W Twoim magicznym domu… Czysto jest i bezpiecznie

2020-07-31 13:51 Materiał sponsorowany Kärcher
Urządzenia Kärcher
Autor: Kärcher Urządzenia Kärcher sprawią, że prace domowe zajmą dużo mniej czasu

Nie ma nic lepszego niż zapach świeżości witający nas od progu. Tak jest zawsze gdy o czystość w domu dba Kärcher. Rewelacyjnie zaprojektowane urządzenia czyszczące sprawiają, że brud w mig zmyka gdzie pieprz rośnie, a Ty możesz rozkoszować się wolnym czasem, który spędzisz w harmonijnym otoczeniu świeżości.

Budowa i remont domu to poważne przedsięwzięcia. Chcesz by Twoje miejsce na ziemi doskonale odzwierciedlało Ciebie i Twoje potrzeby. Jednak gdy prace dobiegają końca trzeba zatroszczyć się o to, by w czterech ścianach panował porządek. Nic tak nie psuje efektu pieczołowicie dopracowanej aranżacji wnętrza niż rozgardiasz. Sprzątanie także sprawia, że dom jest bezpieczny dla Ciebie i bliskich. Zwłaszcza w dobie zagrożenia z jakim obecnie wszyscy się mierzymy. Poznaj całą gamę urządzeń czyszczących niemieckiego producenta. Potrafią więcej niż sądzisz. Dzięki nim Twój dom będzie nie tylko idealnie piękny ale i higienicznie czysty. Przekonaj się!

Para? Ależ naturalnie!

Doskonałe warunki do życia dla wszystkich z wyjątkiem bakterii i wirusów zapewnia w domu parownica SC EasyFix. Jest ona gotowa do walki z niewidzialnym zagrożeniem w parę chwil (zależnie od modelu od 30 sekund do 3 minut) . Usuwa, co potwierdzają badania naukowe, 99,99% bakterii i wirusów nieodpornych na działanie wysokich temperatur, a do takich zalicza się nowy SARS CoV 2 – koronawirus. Połączenie ciśnienia, prędkości i temperatury sprawia, że czyszczenie parowe jest tak skuteczne. Mikroskopijne cząsteczki pary wślizgują się między brud a czyszczona powierzchnię i odspajają wszelkie, nawet te bardzo uporczywe, zabrudzenia. Bez stosowania detergentów, czyścimy tylko gorąca parą. Wygodnie, skutecznie i szybko. Z nią wyrobisz się z porządkami w mgnieniu oka. W ofercie Kärcher dostępna jest cała rodzina parownic, od małych, kompaktowych, po mocne, do których można podłączyć żelazko parowe Kärcher, i tym samym skrócić tę, umówmy się, mało lubianą czynność jaką jest prasowanie, aż o połowę.

Przeminęły z wiadrem…

Kto? Zwykłe mopy. Nowoczesne urządzenia Kärcher przeznaczone do podłóg nie dają swojej konkurencji żadnych szans. Prawdopodobieństwo, że z nostalgią będziemy wspominać chlapiąca wodę, żmudne wyżymanie, czyszczenie mopa po pracy oraz czekanie aż podłoga wyschnie jest jednak znikome. Z nowymi urządzeniami Kärcher wszystkie te problemy już nas bowiem nie dotyczą. Nowe mopy elektryczne Kärcher. Mogą one czyścić każdego rodzaju podłogi, także parkiety olejowane. Delikatne środki czyszczące Kärcher zapewniają dodatkowo bezpieczeństwo powierzchniom i dają Ci pewność, że podłogi lśnią czystością. Dostępne są rewolucyjne urządzenia 2 w 1 (mop elektryczny FC 5) jak i lekkie, bateryjne mopy idealne do małych mieszkań (mop elektryczny FC 3).

Dobre wibracje

Dobre wibracje są ważne. Jeśli chodzi o porządki to zapewni je z pewnością wibrujący pad czyszczący KV 4. Bez wysiłku wyczyścisz nim wszelkie gładkie powierzchnie. Urządzenie to możne pracować samodzielnie lub w duecie z myjką do okien WV. Skoro jesteśmy przy temacie myjek WV to odpowiedź szczerze: Nie lubisz myć okien? A co powiesz na odkurzanie ich? Z myjką do okien Kärcher WV czyszczenie okien nigdy nie będzie takie samo. Urządzenie zbiera wodę z brudem z powierzchni nie tylko szyb okiennych, lecz także wszelkich gładkich powierzchni w domu. Luster blatów, płyty grzewczej, drzwiczek lodówki i tak dalej.

Czasem słowa są zbędne

Tak jak w przypadku odkurzacza VC 5. Wystarczy jeden rzut oka by przekonać się jak pięknie zaprojektowane jest to urządzenie. Design nawiązujący do modnej stylistyki lat 60’ sprawia, że odkurzacz zawsze bryluje na salonach. Do tego jest super wygodny w przechowywaniu. Także jeśli masz mało miejsca w mieszkaniu, to żaden problem. Zarówno VC 5 jak i jego bezprzewodowa wersja mają to do siebie, że podczas pracy robią doskonałe wrażenie, a gdy nie pracują mieszczą się w każdym, najmniejszym schowku. Jest to odkurzacz bezworkowy, więc wzajemne animozje powstające w związku z palącą kwestią tego „kto ma tym razem kupić worki do odkurzacza” odchodzą do przeszłości.

Wielka czystość

Model odkurzacza piorącego SE 6.100 sprawi, że porządki to będzie czysta przyjemność. Czy to usuwanie plam po kawie z dywanu, plam po winie z kanapy czy rozlanej wody z płytek na podłodze - możesz zachować spokój, ten odkurzacz poradzi sobie ze wszystkim. Nie tylko odkurzy ale także wypierze wszelkie tekstylne obicia i dywany w domu. Skuteczne usuwanie zapachów i brudu nigdy nie było prostsze: środek czyszczący jest podawany tak, że wnika głęboko w czyszczony materiał a następnie zostaje wraz z brudem odessany. SE 6.100 ma wiele talentów i posłuży w domu do bardzo wielu zadań.

Mniej brudu w otoczeniu, oznacza lepszą jakość życia. Szybkie porządki czy gruntowne "odgruzowywanie domu" – nieważne. Z nami poradzisz sobie z każdym zadaniem. Sprawimy, że Twoje życie stanie się łatwiejsze. I o wiele, wiele czystsze.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE