Kompleksowa pomoc przy budowie domu. TheHouse – postaw na wyższy standard

2021-01-22 7:31 Materiał sponsorowany
TheHouse – budujemy wyższy standard
Autor: TheHouse

Coraz więcej osób poszukuje indywidualnych rozwiązań, perfekcyjnie dopasowanych do własnego stylu życia i poczucia estetyki. Dom, o jakim marzą, ma spełniać wszelkie techniczne wymogi współczesności, gwarantować estetyczną ponadczasowość, a funkcjonalnie odpowiadać potrzebom domowników. Dobra firma budowlana pozwoli osiągnąć ten cel.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia i wysokiego standardu prac budowlanych, wykończeniowych oraz aranżacyjnych firmy PEKABUD oraz odpowiadając na zapotrzebowanie wielu prywatnych inwestorów oczekujących budowy domu w najwyższym standardzie powołaliśmy do życia markę TheHouse, która podejmie się takich realizacji.

Czy budowa domu może być łatwa i przyjemna?

Wypracowany przez PEKABUD standard pod szyldem TheHouse proponujemy wymagającym klientom. Polega na kompleksowej usłudze – od projektu domu, przez pomoc w przebrnięciu przez wszystkie formalności, po budowę, wykończenie i aranżację domu w wysokim standardzie.

Podążając za rozwojem technologii budowlanych i współpracując z wiodącymi biurami architektonicznymi, proponujemy inwestorom najnowsze rozwiązania techniczne i pomoc w doborze materiałów oraz rozwiązań gwarantujących spełnienie oczekiwań. Realizacji podejmujemy się w oparciu o wysokokwalifikowaną kadrę z wieloletnim doświadczeniem w realizacji inwestycji budowlanych. To jest gwarantem rzetelnego wykonania prac.   

Działamy według najwyższych standardów i najlepszych praktyk branżowych. Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Staranność, rzetelność i terminowość stanowią kolejne fundamenty marki TheHouse.

TheHouse – budujemy wyższy standard
Autor: TheHouse

Kompleksowa pomoc w procesie budowy domu

Nie ma znaczenia, czy budowany dom ma być standardowy, czy nietypowy, skomplikowany i o wysokim poziomie trudności. Nie ma znaczenia, czy będzie to nowoczesny dom podmiejski, czy rozłożysta, wielobryłowa rezydencja albo willa na obrzeżach lasu. Z basenem, salą kinową, siłownią lub bez nich. TheHouse oferuje szeroki zakres usług i zrealizuje nawet najtrudniejszy projekt.

Oferta obejmuje projektowanie, dobór optymalnych rozwiązań techniczno-materiałowych, roboty konstrukcyjne i wykończeniowe wraz z projektami i wykonaniem wszelkich instalacji: elektrycznych. teletechnicznych, sanitarnych, klimatyzacji i wentylacji, po instalacje przeciwpożarowe wraz z systemami inteligentnego domu, a co istotne – także obsługę gwarancyjną i serwis. Tym sposobem TheHouse odciąża inwestora z angażowania się w procesy realizacji i zdejmuje z Klienta ciężar problemów związanych z realizacją budowy domu.

TheHouse – budujemy wyższy standard
Autor: TheHouse

Nie tylko budowa od zera

Wieloletnie doświadczenie, mnóstwo zrealizowanych inwestycji, fachowa kadra i szeroki zakres wykonanych prac sprawiają, że ofertę TheHouse kierujemy także do mieszkańców i właścicieli domów wymagających remontów, w tym zabytkowych kamienic. Mamy doświadczenie w renowacji trudnych obiektów i przywracania im świetności oraz unowocześniania z zachowaniem zabytkowej tkanki. 

Zaplecze techniczne i organizacyjne pozwalają wykonywać nawet najbardziej złożone i ambitne zadania. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego zlecenia, stosując technologie i rozwiązania architektonicznie na miarę naszych czasów.

TheHouse – budujemy wyższy standard
Autor: TheHouse

Doświadczenie w zakresie budownictwa

TheHouse jest częścią firmy PEKABUD prowadzącej działalność w dziedzinie budownictwa od 1987 r. i współpracującej z najlepszymi firmami branży budowlanej. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, a jakość prac poświadcza prestiż obiektów, przy budowie których uczestniczyła, wykonując prace budowlane i wykończeniowe. Należą do nich między innymi biurowce w samym centrum biznesowym Warszawy takie jak: wieżowce Warsaw Spire, Warsaw HUB i Warsaw UNIT. Firma w swoim dorobku ma liczne projekty realizowane na obiektach użyteczności publicznej m. in. na lotnisku w Warszawie, czy Modlinie. Działalność firmy obejmuje również renowacje zabytkowych kamienic, a także prace wykończeniowe i  aranżacyjne wnętrz biur, hoteli i restauracji.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE