Limitowana kolekcja grzejników sygnowana przez Paprocki&Brzozowski

2021-07-12 8:49 Materiał sponsorowany
Grzejniki zaprojektowane przez Paprocki&Brzozowski
Autor: Instal-Projekt Grzejnik ECLECTIC

Marka Instal-Projekt wprowadza na rynek grzejniki, które zachwycą miłośników designu na najwyższym poziomie. Limitowana kolekcja jest efektem współpracy z duetem projektantów Paprocki&Brzozowski, który od ponad dwudziestu lat z sukcesami tworzy wizerunek polskiej mody.

Grzejniki od najlepszych projektantów

To, czym otaczamy się na co dzień, jest naprawdę ważne. W aranżacji wnętrz istotne jest zaangażowanie wielu zmysłów, stosowanie różnych faktur i wzorów, tworzenie funkcjonalnych przestrzeni, które będą jednocześnie doskonale wyglądały i sprzyjały naszemu dobremu samopoczuciu.

Projektantów i specjalistów Instal-Projekt łączy podobne spojrzenie na kwestie projektowania.  Instal-Projekt tworzy grzejniki, które są nie tylko funkcjonalne, ale i atrakcyjne wizualnie. – Wnętrze wymaga wyjątkowego wykończenia, ale zawsze pamiętamy o tym, że design musi odpowiadać na codzienne potrzeby użytkowników. – mówi Ewa Ścierzyńska. Z kolei projektanci wyjaśniają, że ubrania mają być nie tylko piękne i dopasowane do sylwetki. - Tworzymy modę, która stanowi dla kobiety naturalne połączenie z jej osobowością, trybem życia - dodają kreatorzy.

Chcieliśmy stworzyć wysokiej jakości produkt o unikalnym designie, dlatego do współpracy zaprosiliśmy Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego, wyjątkowy duet polskich projektantów mody – mówi Ewa Ścierzyńska, Prezes Zarządu firmy Instal-Projekt.

Grzejniki zaprojektowane przez Paprocki&Brzozowski
Autor: Instal-Projekt Grzejnik ROCK

Modne grzejniki w wielu stylach

Produkty sygnowane znakiem stylu „IP by Paprocki&Brzozowski” to grzejniki w nowym wydaniu – doskonałe wizualnie a przy tym niezawodne, jeśli chodzi o swoją funkcję. Efekty współpracy pozwalają spojrzeć na grzejnik jako na element wystroju świetnie zaprojektowanej przestrzeni, w której urządzenie grzewcze stanowi ekskluzywne wykończenie wnętrza. Projekty odzwierciedlają styl Paprocki&Brzozowski –  zamiłowanie do łączenia skrajności. To nieustraszona mieszanka romantyzmu i rock&rolla.

Nasz duet jest połączeniem skrajności. Lubimy kontrasty -  mówi Marcin Paprocki.

Tradycyjnie chcieliśmy połączyć wiele estetyk w jednym. Sami kochamy otaczać się pięknymi rzeczami i mamy nadzieję, że te grzejniki będą kolejną inspirującą rzeczą do wyposażenia wnętrza –  dodaje Mariusz Brzozowski.

Moda i grzejniki to dosyć specyficzne połączenie – przyznaje Mariusz Brzozowski. - Dostaliśmy zaproszenie od Instal-Projekt, aby zaprojektować linię grzejników do kolekcji. Musieliśmy otworzyć szerzej głowę i stworzyć coś, co będzie funkcjonalne, atrakcyjne -  dodaje Marcin Paprocki.

Grzejniki zaprojektowane przez Paprocki&Brzozowski
Autor: Instal-Projekt

Grzejniki nie muszą być nudne

Marka Instal-Projekt od ponad 40 lat istnienia na rynku tworzy produkty wysokiej jakości, stawiając na solidne wykonanie. Sygnowana podpisami twórców, limitowana  kolekcja grzejników łączy piękno i niezawodność. Kolekcja została wykonana na bazie modelu Inventio. Są to ekranowe grzejniki, które wykonano z dbałością o szczegóły i ozdobiono wyjątkowymi grafikami autorstwa znanych projektantów. Klienci mają do dyspozycji trzy modele grzejników Inventio: Rock, Romantic i Eclectic. Każda z realizacji stworzona została z myślą o użytkownikach o innej wrażliwości i preferencjach estetycznych.

Grzejniki zaprojektowane przez Paprocki&Brzozowski
Autor: Instal-Projekt Grzejnik ROMANTIC

Grzejnik Rock

Rockowe brzmienia silnie oddziałują na zmysły. To muzyka gwałtownych emocji, której przełożenie na język plastyki jest nie lada wyzwaniem. Projekt duetu Paprocki&Brzozowski oddaje tę energię. Chwyta moment. Surowa forma jest zdynamizowana połączeniem kontrastujących powierzchni – matowej i błyszczącej. Grzejnik trafi w gusta osób ceniących oryginalność, dopełni wystrój eleganckiego, a zarazem odważnego wnętrza.

Grzejniki Instal-Projekt Paprocki&Brzozowski
Autor: Instal-Projekt

Grzejnik Romantic

Róża. Kwiat pasji i głębokiego uczucia. Romantyczna delikatność natury zamknięta w chłodzie nowoczesnego designu. Lekko i zmysłowo. W realizacji pobrzmiewa tęsknota za rajskim światem, poszukiwanym poza nudną codziennością. Projekt świetnie odda charakter eleganckiego wystroju.

Grzejniki Instal-Projekt Paprocki&Brzozowski
Autor: Instal-Projekt

Grzejnik Eclectic

Kontrasty ujarzmione. Prosta płaszczyzna doskonałej jakości szkła ozdobiona pięknym roślinnym ornamentem nasuwa skojarzenie z rokokową sztukaterią. Przepych i prostota. Połączenie nieoczywistych stylów i form jest znakiem rozpoznawczym projektów Mariusza Brzozowskiego i Marcina Paprockiego. Dla tych, którzy cenią sobie piękno i minimalizm.

Grzejniki Instal-Projekt Paprocki&Brzozowski
Autor: Instal-Projekt

Zobacz więcej pięknych grzejników na stronie Instal-Projekt >>>

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE