Nowość od marki Electrolux - oczyszczacz powietrza Pure A9 – oddychaj spokojnie

2019-10-31 16:21 MATERIAŁ SPONSOROWANY | Electrolux
Oczyszczacz powietrza Electrolux
Autor: Electrolux

Szwedzka marka Electrolux wprowadza na rynek nowej generacji i najwyższej klasy oczyszczacz powietrza - Pure A9. Dzięki zaawansowanym technologiom urządzenie płynnie reaguje na zmiany jakości powietrza, a dzięki filtrom łatwo dostosować go do indywidualnych potrzeb. Dedykowana urządzeniu mobilna aplikacja zapewnia stały monitoring jakości powietrza z każdego miejsca zarówno w domu, jak i poza nim. Oczyszczacz Pure A9 w prosty sposób i o każdej porze zapewnia domownikom czyste powietrze. A Ty możesz oddychać spokojnie i bezpiecznie!

Najskuteczniejszym sposobem oczyszczenia powietrza, obok efektywnej wentylacji, są obecnie oczyszczacze powietrza.

Pure A9, najnowszy oczyszczacz powietrza marki Electrolux, jest produktem rekomendowanym przez Polską Federację Stowarzyszeń Chorych na Astmę, Alergię i POChP. Zapewnia najwyższą na rynku zdolność oczyszczania powietrza przy zachowaniu niskiego poziomu hałasu. Minimalny jego poziom wynosi zaledwie 16 dBA, a przy pełnej prędkości maksymalnie do 49 dBA - w zależności od modelu. Dlatego urządzenie idealnie sprawdzi się nawet podczas snu, nie przeszkadzając w odpoczynku.

Oczyszczacz powietrza Electrolux
Autor: Electrolux

Efektywność najwyższej klasy

Z pomocą unikatowego systemu PureSense oczyszczacz Pure A9 marki Electrolux stale mierzy poziom zanieczyszczeń w pomieszczeniach i reguluje przepływ powietrza, dbając o zdrowe środowisko we wnętrzach. Dostosowując przepływ powietrza, przeprowadza skuteczne jego oczyszczanie, nawet jeśli nie ma Cię w pobliżu. W procesie filtracji pochłania zanieczyszczenia, kurz, szkodliwe dla zdrowia pyły PM 2.5 i PM10 oraz nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo urządzenie posiada System AirSurround wywołując spiralny ruch powietrza, dzięki czemu dociera do wszystkich trudno dostępnych miejsc w pomieszczeniach, utrzymując naturalną cyrkulację powietrza, odpowiednią dla zdrowia domowników.

Nowość od marki Electrolux - oczyszczacz powietrza Pure A9
Autor: Electrolux Nowość na rynku: oczyszczacz powietrza Pure A9 Electrolux

Współczesny design dopasowany do wnętrza

Czyste powietrze, poczucie komfortu oraz dobre samopoczucie to elementy, których chciałby doświadczyć każdy konsument. Pure A9 odpowiada na te potrzeby. Ponadto oczyszczacz wykonany jest z najwyższej jakości naturalnych materiałów, ograniczając użycie plastiku do minimum. Ciekawy i współczesny design Pure A9 idealnie wkomponuje się w każde nowoczesne wnętrze.

Oczyszczacz powietrza Electrolux
Autor: Electrolux

Inteligentna technologia

Dla nowego Pure A9 została stworzona dedykowana aplikacja, która zapewnia stały dostęp do ustawień poziomów jakości powietrza. Za jej pośrednictwem można dostosować wszystkie ustawienia w dowolnym czasie i miejscu.

Pure A9 oferuje niespotykany poziom personalizacji – do odkrycia jest gama specjalistycznych filtrów, unikatowych dla urządzenia i dająca konsumentom możliwość dostosowania wydajności oczyszczacza do konkretnych wymagań w zakresie jakości powietrza. Ponadto, każdy filtr jest identyfikowany za pomocą „inteligentnego tagu”, który optymalizuje wydajność pracy urządzenia i śledzi długość pracy filtra. Wszystko to, by zapewnić w domu optymalną jakość filtracji! Odkryj go już dziś!

Oczyszczacz powietrza Electrolux
Autor: Electrolux

NIE PRZEGAP: sprawdź modele oczyszczaczy powietrza PURE A9 >>>

PURE A9 - PA91-604GY
Autor: Electrolux PURE A9 - PA91-604GY
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE