Własny system kontroli dostępu od SIEGENIA

2022-09-01 8:09 Materiał sponsorowany
Systemy kontroli dostępu SIEGENIA
Autor: SIEGENIA Systemy kontroli dostępu SIEGENIA wyróżniają się eleganckim wyglądem oraz łączą inteligentne bezpieczeństwo z rozwiązaniami przyjaznymi dla użytkowników

Właściciele domów przykładają coraz większą wagę do kwestii bezpieczeństwa, zapewnienia komfortu i wysokiej jakości życia. Nowoczesne systemy kontroli dostępu doskonale wpisują się w ten trend.

Systemy kontroli dostępu SIEGENIA – panel dotykowy, skaner odcisków palców i czytnik zbliżeniowy – łączą w sobie elegancki wygląd z wygodnym zarządzaniem dostępem do budynku. Panel dotykowy i skaner odcisków palców SIEGENIA zostały opracowane specjalnie z myślą o zastosowaniach smart home w budownictwie prywatnym, natomiast czytnik zbliżeniowy jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów komercyjnych.

Siegenia kontrola dostępu
Autor: SIEGENIA

Dostęp pod kontrolą

Systemy SIEGENIA mają rozbudowaną rejestrację dostępu, umożliwiają przejrzyste zarządzanie funkcjami dla poszczególnych użytkowników, a także sterowanie czasowe za pomocą zegara zasilanego baterią. Wystarczy dosłownie kilka kliknięć, by uprawnione osoby mogły dostać się do budynku w dowolnie wybranym czasie. Panel dotykowy ma również funkcję wprowadzania jednorazowego lub czasowego kodu dostępu.

Ledowe podświetlenie powierzchni rejestratorów z możliwością regulowania barwy jest atrakcyjne wizualnie i pozwala na harmonijne dopasowanie ich do kolorystyki drzwi oraz wkomponowanie w architekturę strefy wejściowej.

Systemy kontroli dostępu SIEGENIA
Autor: SIEGENIA Można je zintegrować z systemem smart home, co sprawia, że są idealnym rozwiązaniem dla indywidualnych inwestorów

Wygoda na wyciągnięcie ręki

Ważną rolę w systemach kontroli dostępu odgrywa komfort użytkowania, czego przykładem może być obsługa skanera przez samo przyłożenie palca oraz standardowe wyposażenie systemu w zintegrowaną technologię wi-fi i Bluetooth. Dzięki temu można używać smartfonu jako pilota oraz korzystać z aplikacji Siegenia Comfort do wygodnego zarządzania dostępem do budynku. Rozwiązanie pozwala nie tylko na zdalne odblokowanie drzwi. Można też - będąc poza domem - zdecydować, komu i na jaki czas nadać uprawnienia dostępu, cofnąć te uprawnienia jednym ruchem palca bądź dokładnie skontrolować w protokole, kto wchodził do domu. W ten sposób możemy np. zdalnie skonfigurować dostęp dla gości w domku letniskowym. Informacje o podjętych działaniach otrzymamy w czasie rzeczywistym w postaci powiadomień push.

Systemy kontroli dostępu SIEGENIA
Autor: SIEGENIA

Warto też wspomnieć o istotnej kwestii, jaką jest możliwość wdrożenia coraz bardziej popularnych scenariuszy smart home: komunikacja sieciowa bez dodatkowego okablowania pozwala na wygodną integrację różnych opcji, jak na przykład podłączenie drzwi zewnętrznych do instalacji alarmowej.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE