Trzyszybowe okna dachowe FAKRO

2021-04-16 8:32 Materiał sponsorowany
Trzyszybowe okna dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Od początku roku obowiązują nowe Warunki Techniczne, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, które m.in. zaostrzają wymogi dotyczące lepszej izolacji, co skutkuje niższym zapotrzebowaniem na energię. Przepisy zaostrzają również współczynniki przenikania ciepła m.in. dla okien dachowych, który obecnie jest na poziomie Uw=1,1W/m2K lub lepszym. Trzyszybowe okno dachowe FTP - V U5 z kołnierzem uszczelniającym Thermo ma ten współczynnik na poziomie 0,86 W/m2K.

Firma FAKRO od zawsze dba o najwyższą jakość oferowanych produktów, a klient i jego potrzeby są naszym priorytetem. Ciągły rozwój i udoskonalanie produktów zgodnie z trendami i oczekiwaniami rynku czyni nas jedną z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce. Nasze produkty są bezpieczne, ekologiczne i energooszczędne, a ich wysoką jakość potwierdzają liczne krajowe i zagraniczne wyróżnienia i nagrody. Mamy również pewność, że nasze okna dachowe potrafią zapewnić komfort mieszkania na poddaszu przez długie lata.

Trzyszybowe okna dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Jakości jesteśmy pewni, dlatego też pakiety szybowe stosowane w oknach dachowych posiadają wieczystą gwarancję na gradobicie, a wszystkie okna dachowe są objęte 10-letnią gwarancją. To nie wszystko. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dajemy możliwość wydłużenia gwarancji aż do 20 lat na drewniane obrotowe okna z pakietem trzyszybowym U5. Są to bogato wyposażone trzyszybowe okna dachowe, które oprócz doświetlenia pomieszczeń na poddaszu i komfortu obsługi, zapewniają dużą oszczędność energii cieplnej. Odpowiedni bilans energetyczny to niskie koszty ogrzewania w zimie, a rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo zapewniają spokój i wysoką jakość życia mieszkańców. Okno obrotowe z pakietem U5 charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie Uw=0,97 W/m2K, a przy montażu z kołnierzem uszczelniającym Thermo 0,86 W/m2K, a więc spełnia, a nawet przewyższa obecne warunki techniczne. Parametr termoizolacyjności na tak dobrym poziomie, czyni produkt bardzo dobrym wyborem do budynków energooszczędnych.

Trzyszybowe okna dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Okno obrotowe z pakietem U5 charakteryzuje się współczynnikiem przenikania ciepła na poziomie Uw=0,97 W/m2K, a przy montażu z kołnierzem uszczelniającym Thermo 0,86 W/m2K, a więc spełnia, a nawet przewyższa obecne warunki techniczne. Parametr termoizolacyjności na tak dobrym poziomie, czyni produkt bardzo dobrym wyborem do budynków energooszczędnych.

Zastosowanie energooszczędnych trzyszybowych okien dachowych na poddaszu zmniejsza zapotrzebowanie na energię cieplną podczas chłodnych dni, jednocześnie przyczyniając się do mniejszego zanieczyszczenia powietrza. Dzięki temu są rekomendowane w programie Czyste Powietrze. Okno posiada także, podnoszący bezpieczeństwo antywłamaniowe i użytkowe, system topSafe i technologię thermoPro poprawiającą jakość i parametry okien dachowych, czego wynikiem jest wyższa ich energooszczędność, zwiększona trwałość, doskonała szczelność oraz łatwiejszy montaż. W oknach tych zastosowano automatyczny nawiewnik V40P, dostarczający optymalną ilość powietrza do pomieszczenia.

Ciepły montaż okien dachowych

Należy pamiętać, że dobre okna to nie wszystko. Równie ważny jest ich dobry ciepły montaż, który pozwoli na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym, zapewni ochronę przed śniegiem, deszczem i wiatrem. Dodatkowo wyeliminuje mostki termiczne, a także przedłuży ich trwałość. Prace te najlepiej przeprowadzić za pomocą dedykowanych systemowych rozwiązań takich jak kołnierze w wersji Thermo czy pakiety kołnierzy izolacyjnych, które oferują producenci okien dachowych. 

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE