Kominki narożne i trójstronne do salonu. Zobacz, jak się prezentują!

2020-11-12 7:52 Materiał sponsorowany kratki.pl
Kominki narożne i trójstronne
Autor: kratki.pl

Kominki narożne albo trójstronne odmienią w niespotykany sposób każdy salon. Istnieje wiele sposobów na metamorfozę wnętrza: zmiana kolorów ścian, oryginalne dodatki w wyrazistych kolorach, nowa zabudowa meblowa. Ale żadne z nich nie gwarantuje efektu „wow” na długie lata. By zmienić charakter wystroju na elegancki, jednocześnie zachowując jego indywidualny styl i przytulny klimat, warto wybrać kominek narożny lub taki z trójstronną wizją ognia. Bogata oferta polskiej marki Kratki pozwala dobrać urządzenie do każdego rodzaju i stylu wnętrza.

Kominki narożne do każdego stylu

Wyjątkowość kominków narożnych marki Kratki z dwustronną wizją ognia, polega także na szerokim wachlarzu możliwości aranżacyjnych. Urządzenia te mogą być montowane na styku kuchni i jadalni, kuchni i salonu lub salonu i hallu, tworząc niepowtarzalny charakter wnętrza i przytulną atmosferę. Dodatkowo polski producent zadbał o to, by zabudowa kominków narożnych pasowała do każdego stylu: od surowego minimalizmu (tutaj idealne będą kominki gazowe Leo z oferty Kratki.pl, które również występują w wersji z trójstronną wizją ognia), przez glamour i vintage, po industrialny. Ogień zamknięty w marmurze, naturalnym kamieniu, spieku kwarcowym, drewnie czy stali perfekcyjnie dopasuje się do już urządzonej przestrzeni, czego świetnym przykładem są kominki powietrzne z serii Nadia oraz Lucy (dostępne w portfolio marki Kratki).

Innowacyjna technologia kominków narożnych

Kominki trójstronne wyróżniają się na rynku urządzeń grzewczych nie tylko oryginalnym wzornictwem: domownicy mogą podziwiać żywy blask ognia we wnętrzu z różnych stron, ale przede wszystkim innowacyjną technologią i kunsztem wykonania. Wkłady trójstronnych kominków: NBC i NBU polskiej marki Kratki wykonane zostały z wysokogatunkowej stali oraz dekoracyjnej żaroodpornej szyby typu glass, która wytrzymuje temperaturę do 660°C. Innowacyjne rozwiązania w postaci podwójnego systemu otwierania drzwi do góry (gilotyna) oraz do boku, który ułatwia załadunek drewna oraz czyszczenie szyby, a także wykorzystanie materiału TERMOTEC w komorze spalania, dzięki czemu kominek dłużej utrzymuje temperaturę, sprawiają, że te urządzenia grzewcze należy zaliczyć o najbardziej funkcjonalnych i nowoczesnych na rynku.

Kominki narożne i trójstronne
Autor: kratki.pl Link: Kominek Leo 45 >>>

Jak długo montuje się kominki narożne?

Instalacja kominka w domu może wydawać się przedsięwzięciem trudnym i skomplikowanym, aczkolwiek istnieją na rynku grzewczym nowatorskie produkty, które pozwalają na natychmiastową metamorfozę wnętrz. Polska marka Kratki posiada w swojej ofercie gotowy kominek, który montuje się zaledwie kilka godzin. Model Home Easy Box składający się z ekologicznego wkładu NBC 7 oraz gotowej zabudowy ze stali w kolorze czerni lub bieli, to nie tylko oszczędność czasu, ale także spore oszczędności w sezonie grzewczym. Kominek jest efektywnym źródłem ciepła, który zdecydowanie obniża rachunki.

Kominki narożne a ekologia i komfort

„Oprócz nowoczesnego designu kominków gazowych z serii Leo oraz wkładów NBU oraz NBC zadbaliśmy o to, by nasze urządzenia były jednocześnie bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. Bezpieczeństwo gwarantują najwyższej jakości materiały: szyba żaroodporna wytrzymująca temperaturę do 660°C, wycinane laserowo elementy stalowe oraz spawy wykonane w osłonie gazu szlachetnego, które zapewniają doskonałą szczelność” – tłumaczy Cezary Ziółek, dyrektor ds. marketingu z firmy Kratki.pl. „Ponadto warto pamiętać, że kominek w domu to inwestycja proekologiczna. Nasze urządzenia spełniają wymagania Ekoprojektu oraz normy BlmSchV 2, która wyznacza maksymalna emisję dwutlenku węgla. Nie ulega wątpliwości, że kominek narożny lub taki z trójstronną wizją ognia to niepowtarzalna ozdoba domu, ale to także efektywne źródło ciepła i gwarancja tego, że w naszych czterech ścianach zawsze będzie jasno, ciepło i przytulnie” – dodaje.

Partnerzy

Kratki.pl to renomowany producent kominków, pieców, wkładów, ogrzewaczy gazowych oraz akcesoriów dostępnych w ponad 60 krajach na całym świecie. Filozofia firmy zbudowana wokół idei „dobre, bo polskie” przyniosła marce nie tylko zasłużone miejsce w czołówce firm kominkowych, ale także wiele prestiżowych nagród i wyróżnień. m.in.: Płomień Roku 2020, Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich 2019 czy Laur Klienta w kategorii „Kominki i wkłady kominkowe”. Marka Kratki udowadnia, że światowy design może iść w parze z doskonałą funkcjonalnością.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE