Dlaczego warto wybrać moduły fotowoltaiczne LG Solar?

2020-11-16 11:31 Materiał sponsorowany LG
Panele fotowoltaiczne LG
Autor: LG

LG Electronics to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i wiodących na świecie marek urządzeń gospodarstwa domowego i telewizji - ale ich działalność sięga znacznie dalej! LG to także -producent rozwiązań klimatyzacyjnych i grzewczych. Dowiedz się, jakie zalety posiadają wysokowydajne moduły LG Solar.

LG Solar to technologie, które pozwalają na uzyskiwanie energii elektrycznej za pomocą modułów fotowoltaicznych na potrzeby gospodarstw domowych. Wszystkie produkty oferowane przez LG Solar są poddane skomplikowanym i rygorystycznym testom, które są jednocześnie co najmniej dwukrotnie intensywniejsze niż te wymagane przez normy IEC. LG jest też pierwszą korporacją na świecie, która prowadzi własne testy certyfikowane przez cztery wiodące organy kontroli certyfikacji. Są to: UL, TÜV Rheinland, DVE i Intertek. Dlatego też jakość LG Solar doceniana jest na całym świecie, a firma stale opracowuje kolejne ulepszenia i innowacje.

Panele fotowoltaiczne LG
Autor: LG

Niezawodna technologia i gwarancja na długie lata

Na swoje panele fotowoltaiczne LG oferuje autentyczną, 25-letnią gwarancję, która obejmuje zarówno samą jakość produktu jak i jednocześnie jego niezawodne działanie. Ta gwarancja to wysoka wydajność, wyśrubowane i najwyższe wyniki oraz pewność utrzymania światowych standardów znacznie powyżej panujących aktualnie norm. Warto wspomnieć, że ta wyjątkowa gwarancja stanowi świadectwo pewności co do działania modułów i ich zdolności do wytwarzania większej ilości energii przekładającej się na oszczędność kosztów w miarę upływu czasu. Nawet po 25 latach użytkowania, moduły LG NeON® 2 oraz NeON® R nadal produkują energię na poziomie ponad 90% ich początkowej wydajności. Oznacza to, że mimo występującej z roku na rok stopniowej degradacji, panele LG zachowują o wiele dłużej pierwotną moc niż moduły konwencjonalne.

Wysoka wydajność paneli LG przekłada się na mniejszą liczbę modułów jakie należy zastosować w systemie PV, aby wygenerować taką samą ilość energii elektrycznej. Ma to ogromne znaczenie, szczególnie dla użytkowników, którzy zwracają szczególną uwagę na zajmowaną przez inwestycję powierzchnię. Produkty LG w tej kategorii wyznaczają nowe standardy. Dzięki swojej budowie, moduły fotowoltaiczne LG mogą być instalowane na dużo mniejszej powierzchni niż klasyczne rozwiązania na rynku. W ten sposób można zaoszczędzić zarówno na całkowitych kosztach systemu i instalacji, jak i na bieżących kosztach konserwacji.

Panele fotowoltaiczne LG
Autor: LG
Panele fotowoltaiczne LG

Portfolio LG Solar obejmuje m.in. takie modele jak najczęściej wybierany NeON® 2 (360/355/350Wp) czy NeON® 2 Bifacial (410/405/400Wp) na użytek indywidualny oraz LG Mono X Plus (450/445/370/365Wp) do zastosowań komercyjnych. Więcej informacji o pełnej gamie paneli fotowoltaicznych znajduje się na stronie https://www.lg.com/pl/business/solar

Moduły LG to nie tylko fantastyczne parametry techniczne ale również elegancki, nowoczesny design, który zapewnia estetyczny, harmonijny wygląd. To elegancka moc czerni, która nie tylko się podoba użytkownikom ale potrafi zaraz po zainstalowaniu zwiększyć wartość samej nieruchomości. Nie da się tego zignorować, zwłaszcza gdy moduły fotowoltaiczne stają się częścią zewnętrznej elewacji budynku. Co ważniejsze, w elegancki i przyjazny sposób wtapiają się w otoczenie, pasując wizualnie do domu utrzymanego zarówno w stylu nowoczesnym, jak i tradycyjnym.

Panele fotowoltaiczne LG
Autor: LG

Budując własny system fotowoltaiczny, przyszli użytkownicy zielonej energii powinni zwrócić uwagę na najważniejsze aspekty. Wszyscy chcemy w pełni czerpać korzyści z energii słonecznej na długie lata, w zrównoważony i bezpieczny dla środowiska sposób. Pamiętajmy, że inwestycja w system fotowoltaiczny to decyzja w zasadzie na całe życie. Warto zatem zastanowić się nad doborem produktów, które bezproblemowo pozwolą na produkcję darmowego prądu z promieni słonecznych, produktów działających bezusterkowo przez długie lata. Upewnijmy się, że wybieramy produkt wysokiej jakości od niezawodnej marki, która wciąż będzie istniała za 25 lat po zakupie – zastanówmy się nad wyborem LG.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
KOMENTARZE