wezmę prąd w miesiącach zimowych i nocą?
  2. Czy inwestycja w fotowoltaikę się opłaca? Po jakim czasie się zwróci?
  3. W jaki sposób mogę sfinansować instalację - kredyt, gotówka czy leasing?
  4. Czy dach mojego domu jest odpowiedni, żeby montować na nim panele?
  5. Jak załatwić niezbędne formalności? Jak działa gwarancja i serwis?
  6. Czy instalacja fotowoltaiczna jest bezpieczna? Co, gdy pojawią się burze i silny wiatr?

Naszym gościem był Michał Kopyść - ekspert i trener z zakresu energetyki odnawialnej w Columbus Energy, największej firmie działającej na rynku PV w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie i sprzedaży. Specjalizuje się w tematyce wykorzystania nowoczesnych rozwiązań energetycznych dla domów, m.in. instalacjach fotowoltaicznych, pompach ciepła, magazynach energii czy ładowarkach do samochodów elektrycznych. W przystępny i ciekawy sposób objaśnia najbardziej skomplikowane procesy branży OZE.

Nie przegap:

Obejrzyj nasze pierwsze spotkanie na temat Fotowoltaiki >>>