Okno dachowe, kołnierz uszczelniający, markiza - pakiet superTrio

2020-03-31 11:10 Materiał sponsorowany FAKRO
Okna dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Pakiet superTrio to kompleksowe rozwiązanie zapewniające nie tylko ciepło przytulnych wnętrz pod skosami w chłodne, zimowe dni, ale także optymalną temperaturę podczas letnich upałów.

Odpowiednia temperatura w pomieszczeniu, w którym przebywamy ma kluczowe znacze­nie dla naszego samopoczucia, niezależnie od tego czy akurat pracujemy, czy odpoczywamy. Aby cieszyć się komfortem mieszkania na pod­daszu, niezależnie od temperatury panującej za oknem najlepiej zastosować specjalny pa­kiet superTrio składający się z:

  1. okna 3-szybowego,
  2. kołnierza Thermo z dodatkową izolacją,
  3. markizy zewnętrznej.
Okna dachowe FAKRO
Autor: FAKRO

Zalety pakietu superTrio

Stosując pakiet superTrio zyskujemy:

- ciepło i niższe rachunki za ogrzewanie, dzięki oknom dachowym wyposażo­nym w pakiet 3-szybowy. Okna z trzema szybami powoli stają się standardem. Gwarantują zdecydowa­nie lepszą energooszczędność, przez co nasz dom potrzebuje mniej energii na jego ogrzanie. Stosując okna z pakie­tem 3-szybowym obniżamy rachunki za ogrzewanie i dokładamy przysłowio­wą „cegiełkę” do ochrony klimatu,

- dodatkową trwałość oraz jeszcze lepszy parametr termoizolacyjny okna dacho­wego poprzez zastosowanie kołnierza uszczelniającego w wersji Thermo. Przekłada się to na większe oszczęd­ności energii i jeszcze niższe rachunki za ogrzewanie. Kołnierz Thermo ma dodatkową izolację, która na zewnątrz okna tworzy termoizolacyjną ramę, a współczynnik przenikania ciepła okna poprawia nawet o 15%,

- komfortową temperaturę na poddaszu w czasie upałów, dzięki markizie chro­niącej poddasze przed nagrzewaniem. Markiza na oknie dachowym ma za zadanie ochronę poddasza przed prze­grzaniem w czasie gorących, letnich dni, których nie brakuje. Montowana na zewnątrz okna chroni przed gorącymi promieniami słońca, obniżając tempe­raturę wnętrza nawet o 10°C. Zapew­nia także napływ światła dziennego i nie zasłania widoku na zewnątrz.

Okna dachowe FAKRO

Autor: FAKRO

Biorąc pod uwagę obecne wymagania, moż­na stwierdzić, że zastosowanie 3-elementowego pakietu superTrio zapewnia optymalne, komfortowe warunki na poddaszu przez cały rok.

Kolorystyka zestawu superTrio

Co więcej, w ramach oferty 3x3 - mnoży­my korzyści w pakiecie, wybierając okna wyposażone w 3-, lub 4-szybowy pakiet, mamy możliwość wyboru:

- oblachowania okna w 3 kolorach bez dodatkowych dopłat (szarobrązowy - RAL 7022, antracyt - RAL 7016 i czarny - RAL 9005),

- okna w 3 technologiach wykoń­czenia drewna (bezbarwny lakier akrylo­wy, biały lakier akrylowy lub biały lakier poliuretanowy).

 

Okna dachowe FAKRO
Autor: FAKRO
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE