Haier SUPER AQUA Split – sposób na energooszczędne ogrzewanie

2023-03-02 12:46 Materiał sponsorowany
Pompy ciepła Haier
Autor: Haier Intuicyjne w obsłudze sterowniki ułatwiają wybór trybów pracy oraz ustawienie jej harmonogramu

Pompa ciepła typu Split to praktyczne rozwiązanie posiadające wiele możliwości rozmieszczenia jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. To gwarancja wydajnego ogrzewania, idąca w parze z ciekawym designem użytkowym i kompaktowymi wymiarami. Poznaj nową pompę ciepła od Haier!

Wydajna i energooszczędna

Pompy ciepła SUPER AQUA Split osiągają najwyższą klasę sezonowej efektywności energetycznej: A+++ dla temperatury wody na wylocie 35℃, natomiast dla 55℃ to A++. Pompy ciepła działają w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32 o znacznie niższym wskaźniku GWP,  w porównaniu np. do czynnika R410A. Pompa ciepła  jest przyjazna dla środowiska alternatywą dla konwencjonalnych form ogrzewania.

Wysoka temperatura wody na wylocie

Pompy ciepła SUPER AQUA Split gwarantują wysoka temperaturę wody na wylocie, nawet 60℃ przy temperaturze zewnętrznej sięgającej - 14℃. Dodatkowo urządzenia są dostosowane do konfiguracji z grzejnikami oraz ogrzewaniem podłogowym. Sterowanie dwoma obiegami grzewczymi pozwala na precyzyjną kontrolę temperatury osobno na każdy obieg. Sprzyja to energooszczędnej pracy pompy ciepła. Natomiast szeroki zakres temperatury na wylocie (w zakresie od 5℃ do 55℃ umożliwia szerokie ustawienia temperatur wody użytkowej oraz ogrzewania. Maksymalna temperatura 55℃ wody na wylocie jest możliwa do osiągnięcia nawet przy temperaturze zewnętrznej sięgającej - 20℃.

Pompy ciepła Haier
Autor: Haier Pompa ciepła SUPER AQUA gwarantuje niczym niezakłóconą pracę w temperaturze zewnętrznej do –25oC

Gwarancja wydajnego ogrzewania

Pompa ciepła SUPER AQUA Split  wyposażona została w zapasową grzałkę rezerwową. To rozwiązanie praktyczne w regionach  o zimnym klimacie  i wysokiej wilgotności powietrza. Podczas nawet srogiej zimy dzięki wydajnej pracy nawet przy -25℃ zagwarantowane jest skuteczne ogrzewanie każdego budynku.  Dodatkowo dzięki grzałce rezerwowej możliwe jest korzystanie z funkcji szybkiego podgrzewania CWU. W momencie aktywacji funkcji grzałka rezerwowa zostanie automatycznie włączona , by jak najszybciej osiągnąć wymaganą temperaturę wody, bez względu na temperaturę otoczenia.

Pompy ciepła Haier
Autor: Haier

Sterowanie pogodowe

Pompa ciepła SUPER AQUA została wyposażona w funkcję sterowania pogodowego, polegajacej na krzywych grzewczych. Dzięki temu temperatura wody ustawiana jest  automatycznie w oparciu o aktualną temperaturę zewnętrzną. To praktyczne rozwiązanie gwarantujące w pełni zautomatyzowaną pracę pompy ciepła.

Pompy ciepła Haier
Autor: Haier

Łatwa kontrola

Pompy ciepła Haier charakteryzują się ciekawym designem. Jednostka wewnętrzna o kompaktowych wymiarach,  z wbudowanym sterownikiem pozwala na szybki dostęp  do podstawowych parametrów urządzenia. Gwarantuje to szybką i prostą obsługę systemu grzewczego – zarówno przez użytkownika końcowego, jak i serwisanta. Dodatkowo pompa ciepła SUPER AQUA umożliwia konfigurację z systemem centralnego sterowania typu BMS MODBUS.

Pompa ciepła Haier Super Aqua
Autor: Haier

Pompa ciepła z dofinansowaniem

Haier SUPER AQUA Split znajduje się na Liście Zielonych Urządzeń i Materiałów programu Czyste Powietrze. Oznacza to, że wydajna i energooszczędna praca urządzenia została potwierdzona przez  ekspertów programu, przez co proces otrzymania i rozliczenia dotacji będzie łatwiejszy i zdecydowanie szybszy.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE