Remont, prace ogrodnicze, drobne naprawy? Zamawiaj usługi na Fixly i płać w aplikacji!

2022-07-01 13:22 Materiał sponsorowany
Tapetowanie ścian
Autor: GettyImages Chcesz odświeżyć ściany i myślisz o położeniu tapetach? Możesz to bez problemu zrobić samodzielnie

Fixly to nowoczesne podejście do zamawiania usług, gdzie oszczędzasz czas na szukaniu, bo wykonawcy sami się do Ciebie zgłaszają! Na Fixly nie tylko zlecisz usługę, ale także opłacisz ją bezpiecznie za pomocą płatności w aplikacji. Dzięki temu masz kontrolę nad przebiegiem i budżetem swojego zlecenia.

Przeglądanie ogłoszeń, szukanie w Internecie, dzwonienie po znajomych - kto w ten sposób szukał fachowca, ten wie, że wymaga to sporo czasu. Dzięki Fixly można to jednak robić szybciej i wygodniej.  Wystarczy dodać zapytanie w aplikacji Fixly, a zainteresowani wykonawcy z okolicy sami zgłaszają się do realizacji zlecenia.

Na Fixly nie tylko zlecisz usługę, ale również opłacisz ją dzięki bezpiecznym Płatnościom Fixly. Wystarczy ustalić stawkę i wpłacić pieniądze, a gdy potwierdzisz zakończenie prac, przekazane zostaną wykonawcy. Zlecanie usługi nigdy nie było prostsze!

Znajdź fachowca na Fixly

Zlecanie usługi na Fixly jest bardzo łatwe i intuicyjne. Jak to działa? Najpierw wybierasz usługę, której realizację chcesz oddać w ręce fachowca oraz wskazujesz swoją lokalizację. Dostępnych jest ponad 400 różnych kategorii z zakresu m.in. remontów, prac montażowych, ogrodniczych, motoryzacji, usług prawnych i finansowych czy organizacji imprez. Na Fixly jest w czym wybierać, a na Twoje zlecenie czekają tysiące wykonawców.

Następny krok, to uzupełnienie formularza składania zapytań. Składa się zwykle z kilku pytań, dzięki którym przekażesz szczegóły usługi, wskażesz preferowany termin realizacji czy załączysz niezbędne pliki, np. projekt lub zdjęcia. Te informacje ułatwiają wykonawcom ocenę zakresu prac, co w konsekwencji sprawi, że poświęcisz znacznie mniej czasu na bezpośrednie ustalenia. Na koniec podajesz numer telefonu lub adres e-mail, na który chcesz otrzymywać powiadomienia o ofertach od fachowców.

Fixly banner
Autor:

Zamów na Fixly i zapłać na Fixly

Gdy już uzupełnisz i wyślesz swoje zapytanie, trafi ono do odpowiednio dopasowanych wykonawców z Twojej okolicy. Otrzymasz do pięciu ofert od zainteresowanych fachowców, gotowych podjąć się realizacji zlecenia. Wszelkie szczegóły ustalasz bezpośrednio z wykonawcą. Masz do dyspozycji czat w aplikacji, ale jeśli wolisz, możesz również po prostu zadzwonić. To, w jaki sposób będziesz kontaktować się z fachowcem zależy tylko od Ciebie. Na koniec nie pozostaje Ci nic innego, jak zlecić pracę wybranemu wykonawcy. Przed podjęciem decyzji możesz sprawdzić profile poszczególnych fachowców, w tym przeczytać opinie, które wystawili im wcześniejsi klienci. W końcu wszyscy wiemy, że dobre rekomendacje to podstawa przy wyborze wykonawcy.

Fixly nie tylko połączy Cię z odpowiednim wykonawcą, ale umożliwi bezpieczne opłacenie swojej usługi. Funkcja Płatności Fixly to rozwiązanie dla wszystkich osób, które preferują płacić online i lubią mieć kontrolę nad budżetem. Działa to jak standardowa płatność internetowa, niosąc ze sobą wszystkie jej zalety. Brak konieczności posiadania gotówki, pewność co do wpłacanej kwoty czy po prostu szybkość oraz wygodę.

Jak działają Płatności Fixly?

Masz już wybranego fachowca, umówiony termin, ustalone wszelkie szczegóły realizacji usługi i chcesz zapłacić bezpiecznie przez Fixly? Na początek ustal koszt usługi z wykonawcą. Pamiętaj, że podaną wycenę zawsze możesz negocjować. Kiedy już uzgodnicie cenę, to wystarczy, że wybierzesz opcję Zapłać z Fixly. Ustaloną kwotę możesz opłacić przelewem internetowym bądź kartą. Co istotne, nie płacisz z góry za usługę. Twoje środki będą zabezpieczone i przekazane fachowcowi w momencie, gdy potwierdzisz, że zlecenie zostało wykonane. Fixly nie pobiera żadnej prowizji za transakcję, więc płacisz tyle, ile ustalisz z wykonawcą. Po zakończeniu prac, możesz jeszcze ocenić fachowca i wystawić mu opinię na profilu.

Jeśli masz usługę i szukasz fachowca, to sprawdź Fixly. Pobierz darmową aplikację Fixly dostępną w sklepie Google oraz App Store lub wejdź na stronę fixly.pl. Dodaj zapytanie i przekonaj się, jak szybko i wygodnie można znaleźć polecanego fachowca, a w dodatku bezpiecznie zapłacić za jego usługi.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE