CANAL+ online

2021-01-21 13:00 Materiał sponsorowany
Telewizja przez internet
Autor: GettyImages

Coraz więcej ludzi decyduje się na telewizję przez internet. Nic dziwnego, to wygodne rozwiązanie, które pozwala na elastyczność nie tylko w wyborze programów, ale i korzystania z nowoczesnych funkcjonalności. Jakie korzyści daje telewizja przez internet?

CANAL+ telewizja przez internet daje Ci możliwość korzystania z kanałów telewizyjnych (linearnych) oraz ogromnej biblioteki treści na żądanie, niezależnie gdzie jesteś. Aby móc się nią cieszyć, wystarczy, że będziesz miał dostęp do internetu. Jest to oferta szczególnie ciekawa dla osób, które są nieustannie w ruchu, oglądają treści na różnych urządzeniach, najczęściej mobilnych (smartfon, tablet, przenośny projektor itp.), często nie posiadają nawet własnego telewizora. Jeśli nie masz ponadto stałego miejsca pobytu, wynajmujesz mieszkanie, nie chcesz wiązać się długoterminowymi umowami albo po prostu nie masz gdzie zainstalować anteny do odbioru telewizji satelitarnej, usługa telewizji przez internet będzie dla Ciebie znakomitym rozwiązaniem. W CANAL+ telewizji przez internet nie musisz zawierać długoterminowej umowy. Możesz płacić tylko za miesiąc i w każdej chwili zrezygnować. Aby założyć konto, wystarczy, że podczas rejestracji podasz adres e-mail i stworzone przez siebie hasło. Dodatkowo, poprosimy Cię o dane karty płatniczej.Oferta składa się z 4 tematycznych pakietów: FILM, SPORT, FUN&INFO oraz KIDS. Możesz je dodawać lub rezygnować z nich w dowolnym momencie. Dostęp do CANAL+ telewizji przez Internet jest możliwy przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną (iOS, Android) lub telewizor z system operacyjnym Android TV. Dzięki najnowszej technologii, korzystanie telewizji przez internet dostarcza też nowych, pozytywnych doświadczeń, których nie znajdziesz w ofercie tradycyjnej telewizji. Przede wszystkim oglądanie możiwe jest przez prosty, przejrzysty interfejs i bardzo szybką nawigację serwisu, zaawansowany system rekomendacji oraz ekspercki zespół redakcyjny czuwają by podsuwać Ci treści zgodne z Twoimi preferencjami. Dla wybranych programów istnieje możliwość oglądania programów w technologii 4K.

Funkcjonalności telewizji przez internet:

 • Timeshift – przewijaj, zatrzymuj i wznawiaj oglądanie kanałów na żywo. Nie przegapisz ani sekundy oglądanego materiału.
 • Start-Over – spóźniłeś się na swój ulubiony program na żywo i włączyłeś go dopiero w połowie? Skorzystaj z funkcji Start-Over i jednym kliknięciem rozpocznij oglądanie od początku.
 • Kontynuuj oglądanie - kontynuuj oglądanie filmu, serialu czy programy na życzenie na dowolnym innym urządzeniu mobilnym lub telewizorze od momentu, w którym poprzednio zakończyłeś. Musiałeś przerwać w kluczowym momencie oglądanie filmu na tablecie? Możesz dokończyć dokładne od tego momentu na każdym inny urządzeniu.
 • Backward EPG - skorzystaj z możliwości odtworzenia materiału, który był emitowany do 14 dni wstecz! Funkcja ta dostępna jest na wybranych kanałach. Materiały z poprzednich 8 godzin zobaczysz po prawej stronie odtwarzacza. Wcześniej emitowane tytuły  są dostępne w kolekcjach.
 • Przesyłanie - wybierz program na urządzeniu mobilnym i jednym ruchem przerzuć obraz na swój telewizor z nakładką Chromecast.
 • Pobieranie - pobierz wybrany materiał na urządzenie mobilne i odtwórz go, gdy będziesz offline. Pobrany materiał będzie czekał 30 dni w pamięci Twojego urządzenia. Gdy jednak rozpoczniesz odtwarzanie to po upływie 48 godzin, materiał zniknie. Możesz pobrać go oczywiście po raz kolejny.
 • Reko - każdego dnia proponujemy Ci najlepiej wyselekcjonowane i dopasowane do Twojego gustu propozycje.
 • Multi-Live - oglądaj do 4 programów sportowych lub informacyjnych na jednym ekranie jednocześnie. Dźwięk będzie odtwarzany z kanału, który wybierzesz jako wiodący. To idealna propozycja, gdy wiele ulubionych wydarzeń sportowych dzieje się w tym samym czasie. Funkcja działa w urządzeniach z systemem Android, iOS, Android TV i Apple TV.
 • Expert mode - obejrzyj dodatkowe materiały, statystyki, ciekawostki, najlepsze fragmenty. Wybierz, z której kamery chcesz zobaczyć obraz! Funkcja dostępna tylko na wybranych wydarzeniach sportowych - opcja ta pojawi się w niedalekiej przyszłości.
 • Picture in Picture – zmniejsz okienko, w którym właśnie coś oglądasz i przeglądaj w tym czasie inne treści, nie tracąc z oczu tego, co do tej pory oglądałeś  - opcja ta pojawi się niebawem.
 • Profile – niebawem też każdy użytkownik, w ramach jednego konta, będzie mógł utworzyć do 10 profili i cieszyć się z serwisu oraz treści dostosowanych specjalnie dla niego - opcja jeszcze niedostępna.
 • Moja playlista - stwórz swoją własną listę ulubionych programów i oglądaj wg indywidualnie ułożonej playlisty.
Dom multimedialny

Choć wieczór z ulubionym programem w telewizji czy filmem wydaje się być ostatnim elementem, kiedy myślimy o budowie domu czy remoncie mieszkania, to pamiętaj, że multimedia warto zaplanować już na etapie projektu. Dzięki wspólnej akcji Murator i CANAL+ dowiesz się, jak najlepiej zaplanować multimedia, jaki wybrać sprzęt, jak dobrze zaprojektować miejsce w domu do oglądania telewizji. Sprawdź, jak stworzyć klimatyczne pomieszczenie do kameralnych seansów filmowych.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE