Klamka z technologią „Just Clean” przeciwko bakteriom i zarazkom

2020-09-23 11:24 Materiał sponsorowany Roto
Klamka antybakteryjna ROTO ostateczne
Autor: Roto Okna Dachowe

Wracamy z pracy do domu, otwieramy okno, by przewietrzyć mieszkanie...I zostawiamy na klamce okiennej tysiące bakterii i drobnoustrojów. Klamka z technologią „Just Clean” działa natychmiastowo przeciwko zarazkom, bakteriom i grzybom. Bez mozolnej dezynfekcji. Dowiedz się więcej o specjalnej powłoce z jonami srebra.

W ciągu ostatnich miesięcy znacząco zwiększyła się nasza świadomość dotycząca bakterii oraz niewidocznych niebezpieczeństw, które czyhają na nas w przestrzeni publicznej. Codziennie dotykamy drzwi w pracy, balustrad przy schodach, uchwytów w komunikacji miejskiej i setek innych miejsc używanych przez wielu ludzi, pozostawiających po sobie szkodliwe drobnoustroje. Wysokie wymagania dotyczące czystości tych elementów infrastruktury nie powinny dotyczyć tylko obiektów publicznych! Należy zadbać o to, by klamki w naszym domu były bezpieczne oraz wolne od przynoszonych "z zewnątrz" bakterii i grzybów. Jest to szczególnie ważne w przypadku okien dachowych w pokojach dziecięcych, sypialniach i łazienkach. Jak więc zapewnić całkowitą czystość i ochronę przed bakteriami bez mozolnej dezynfekcji tych powierzchni?

Klamka antybakteryjna ROTO ostateczne
Autor: Roto Okna Dachowe

Wystarczy...wymienić klamkę w oknach dachowych. To proste i wygodne rozwiązanie zapewni bezwzględną czystość przy każdym zamknięciu okna. Producent okien dachowych Roto, przy wykorzystaniu specjalnej technologii "Just Clean", stworzył wyjątkową powłokę z jonami srebra. Pokrywa ona całą powierzchnie klamki, niszcząc szkodliwe drobnoustroje i patogeny. W ciągu 24 godzin zmniejszają one liczbę grzybów i bakterii nawet o 99,9%! Wybierając klamki Roto z powłoką "Just Clean" nie musimy już martwić się o częste przecieranie ich ostrymi środkami do dezynfekcji, które często są drażniące dla naszej skóry, mogąc powodować wysuszenie, wysypkę i alergie. Solidna i trwała technologia antybakteryjna Roto chroni klamki przez długi czas, hamując dalszy rozwój drobnoustrojów - i zarazem od pierwszego dotknięcia. 

Właściwości powłoki "Just Clean" pozostają niezmienne przez kilka lat, nie ma na nie wpływu ani intensywne użytkowanie, ani wystawienie na promienie UV, co jest szczególnie ważne przy klamkach w oknach dachowych, wystawionych na stałe działanie słońca. Klamka nie wymaga też specjalnego traktowania, możemy czyścić ją ogólnie dostępnymi środkami i używać tak, jak każdy inny uchwyt.  

Klamka antybakteryjna ROTO ostateczne
Autor: Roto Okna Dachowe

Doskonała ochrona twojego zdrowia – klamka z technologią „Just Clean”

+ Natychmiastowe działanie przeciwko zarazkom, bakteriom i grzybom na powierzchni klamki okna

+ Niezmienna skuteczność powłoki przez długi czas

+ Odporność na działanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV

+ Całkowicie nieszkodliwa dla organizmu ludzkiego

Dostępność klamki z powłoką "Just Clean"

Klamki Roto "Just Clean" montowane są fabrycznie w nowych oknach dachowych z serii Designo R3, R7, R6 i R8. Możemy ją także zamontować we własnym zakresie. Jeśli posiadamy okno dachowe Designo lub RotoQ wystarczy zamówić zestaw do samodzielnej wymiany. 

Antybakteryjna klamka do okien dachowych
Autor: Roto Okna Dachowe
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE