Konfigurator mebli Creative i program do urządzania VOXBOX. Sposób na piękne wnętrze

2021-04-30 16:57 Materiał sponsorowany
Konfigurator mebli Creative
Autor: materiały prasowe VOX

Osoby samodzielnie urządzające własny dom lub mieszkanie, często stają przed nie lada wyzwaniem. Na początku pełni zapału i energii, szukamy pomysłów i inspiracji – śledzimy najnowsze trendy, przeglądamy czasopisma, blogi, odwiedzamy sklepy z wyposażeniem wnętrz. Jednak z czasem następuje zderzenie z rzeczywistością. Okazuje się bowiem, że urządzanie domu nie zawsze jest łatwym zadaniem, wręcz przeciwnie - potrafi stać się czasochłonnym i kosztownym przedsięwzięciem. Wtedy z pomocą przychodzą rozwiązania od marki VOX.

Narzędzia zaproponowane przez VOX dają poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie procesu wykończenia wnętrza. Odpowiadają na zróżnicowane potrzeby użytkowników - stawiają na personalizację, są dostępne zarówno w zaciszu domowym jak i w salonie, wspierają ich w podejmowaniu decyzji – zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Każdy użytkownik, przy ich pomocy, może zobaczyć zaprojektowany produkt i przestrzeń, by sprawdzić, czy wszystkie rozwiązania do siebie pasują, zanim pojawią się u niego w domu.

System Creative – nieograniczone możliwości konfiguracji mebli

System Creative marki VOX to meble, które możemy samodzielnie konfigurować, decydując zarówno o ich estetyce, jak i funkcjach. Do wyboru mamy kilkadziesiąt rodzajów brył, w tym: szafy, regały, biurka, kredensy czy łóżka. Każdy dostępny w 11 kolorach korpusów i frontów: jest indygo, szafran, butelkowa zieleń, nude, cała paleta odcieni drewna i oczywiście ponadczasowe biel, czerń i szarość. Do tego mamy 12 rodzajów uchwytów i 12 wariantów nóżek, które decydują o ostatecznym wyglądzie mebla. 

Przez cały proces tworzenia mebla prowadzi nas intuicyjny konfigurator dostępny przy każdym produkcie. Przy pomocy programu decydujemy nie tylko o kolorze szaf czy regałów, ale też liczbie półek, rodzajach drzwiczek, elementów dekoracyjnych, uchwytów czy nóżek.

Konfigurator Creative
Autor: materiały prasowe VOX
O tym warto wiedzieć

Możliwość indywidualnego dopasowania produktów do potrzeb klienta

Konfigurator Creative oferuje trzy ścieżki: 

  • możliwość zakupu gotowych produktów spośród presetów zaproponowanych przez markę VOX,
  • możliwość wymiany w gotowym meblu wybranych elementów - np. koloru frontów, korpusu, zmianę liczby półek czy szuflad,
  • możliwość skonfigurowania mebla od podstaw - to wariant dla klientów, którzy chcą stworzyć mebel “szyty na miarę”. 

Użytkownik może śmiało eksperymentować, ponieważ program nie pozwoli stworzyć niefunkcjonalnego mebla. Posiada zabezpieczenia, które nie pozwolą połączyć niektórych elementów jak na przykład różnych tekstur drewna. Dzięki temu klient może mieć poczucie bezpieczeństwa technicznego i wizualnego podczas samodzielnego tworzenia mebli. A najciekawsze jest to, że na takie specjalne zamówienia nie trzeba czekać dłużej.

Konfigurator Creative
Autor: materiały prasowe VOX
Konfigurator Creative
Autor: materiały prasowe VOX

Podczas konfigurowania mebli mamy również nieustanną kontrolę nad ceną produktu. Możemy więc, dobierając elementy, stworzyć rozwiązania, które zmieszczą się w założonym przez nas budżecie.

Konfigurator Creative
Autor: materiały prasowe VOX

Program do urządzania wnętrz VOXBOX

Bryłę przygotowaną w konfiguratorze Creative możemy przenieść do programu VOXBOX, w którym zobaczymy, jak będzie prezentowała się w wirtualnej przestrzeni, odpowiadającej naszemu wnętrzu.

Program dostępny jest online - nie wymaga instalacji oprogramowania, uruchamia się bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Do jego obsługi nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy z zakresu architektury czy grafiki. To bardzo intuicyjny program, z którym z powodzeniem poradzi sobie każdy z nas.

VOXBOX pozwala na stworzenie własnego projektu wnętrza. Daje duże możliwości w kreowaniu przestrzeni - możemy umieścić w niej produkty z całej oferty VOX: od drzwi i podłóg, przez meble, aż po ściany i elementy dekoracyjne. Istnieje również możliwość skorzystania z bogatej bazy gotowych projektów, które wystarczy odpowiednio zmodyfikować, uwzględniając własne potrzeby i oczekiwania.  Z VOXBOX można korzystać w zaciszu domowym lub poprosić o przygotowanie projektu doradcę. Wystarczy skontaktować się z nim online, telefonicznie bądź umówić na wizytę w salonie. Ekspert doradzi i pomoże nam przygotować projekt wnętrza naszych marzeń. 

Program jest zintegrowany z bazą produktów VOX, co oznacza, że możemy wstawiać do naszego wirtualnego wnętrza produkty dostępne w sklepie i od razu je zamawiać. W programie widzimy aktualne ceny, a także sumaryczny koszt wszystkich wybranych przedmiotów.

Program do urządzania wnętrz VOXBOX
Autor: materiały prasowe VOX Program do urządzania wnętrz VOXBOX to proste w obsłudze i intuicyjne narzędzie

Wirtualny spacer po zaprojektowanym w programie VOXBOX wnętrzu

W wybranych salonach VOX mamy możliwość odbycia tzw. „wirtualnego spaceru” po zaprojektowanym wnętrzu. Dzięki okularom VR przenosimy się do środka pomieszczenia - możemy się po nim swobodnie poruszać i podziwiać efekty naszej pracy. To rozwiązanie, które pozwala nam wyobrazić sobie docelową aranżację przestrzeni oraz poczuć klimat miejsca, a także zweryfikować, czy wszystkie produkty, które w nim umieściliśmy, dobrze się w nim sprawdzą.

Katarzyna Bryze
Katarzyna Bryze, Head of R&D w VOX

Wszystkie narzędzia oferowane przez markę VOX tworzą spójną całość. Konfigurator systemu Creative, VOXBOX okulary VR, katalogi, strona internetowa - te elementy dają możliwość stworzenia własnej wymarzonej wersji wnętrza i upewnienia się na każdym kroku, czego jeszcze potrzebujemy. Jeśli sięgniemy po każde narzędzie z osobna, pozwoli nam ono na zminimalizowanie obaw, które tak często pojawiają się w procesie aranżacji naszych czterech kątów.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE