Okno dachowe najnowszej generacji – FPP-V preSelect MAX

2022-09-05 10:20 Materiał sponsorowany
Okna dachowe FAKRO
Autor: FAKRO Okno uchylno-obrotowe preSelect MAX posiada dwie oddzielone od siebie funkcje otwierania skrzydła: uchylną oraz obrotową

Naturalne światło, świeże powietrze, efektywne wykorzystanie przestrzeni czy poczucie kontaktu z otaczającą przyrodą to czynniki ważne dla zdrowia i dobrego samopoczucia użytkowników budynków. Rozwiązania techniczne opracowane przez FAKRO pozwalają je skutecznie łączyć na poddaszu.

Najnowsze rozwiązania stosowane w oknach dachowych można znaleźć w oknie nowej generacji FPP-V preSelect MAX. Jest to okno uchylno-obrotowe o zwiększonych możliwościach użytkowych. Dwa, oddzielone od siebie, sposoby otwierania okna zapewniają maksimum możliwości i komfortu. Dla jeszcze większej wygody, przełącznik funkcji otwierania w oknie preSelect MAX umieszczono w dolnej części ościeżnicy. Korzystając z funkcji obrotowej możemy obracać skrzydło okna o 180 stopni. Dzięki temu, po zablokowaniu okna zasuwką, wygodnie umyjemy zewnętrzną szybę okna.

Widok z poddasza

Zmieniając funkcję otwierania okna na uchylną, wykorzystujemy pełnię jego możliwości. Nowa wersja okna preSelect pozwala nam na jeszcze szersze otwarcie skrzydła – prawie o 30% więcej niż w poprzedniej generacji. Zyskujemy dzięki temu dodatkową przestrzeń na poddaszu i swobodę w podejściu do krawędzi otwartego okna, przez co możemy się cieszyć nieograniczonym widokiem na okolicę.

Ciepłe okno dachowe

Komfort codziennego użytkowania jest bardzo ważny, ale podczas projektowania tego okna nie zapomniano również o jego parametrach technicznych. W przypadku wyboru okien dachowych bardzo istotne jest jak najlepsze doświetlenie poddasza naturalnym światłem oraz skuteczna termoizolacja. Dzięki innowacyjnej konstrukcji uchylno-obrotowe FPP-V preSelect MAX są dostępne w dużych rozmiarach (nawet 134x140 cm) z trzyszybowym przeszkleniem. Dzięki temu zapewniają jednocześnie obfitość światła na poddaszu i świetny parametr izolacyjności cieplnej.

Okna dachowe FAKRO
Autor: FAKRO Nowatorski system okuć gwarantuje realizację tylko jednego sposobu otwierania oraz pełną stabilność skrzydła zarówno w funkcji uchylnej jak i obrotowej

Nowoczesne wyposażenie do okien dachowych

Wśród zalet okien uchylno-obrotowych FAKRO nowej generacji należy również wymienić automatyczny nawiewnik V40P, który sam potrafi zadbać o odpowiednią ilość świeżego powietrza na poddaszu oraz system topSafe, podnoszący bezpieczeństwo użytkowe i antywłamaniowe okna. FPP-V preSelect MAX jest także wyposażony w technologię thermoPro, która dodatkowo podnosi jego trwałość i termoizolację.

Dopełnieniem zalet okien preSelect MAX jest możliwość zastosowania do nich różnych dodatków wewnętrznych i zewnętrznych, mogących zadowolić nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Okna dachowe FAKRO
Autor: FAKRO Funkcja uchylna pozwala na pozostawienie skrzydła w dowolnym położeniu w zakresie od 0° do 45°, co umożliwia swobodny dostęp do otwartego okna
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie