Projekt domu na wąską działkę. Nowatorski z 5 pokojami, 2 łazienkami, bez garażu

2024-03-18 12:44

Projekt domu EC383 Nowatorski z katalogu Muratora to propozycja domu dla dużej rodziny - ma prawie 140 m², 5 pokoi i 2 łazienki. To dom bez garażu na planie wydłużonego prostokąta, w sam raz do budowy na wąskiej działce. Zobacz, jak prezentuje się na wizualizacjach, co go charakteryzuje i poznaj inny wariant Nowatorskiego o mniejszym metrażu.

Spis treści

  1. EC383 Nowatorski
  2. Projekt domu EC383 Nowatorski - duży dom do budowy na wąskiej działce i jego wykończenie z zewnątrz, w tym drewnopodobna okładzina na elewacjach
  3. Projekt domu EC383 Nowatorski - dom z 5 pokojami i 2 łazienkami, w sam raz dla rodziny 2+3
  4. Projekt domu EC383a Nowatorski - wariant I - dom z 4 pokojami i 1 łazienką, w sam raz dla rodziny 2+2
Szkoła Budowania: Otoczenie Domu

EC383 Nowatorski

  • Autorka: arch. Grzegorz Kaliciak,
  • powierzchnia użytkowa 139,5 m²,
  • kubatura (brutto) 1172,8 m³,
  • liczba pokoi (z salonem) 5,
  • wymiary działki 17,30 x 27,20 m.

Więcej szczegółów projektu: EC383 Nowatorski

Projekt domu EC383 Nowatorski - duży dom do budowy na wąskiej działce i jego wykończenie z zewnątrz, w tym drewnopodobna okładzina na elewacjach

Projekt domu EC383 Nowatorski z katalogu Muratora to duży dom o pow. blisko 140 m², który można wybudować na wąskiej działce. Dom na planie wydłużonego prostokąta z dwuspadowym dachem przyciąga uwagę wykończeniem i dodatkowym, płaskim zadaszeniem nad ogrodowym tarasem. Pokrycie głównego dachu stanowi szara dachówka ceramiczna. Ściany elewacji są pokryte głównie białym, cienkowarstwowym tynkiem, na fragmentach ścian wyróżnia się okładzina drewnopodobna, na dolnych częściach - tynk cokołowy w szarej barwie. W podobnym kolorze jest stolarka okienna i drzwiowa.

Projekt domu EC383 Nowatorski - wizualizacja przy tarasie
Autor: Katalog Murator Projekty EC383 Nowatorski, autor: arch. Grzegorz Kaliciak

Projekt domu EC383 Nowatorski - dom z 5 pokojami i 2 łazienkami, w sam raz dla rodziny 2+3

Projekt domu EC383 Nowatorski z katalogu Muratora to propozycja w sam raz dla rodziny 2+3. Ma łącznie 5 pokoi, z czego 4 z nich to sypialnie. Największa sypialnia z miejscem na łoże małżeńskie ma osobną garderobę i łazienkę. Druga z domowych łazienek jest ogólnodostępna - podobnie jak dodatkowe WC tuż przy przedsionku, schodach i korytarzu. W mniejszych sypialniach nie zabraknie miejsca na pojedyncze łóżka, biurka i dodatkowe meble. Domowy pokój dzienny usytuowany od strony tarasu jest połączony z otwartą kuchnią. Architekt zaplanował na rzucie parteru kotłownię z pralnią. Poddasze pozostaje do indywidualnej adaptacji.

Projekt domu EC383 Nowatorski - plan parteru z 5 pokojami i 2 łazienkami
Autor: Katalog Murator Projekty EC383 Nowatorski, autor: arch. Grzegorz Kaliciak

Projekt domu EC383a Nowatorski - wariant I - dom z 4 pokojami i 1 łazienką, w sam raz dla rodziny 2+2

Kolejna wersja projektu Nowatorski z katalogu Muratora to EC383a - wariant I - dom z 4 pokojami i 1 łazienką, w sam raz dla rodziny 2+2. Tym razem mamy na planie 3 sypialnie, w tym sypialnię małżeńską z garderobą i dwie sypialnie z miejscem na meble do nauki. 

Projekt domu EC383a Nowatorski - plan wariantu I
Autor: Katalog Murator Projekty EC383a Nowatorski - wariant I, autor: arch. Grzegorz Kaliciak