
Aranżacja jadalni z wikliną w roli głównej
Wiklina nieodmiennie kojarzy nam się z przytulnością, dlatego w jesienne wieczory tak chętnie oddajemy się lekturze właśnie w wiklinowym fotelu. Dzięki temu, że doskonale łączy się ona z ciepłym brązem drewna i starej cegły, tworzy rodzinne wnętrze, w którym chętnie spędza się długie godziny (fot. QUICK-STEP).
Źródło: Quick-Step

Aranżacja salonu z ceglaną ścianą
Ceglana ściana to mocny akcent w brązowym salonie. Harmonizuje z drewnianą podłogą w podobnie ciepłym odcieniu, a zarazem podkreśla niepowtarzalny kolor skórzanej kanapy i cielęcej skóry rozłożonej na podłodze (fot. MARKS & SPENCER).
Źródło: Marks & Spencer

Wykwintny salon w brązie i fiolecie
Szlachetne połączenie głębokich barw. Spokojne brązowe ściany z ciekawym białym ornamentem dobrze się czują w towarzystwie zmysłowego fioletu, który działa ożywiająco. Razem tworzą salon o wykwintnym, nieco buduarowym charakterze. (fot. MAGNAT).
Źródło: Magnat

Salon w odcieniu czekoladowym
Coś dla wielbicieli gorzkiej czekolady - głęboki brąz pojawia się nie tylko na drewnianej podłodze, lecz również na mięsistej tapecie z kwiatowym wzorem i w obiciu mebli. Wyjątkowo smakowity zestaw.
Źródło: Mariusz Bykowski

Dwa odcienie brązu w przedpokoju
Ciekawym pomysłem jest połączenie na ścianach dwóch uzupełniających się odcieni brązu - jaśniejszego i ciemniejszego. Granicę koloru zaznacza listwa sztukateryjna. Taki zestaw to doskonałe rozwiązanie do przedpokoju - na ciemniejszym dolnym fragmencie ściany nie widać zachlapań, o które w holu nietrudno (fot. BENJAMIN MOORE).
Źródło: Benjamin Moore

Salon z drewnem w roli głównej
Największym orędownikiem brązu we wnętrzach jest drewno we wszystkich możliwych odcieniach. Fornir na ścianach zapewnia domowe ciepło w najbardziej nawet nowoczesnym, minimalistycznym wnętrzu. Wystarczy dodać miękki dywan i kilka poduszek.
Źródło: Norbert Banaszyk/DADA

Inspirująca brązowo-złota sypialnia
W tej brązowej sypialni za dobry sen odpowiada nie tylko stylizowane łóżko z pięknym zagłówkiem, lecz także gruba narzuta i stonowana tapeta. Powiew luksusu zapewniają złote akcenty w postaci zasłon oraz poduszki. Wykwintnie i elegancko (fot. JVD).
Źródło: JVD

Brązowa jadalnia z czerwonymi akcentami
Brązowe wnętrza mogą przytłaczać, ponadto wyglądają różnie w zależności od natężenia i kierunku padania światła. Dlatego też w brązowej jadalni czy salonie warto zastosować różne źródła światła - dzięki nim pomieszczenie nie przytłacza, wydaje się optycznie lżejsze (fot. FLAMANT).
Źródło: FLAMANT

Sypialnia po królewsku
Tak mógł sypiać nawet król - na wysokim, wygodnym łożu, z perskim dywanem pod stopami. Tej brązowo-złotej sypialni szyku dodaje jeszcze dyskretne, przytłumione światło (fot. BENJAMIN MOORE).
Źródło: Benjamin Moore

Skóra i plusz
Jeżeli decydujesz się na meble z brązowej skóry, koniecznie dodaj do nich pluszową narzutę i miękkie poduchy, które nieco ocieplą wnętrze. Brąz ciekawie wygląda w połączeniu z zielenią, dlatego warto, by we wnętrzu urządzonym w barwach ziemi pojawiło się jak najwięcej roślin (fot. FLAMANT).
Źródło: FLAMANT

Chłodny odcień brązu
Brąz może mieć także chłodniejszy odcień - wydobyty dzięki połączeniu z bielą i czerwonymi dodatkami. To jego nieco lżejsze oblicze.
Źródło: Mariusz Bykowski

Tradycyjna jadalnia z efektowną tapetą
Przywiązanie do brązu oznacza sentyment do tradycji, nie tylko w wystroju wnętrz. O charakterze tej jadalni zadecydowały klasyczne krzesła w połączeniu z elegancką tapetą w odcieniu kawy z mlekiem (fot. JVD).
Źródło: JVD
Zamknij reklamę za s.
X
Zamknij reklamę
...