Pompa ciepła gruntowa czy powietrzna? Pogad@ne. Zbudowane #31

2023-06-19 17:11

Ogrzewanie domu jednorodzinnego pompą ciepła jest coraz popularniejsze, bo zapewnia najniższe koszty eksploatacji i nie zanieczyszcza przy tym środowiska. Ważna jest również możliwość uzyskania dofinansowania do jej zakupu, co sprawia, że inwestycja w pompę ciepła staje się najbardziej opłacalnym rozwiązaniem. O tym, kiedy i jaką pompę ciepła najlepiej wybrać, pogad@liśmy z ekspertem.

Pompa ciepła gruntowa czy powietrzna? Pogad@ne. Zbudowane #31
Autor: Redakcja Murator Daniel Nowak – Menedżer Produktu ds. OZE marki NIBE z Piotrem Laskowskim, red. naczelnym MURATORA i gospodarzem Pogad@ne. Zbudowane

Czym się różni pompa ciepła gruntowa od powietrznej? Którą lepiej wybrać i co wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji? Pogad@lismy o tym z Danielem Nowakiem z firmy NIBE-BIAWAR na naszym 31. e-spotkaniu z cyklu Pogad@ne. Zbudowane. Obejrzyjcie wideo

Pogad@ne: Pompa ciepła gruntowa czy powietrzna?
Materiał sponsorowany

Z nagrania dowiecie się:

  • Jak działa pompa ciepła?
  • Jakie są rodzaje pomp ciepła?
  • Jaka pompa ciepła jest najbardziej efektywna?
  • Czy pompą ciepła można ogrzać stary dom?
  • Jaką moc grzewczą powinna mieć pompa ciepła?
  • Jakie są możliwość uzyskania dofinansowania do zakupu pompy ciepła
Nasz ekspert

Daniel Nowak – Menedżer Produktu ds. OZE marki NIBE - magister inżynier, absolwent wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej w specjalizacji Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo, Wentylacja i Gazownictwo. W branży od 10 lat.

W firmie NIBE-BIAWAR zajmuje się wsparciem instalatorów w zakresie instalacji z pompami ciepła NIBE, prowadzi szkolenia techniczne, doraźne doradztwo techniczne i produktowe, doradza w zakresie dużych inwestycji.

Partnerzy