E-spotkanie: 6 najważniejszych faktów, które musisz poznać zanim zdecydujesz się na instalację fotowoltaiczną

2021-04-01 0:20
webinar 2
Autor: archiwum serwisu

Za nami kolejne e-spotkanie [email protected] Zbudowane. Ekspert związany z rynkiem OZE przedstawił korzyści wynikając z inwestycji w fotowoltaikę.

Rozważasz inwestycję w czystą energię ze słońca, ale nie jesteś pewien czy będzie korzystna dla Ciebie? Obejrzyj nagranie z naszego e-spotkania z cyku [email protected] Zbudowane.

Podczas e-spotkania Michał Kopyść - ekspert z firmy Columbus Energy - odpowiadał na pytania i wątpliwości, które najczęściej pojawiają się w dyskusjach o fotowoltaice.

[email protected] Zbudowane. #2 Fotowoltaika

AGENDA:

  1. Czy instalacja będzie w stanie w pełni zaspokoić moje zapotrzebowanie na energię? Skąd wezmę prąd w miesiącach zimowych i nocą?
  2. Czy inwestycja w fotowoltaikę się opłaca? Po jakim czasie się zwróci?
  3. W jaki sposób mogę sfinansować instalację - kredyt, gotówka czy leasing?
  4. Czy dach mojego domu jest odpowiedni, żeby montować na nim panele?
  5. Jak załatwić niezbędne formalności? Jak działa gwarancja i serwis?
  6. Czy instalacja fotowoltaiczna jest bezpieczna? Co, gdy pojawią się burze i silny wiatr?

Naszym gościem był Michał Kopyść - ekspert i trener z zakresu energetyki odnawialnej w Columbus Energy, największej firmie działającej na rynku PV w Polsce. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie i sprzedaży. Specjalizuje się w tematyce wykorzystania nowoczesnych rozwiązań energetycznych dla domów, m.in. instalacjach fotowoltaicznych, pompach ciepła, magazynach energii czy ładowarkach do samochodów elektrycznych. W przystępny i ciekawy sposób objaśnia najbardziej skomplikowane procesy branży OZE.

Nie przegap:

Obejrzyj nasze pierwsze spotkanie na temat Fotowoltaiki >>>

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE