Szukasz eleganckiego grzejnika? Wybierz EOS Elektro

2021-10-28 13:04 Materiał sponsorowany
Grzejnik Instal-Projekt EOS Electro
Autor: Instal-Projekt

Stylowy grzejnik w nowoczesnym wydaniu. Wpasuje się w każde wnętrze – od modernistycznych i surowych aranżacji, po delikatne i zmysłowe przestrzenie. EOS Electro powstał w wyniku wdrożenia innowacyjnej technologii produkcji.

Komfortowe wydanie

Trendy na rynku grzewczym pokazują jak bardzo rozwija się sektor grzejników elektrycznych. EOS Electro odpowiada na te potrzeby. Jednocześnie zgodny jest nowymi standardami wydajności i efektywności dla nowoczesnych urządzeń grzewczych określonych przez dyrektywę ecodesign. Nowoczesny system sterowania wraz z funkcjonalnym wykończeniem i stylowym wyglądem to wejście na nowy, wyższy poziom komfortu w każdym domu.” - mówi Przemysław Piernikowski kierownik Badań i Rozwoju w Instal-Projekt.

Bezpieczeństwo użytkowania

W branży budowlanej oraz wykończeniowej coraz częściej stosowane są rozwiązania elektryczne. W zależności od miejsca zastosowania, grzejniki elektryczne mogą być używane jako główne źródło ciepła lub mogą pełnić funkcję dodatkowego ogrzewania w domu. Są one coraz chętniej wybierane, ponieważ pozwalają na czyste i mało uciążliwe zapewnienie ciepła o każdej porze roku.

Zaletą elektrycznych urządzeń grzewczych jest ich efektywność – w krótkim czasie mogą ogrzać duże pomieszczenia. Najważniejsze przy tym jest bezpieczeństwo domowników. Grzejnik EOS Electro w swoim korpusie posiada wbudowany bezpiecznik termiczny, który zabezpiecza przed nadmiernym wzrostem temperatury powierzchni grzewczej urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu zapewnisz bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie.

Grzejnik Instal-Projekt EOS Electro
Autor: Instal-Projekt Link: Więcej informacji o EOS Elektro>>>

Troska o środowisko

Wykorzystanie instalacji centralnego ogrzewania, zarówno w nowoczesnych mieszkaniach, jak i starych kamienicach czy domkach jednorodzinnych ograniczane jest przez coraz bardziej rygorystyczne przepisy dotyczące jakości powietrza. Grzejniki elektryczne, takie jak EOS Electro to doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań instalacyjnych. Stale rosnąca popularność budownictwa energooszczędnego i pasywnego sprawia, że maleje zapotrzebowanie energetyczne domów. To właśnie w takich warunkach grzejniki zasilane energią elektryczną w pełni zrealizują swój potencjał.

EOS Electro to rozwiązanie nie tylko energooszczędne, ale także ekologiczne. Niemal w całości wykonany jest z materiałów, które ulegają biodegradacji, a po latach model ten może być poddany recyklingowi.  Drugie życie grzejnika firmy Instal-Projekt jednak nie przyjdzie za szybko – grzejniki z grupy Electro objęte są 9-letnią gwarancją na zewnętrzną powłokę lakierniczą!

Grzejnik Instal-Projekt EOS Electro
Autor: Instal-Projekt Link: Więcej informacji o EOS Elektro>>>

Stylowe wykończenie

Bardzo lekka konstrukcja grzejnika elektrycznego EOS Electro to wynik wdrożenia innowacyjnej technologii produkcji. Korpus grzejnika wykonany został z najwyższej jakości stali.

EOS Electro od Instal-Projekt dostępny jest w trzech wariantach. Stylowe lustro to pierwszy z modeli, który sprawdzi się w salonie lub przedpokoju. Pozostałe opcje to czarne szkło, które nada wnętrzu tajemniczości i smaku oraz białe szkło. Zastosowanie go w przestrzeni jasnej i delikatnej doda pomieszczeniu subtelności i zmysłowości.

Wyszukana technologia

Nowoczesne technologie w wykończeniu wnętrz to coraz częstszy wybór. Ułatwiają życie i dają dostęp do wiedzy o tym, co w danym momencie dzieje się w domu. Teraz wszystkie potrzebne informacje można znaleźć… w swoim telefonie. W tym samym kierunku zmierza rozwój grzejników elektrycznych, które w swoim działaniu nie opierają się już tylko na wbudowanych grzałkach, ale posiadają swoje własne sterowanie, które daje możliwość konfiguracji wielu opcji. EOS Electro odpowiada na takie potrzeby. Model dostępny jest w trzech wariantach sterowniczych, od wersji podstawowej WŁĄCZ/WYŁĄCZ, po opcję SMART, która zintegrowana jest z systemami wykorzystywanymi w inteligentnych domach.

Nowoczesne technologie stosowane w urządzeniach instalowanych w domu coraz częściej oparte są na rozwiązaniach umożliwiających użytkownikowi po pierwsze konfigurację ustawień, a po drugie zdalne sterowanie nimi. System zastosowany w najwyższej wersji grzejnika elektrycznego EOS Electro jest przede wszystkim energooszczędny. Połączony jest on między innymi z czujnikami otwartego okna i pomiaru wilgotności, a regulacja i nastawianie w trybie tygodniowym umożliwia pełną kontrolę cieplną w pomieszczeniach.” – dodaje Przemysław Piernikowski.

Sterowanie odbywa się przy pomocy aplikacji, którą zainstalować można na telefonie komórkowym. Sparowana ona jest z bramką internetową, połączoną z czujnikiem radiowym. Tak sygnał trafia do grzejnika i umożliwia konfigurację jego pracy. Dokładne zaplanowanie temperatury pozwoli na efektywne wykorzystanie energii. Miłośnicy technologii będą zachwyceni!

Grzejnik Instal-Projekt EOS Electro
Autor: Instal-Projekt Link: Więcej informacji o EOS Elektro>>>

Większa funkcjonalność

Stylowy grzejnik elektryczny może być także funkcjonalny. W przypadku EOS Electro wystarczy dobrać do niego dedykowany reling – w korpusie produktu przygotowane są specjalne mocowania, które pozwalają stabilnie zamontować akcesoria.

Gdzie będzie pasował EOS Electro?

EOS Electro sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma podłączenia do centralnego ogrzewania, ale chcemy mieć ciepło i komfortowo. Jego minimalistyczna i ultralekka konstrukcja powoduje, że zajmuje bardzo mało miejsca, a elegancki design dopasuje się do każdego wnętrza.

Ogrzewanie elektryczne to bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź branży budowniczej i wykończeniowej. Technologie stosowane w urządzeniach są coraz bardziej zaawansowane, ale także przyjazne użytkownikom. EOS Electro odpowiada na potrzeby zarówno rynku, jak i konsumentów, dla których priorytetem jest to, by czuć się w swoim domu bezpiecznie i komfortowo.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE