XII Kongres Stolarki Polskiej - 26 maja br.

2022-05-16 12:29
XII Kongres Stolarki Polskiej
Autor: materiały prasowe

Kongres Stolarki Polskiej – najbardziej oczekiwane wydarzenie w branży stolarki budowlanej – powraca w stacjonarnej formie.

Już 26 maja, w ramach XII edycji Kongresu, w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw, spotkają się przedstawiciele branży stolarki budowlanej, świata biznesu, nauki oraz mediów. Organizatorzy przewidzieli bogaty program merytoryczny, który będzie się składał z trzech bloków tematycznych.

Tematyka XII Kongresu Stolarki Polskiej będzie skupiona na szansach i zagrożeniach dla branży stolarki budowlanej w dobie kryzysu i związanych z nim przemian politycznych, ekonomicznych i społecznych, w kontekście wybranych celów z Agendy ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju 2030. Udział w wydarzeniu jest więc doskonałą okazją do poznania aktualnych trendów rynkowych oraz wymiany poglądów i doświadczeń podczas networkingu.

W ramach trzech bloków tematycznych Kongresu omówione zostaną m.in.: funkcjonowanie branży na tle obecnej sytuacji geopolitycznej, działania na rzecz klimatu i zrównoważonego budownictwa oraz zagadnienia związane ze sprzedażą i marketingiem przyszłości. Po części merytorycznej przewidziana jest uroczysta Gala, podczas której, zgodnie z tradycją, zostaną wręczone branżowe nagrody i wyróżnienia.

Zapraszamy do udziału

XII Kongres Stolarki Polskiej

26 maja br. w DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw****

ul. Skalnicowa 21, Warszawa

Szczegółowe informacje i rejestracja na Kongres są dostępne na stronie: kongres.poid.eu

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie