Okna i drzwi WIŚNIOWSKI – ciepło i design na wymiar

2021-10-05 15:00 Materiał sponsorowany
Drzwi i okna WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

Wnętrze domu to oaza ciszy i miejsce, w którym znajdujemy spokój i ciepło. O domową atmosferę dbamy my sami, ale korzystamy też z pomocy rozwiązań sprawiających, że żyje się nam lepiej. Taką funkcję pełni stolarka, która nie tylko dopełnia projekt domu, ale również zapewnia bezpieczeństwo i wpuszcza do wnętrza promienie słoneczne. Okna i drzwi nie będą jednak spełniały swojej roli, jeśli nie zostaną odpowiednio zaprojektowane. Dzięki stolarce WIŚNIOWSKI zadbasz o piękno Twojego domu, bezpieczeństwo rodziny i niskie rachunki za prąd i ogrzewanie.

Okna PVC PRIMO

Marka WIŚNIOWSKI, wychodząc naprzeciw potrzebom nowoczesnego budownictwa, wprowadziła na rynek wysokiej klasy okna PVC – PRIMO 82, PRIMO 76 oraz PRIMO 70. Jest to kolejny krok w budowaniu komplementarnej oferty dla domów. Klienci mogą kupić całą stolarkę otworową i ogrodzenie u jednego producenta z gwarancją, że wszystkie elementy wyposażenia: bramy, okna, drzwi i ogrodzenia będą produktami na tym samym poziomie trwałości i w jednym designie.

PRIMO to nowe spojrzenie na okna z PVC. Różne rodzaje uchyleń, wzory klamek, szeroka paleta kolorów i oklein, a także możliwość zastosowania nakładki aluminiowej oraz możliwość skorzystania z kolekcji Home Inclusive 2.0 to możliwości, które zmieniają zwykłe okno w produkt najwyższej klasy.

PRIMO 82, PRIMO 76 i PRIMO 70 to okna oparte na profilach PVC w klasie A, o głębokości zabudowy 82 mm, 76mm i 70 mm. Wyposażone zostały w jedno– i dwukomorowe pakiety szybowe o doskonałych parametrach termoizolacyjnych. Wśród dostępnych opcji dodatkowych pojawiły się ukryte zawiasy Multi Power, okucia Multi Secuair, funkcja Tilt-First dedykowana do pomieszczeń, w których będą przebywać małe dzieci, ogranicznik rozwarcia, hamulec sterowany klamką oraz system monitorowania otwarcia okna.

 Okna dostępne są również w wersji z nakładką aluminiową, z niskim progiem oraz antywłamaniowej lub jako drzwi tarasowe: uchylno-przesuwne PSK i podnoszono - przesuwne HST.

Okna Wiśniowski
Autor: WIŚNIOWSKI

Okna PVC PRIMO dzięki swoim doskonałym parametrom spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze”.

Drzwi i okna WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Drzwi NOVA

Drzwi aluminiowe CREO

CREO to kolekcja aluminiowych drzwi zewnętrznych, połączenie dobrego stylu i świetnych parametrów technicznych. Swój wyjątkowy charakter CREO zawdzięczają ogromnym możliwościom aranżacyjnym, które każdy może dostosować do swoich potrzeb. Możesz skomponować drzwi wybierając według uznania detale, kolory, szyby, dzięki czemu uzyskasz spersonalizowany wzór, który współgra z twoim stylem i wyraża twoją osobowość.

Konstrukcja drzwi CREO bazuje na systemie termoizolowanych kształtowników aluminiowych, będących jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów drzwiowych na rynku. Wypełnienie skrzydła panelem izolowanym o grubości 77 mm oraz system uszczelnień pozwala osiągnąć wartości U od 0,8 W/m2K – w zależności od wykonania i wyposażenia skrzydła drzwi. 

Dom to miejsce odpoczynku, dlatego chcemy, by był oazą spokoju i cichy. Drzwi CREO – dzięki zaawansowanej konstrukcji – znacząco redukują hałas docierający z zewnątrz. Drzwi CREO oferują także najwyższy poziom ochrony. W IFT Rosenheim, największym laboratorium badawczym w Europie, drzwi CREO zostały przebadane pod względem antywłamaniowości i uzyskały klasy RC2 i RC3. 

Drzwi i okna WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI

Drzwi zewnętrzne NOVA

NOVA to aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne łączące świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Jednoskrzydłowe drzwi zewnętrzne NOVA składają się z ościeżnicy wykonanej z kształtowników aluminiowych trzykomorowych, z przegrodą termiczną o głębokości 77 mm oraz skrzydła z grubą przylgą o grubości 78 mm wykonanego z blachy stalowej o grubości 0,75 mm i wypełnienia pianką PU. Istnieje możliwość wykonania drzwi z doświetlami bocznymi i naświetlem górnym.

Drzwi zewnętrzne NOVA to aluminiowo-stalowe drzwi zewnętrzne łączące świetne parametry techniczne z dużymi możliwościami aranżacyjnymi.

NOVA to drzwi inne niż wszystkie. Dzięki niemal 40 wzorom i szerokim możliwościom personalizacji idealnie wpiszą się w Twój pomysł na dom. Stalowe skrzydło i aluminiowa ościeżnica zapewniają odpowiednią trwałość i bezpieczeństwo. Drzwi NOVA spełniają wymagania programu „Czyste Powietrze” – sprawdzą się doskonale zarówno w nowych, jak i remontowanych domach.

Okna Wiśniowski
Autor: WIŚNIOWSKI
Drzwi i okna WIŚNIOWSKI
Autor: WIŚNIOWSKI Drzwi NOVA

W ofercie firmy Wiśniowski znajdziemy również bramy i ogrodzenia. Co ważne wszystkie te produkty łączy kolekcja HOME INCLUSIVE dzięki, której wszystko mamy utrzymane jest w tej samej kolorystyce i stylistyce. Wyobraźmy sobie, że stoimy przed budynkiem i dostrzegamy bramę garażową, drzwi oraz okna, które wyróżniają się na tle elewacji, ponieważ to często barwne plamy przyciągające wzrok. Uzupełnieniem, a wręcz ukoronowaniem naszego domu jest ogrodzenie, które również możemy utrzymać w tej samej stylistyce. W tym momencie dostrzegamy coś jeszcze: mamy pełną harmonię, wszystko do siebie pasuje. Jesteśmy wówczas pewni, że projekt naszego domu był przemyślany – jego fragmenty z sobą współgrają, a zakup bramy, okien i drzwi był strzałem w dziesiątkę.

Okna Wiśniowski
Autor: WIŚNIOWSKI
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie