Kanlux IQ LED – weź światło w swoje ręce

2021-11-05 12:02 Materiał sponsorowany
Kanlux IQ LED
Autor: Kanlux

Wszyscy jesteśmy aktywni całą dobę, a sztuczne światło towarzyszy nam przez wiele godzin – naszym oczom też. Dlatego światło, z którego korzystasz w domu, bądź w pracy, musi być doskonałej jakości. Weź w swoje ręce decyzję, przy jakim świetle będą żyć i pracować Twoje dzieci, rodzina i Ty, wybierz najlepszą jakość, zdrowie i bezpieczeństwo. Takie właśnie jest oświetlenie IQ LED – przemyślane, o dopasowanej temperaturze barwowej światło – po prostu własny kawałek słońca w oprawie.

Nowa linia IQ LED od Kanlux to żarówki dostępne w 3 barwach do wyboru (2700K, 4000K, 6500K), zależnie od tego, jakiego światła w danej chwili potrzebujesz. Jedne świetnie sprawdzają się w salonie, inne idealnie nadają się do czytania, kolejne zastosujesz z powodzeniem w łazience, a do sypialni dobierzesz źródła, o ciepłej barwie których moc świecenia możesz regulować za pomocą ściemniacza (te mają oznaczenie DIM). Do wyboru mamy wszystkie popularne kształty i trzonki żarówek.

Kanlux IQ LED
Autor: Kanlux

Żarówki IQ LED Kanlux

IQ LED Kanlux to prawdziwa magia światła, która powstała z połączenia pasji i technologii. W czasie badań i testów w Laboratorium Kanlux narodził się projekt IQ LED, który wyłonił się z potrzeby zapewnienia bezpieczeństwa, zadbania o komfort i domowy budżet. W Laboratorium Kanlux zmieniono dobre emocje w dobre osiągnięcia techniczne, a potrzeby zastąpiono rzeczywistością – opracowano światło, które będzie towarzyszyć Ci przez długie lata. To prawdziwie magiczne połączenie, które zachwyca każdego dnia i nocy. Kanlux wierzy, że jakość światła ma znaczenie, a IQ LED rzuca nowe światło na to, jak dopracowana może być żarówka. To coś więcej niż sama technologia, to mnóstwo kreatywności i setki godzin intensywnej pracy, które pozwoliły opracować nowy standard technologii LED. Projektanci Kanlux wybrali najwyższej klasy zasilacz i dopasowali do niego wyjątkowej jakości diody LED. Tak wyjątkowe światło wymaga w pełni zautomatyzowanej linii produkcyjnej, która gwarantuje powtarzalność najlepszej jakości. Dzięki spełnieniu wszystkich tych procesów efekt migotania światła w linii IQ LED Kanlux został zniwelowany, a światło ma bardzo naturalną barwę i zapewnia pełne bezpieczeństwo fotobiologiczne dla Twoich oczu i skóry.

Kanlux IQ LED
Autor: Kanlux

Ściemniane źródła światła IQ LED

Szczególnie na tle pozostałych wariantów linii IQ LED wyróżniają się wersje ściemniane (DIM). To wyjątkowe źródło światła, które umożliwia płynną regulację natężenia światła za pomocą ściemniacza. Ta sama żarówka może delikatnie rozświetlać wnętrze podczas oglądania filmów, dawać ultra jasne światło niezbędne do pracy lub czytania, bądź pełnić funkcję lampki nocnej, emitując światło, które pomoże Ci odpocząć. To nieporównywalna z niczym wygoda, przyjemność i niczym nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrza.

Kanlux IQ LED
Autor: Kanlux

Codzienność w lepszym świetle

Kolejnym wyjątkowym modelem są także żarówki IQ-LED Kanlux GU10. Te modele mają bardzo wysoki współczynnik oddawania barw. Im współczynnik ten jest wyższy, tym barwy są lepiej oddawane, a oświetlane przedmioty wyglądają naturalniej. Wierna prezentacja kolorów jest szczególnie istotna w sklepach z farbami, salonach wystawienniczych, w butikach, a także gabinetach stomatologicznych, ale również w domu. Wskazane jest stosowanie żarówek, których Ra jest większe od 90. Żarówki IQ-LED Kanlux GU10 mają ten współczynnik przynajmniej na poziomie 95!

Kanlux IQ LED
Autor: Kanlux

Dzięki niesamowitym możliwościom oświetlenia IQ LED Kanlux możesz pracować, odpoczywać i bawić się całą dobę! Przy sztucznym świetle spędzamy więcej czasu, niż kiedykolwiek wcześniej. Sztuczne światło musiało więc stać się doskonałe! Taki właśnie jest IQ-LED Kanlux, co więcej tę technologię docenił TÜV Rheinland, od którego Kanlux otrzymał certyfikat, potwierdzający najwyższy poziom jakości i bezpieczeństwa. Dla Kanlux certyfikat TÜV to powód do dumy, a dla Ciebie - gwarancja wiarygodności. To więcej, niż oferują niektórzy najwięksi, światowi producenci.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE