Duże okna jak piękne obrazy. Przeszklenia, które zapierają dech. ZDJĘCIA

2012-10-05 15:15
Okno jak żywy obraz
Autor: Marcin Czechowicz Nieotwieralne okno w drewnianych ramach pomalowanych farbą lazur respektującą strukturę drewna jest niczym obraz na miarę sztuki nowoczesnej – wraz ze zmianą pór roku zmieniają się na nim kształty i kolory. Projekt: MAAS, Dariusz Hyc, Henryk Łaguna. Producent okna: PINUS

Przeszklenia przesądzają o wyglądzie elewacji, jednocześnie zapraszając świat do wnętrza domu. Duże okna tarasowe wprowadzają do salonów i holi krajobraz po horyzont, mniejsze wycinają z niego różnokształtne obrazy. Jeżeli widok za oknem jest przyjemny, można uzyskać naprawdę wspaniały efekt.

Okna mogą piąć się do góry. Okna wysokie na dwie kondygnacje na co dzień zapewniają domownikom kawałek nieba. Mogą rozkładać się na tarasach, balkonach, w ogrodach. Dzięki swojej szerokości potrafią zamieniać je we fragment salonu, holu, kuchni. Przyjmują różne kształty. Stają się oryginalnymi ozdobami elewacji i wnętrza. Chcą być nie tylko piękne, ale także użyteczne. Zresztą, przekonaj się się sam. Wybraliśmy zdjęcia pięknych okien.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie