Dlaczego warto wybrać komplet stolarki od jednego producenta?

2020-05-15 10:51 Materiał sponsorowany KRISPOL
stolarka otworowa
Autor: materiały prasowe Krispol Firma Krispol oferuje bramy i drzwi w wielu kolorach z palety RAL, więc łatwo je dopasować do innych elementów wykończenia domu

Wybór stolarki otworowej nie powinien być dokonywany w pośpiechu. Przed podjęciem decyzji warto rozważyć kilka wariantów i wybrać ten, który najlepiej odpowiada naszym potrzebom i pasuje do architektury domu. Wiele funkcjonalnych rozwiązań, spełniających wymagania nowoczesnego budownictwa, znajdziesz w ofercie marki KRISPOL.

Wybór stolarki otworowej ma ogromny wpływ na późniejsze użytkowanie całego budynku. Zarówno okna, jak i drzwi powinny przede wszystkim zapobiegać utratom energii cieplnej, chronić przed hałasem z zewnątrz, a także zabezpieczać dom przed włamywaczami. Ale to nie wszystko – gdy dobierasz okna, zależy Ci z pewnością na tym, by zapewniły one jak największy dostęp do światła dziennego. W tym przypadku istotne jest nie tylko rozmieszczenie okien, ale również rodzaj szyb. Warto wziąć tu pod uwagę szybę z powłoką ECLAZ, która zapewnia aż do 5% więcej światła w pomieszczeniach. Jest też bardziej energooszczędna – pozwala bowiem uzyskać ponad 10% więcej ciepła z energii słonecznej – co przekłada się na realne oszczędności.

Szyby z powłoką ECLAZ Krispol
Autor: materiały prasowe Krispol Szyby z powłoką ECLAZ

Jak dobrze wybrać stolarkę otworową?

Wybierając stolarkę otworową najlepiej zdecydować się na kompleksowe rozwiązanie oferowane przez jednego producenta. Jakie niesie to ze sobą korzyści? Do najważniejszych zalet zalicza się możliwość uzyskania fachowego doradztwa na każdym etapie realizacji zamówienia, jednolitą opiekę gwarancyjną i serwisową, jak również zachowanie spójności kolorystycznej wszystkich elementów. Nie mniejsze znaczenie będzie miał też montaż realizowany w jednym terminie, co bez wątpienia ułatwi i skróci proces budowy czy remontu domu.

Stolarka okienna KRISPOL – legendarna jakość

W ofercie marki KRISPOL znajdziesz między innymi szeroki wybór stolarki okiennej. Okna PVC KRISPOL spełniają wszelkie, nawet najbardziej rygorystyczne normy nowoczesnego budownictwa, dlatego doskonale sprawdzą się również w domach energooszczędnych i pasywnych. Za sprawą odpowiedniej głębokości profili oraz grubości pakietów szybowych, zapewniają bardzo dobrą izolację termiczną i akustyczną, a dzięki bogatej gamie dostępnych kolorów świetnie wpasują się w stylistykę każdego domu.

Wyposażeniem każdego domu, o którym nie należy zapominać, są również rolety. Dzięki właściwościom izolacyjnym pozwalają zaoszczędzić na ogrzewaniu, zwiększają też bezpieczeństwo mieszkańców, a przy tym zapewniają domownikom większą prywatność – jest to istotne zwłaszcza w przypadku pomieszczeń ulokowanych na parterze. Z oferty Krispol możemy wybrać:

  • rolety do zabudowy,
  • rolety do zabudowy z rewizją PVC,
  • rolety naokienne,
  • rolety elewacyjne.

Inwestorzy coraz częściej decydują się też na modne żaluzje, które dodają bryle domu lekkości i świetnie sprawdzają się w nowoczesnym budownictwie.

Drzwi zewnętrzne KRISPOL – propozycja dla Ciebie

Gdy wybierzesz już idealne okna, przyjdzie pora na dobór drzwi zewnętrznych. Będą one stanowić wizytówkę Twojego domu, więc ich wygląd ma z pewnością duże znaczenie. Powinieneś jednak pamiętać, że co najmniej tak samo istotna, jak wykończenie stolarki drzwiowej, jest jej konstrukcja, która musi wyróżniać się najwyższymi parametrami izolacyjnymi.

Drzwi wejściowe KRISPOL mają między innymi dodatkowe wkłady termiczne wewnątrz profili, przekładki bimetaliczne w profilach czy termiczne przekładki poliamidowe w progu, co pozwala na uzyskanie najlepszych parametrów cieplnych. Ponadto kupując drzwi KRISPOL, możesz idealnie dopasować ich kolor i wzór do okien, dzięki czemu całość będzie prezentowała się niezwykle spójnie i harmonijnie.

Bramy KRISPOL – rozwiązania dla każdego

Ważnym elementem procesu zakupu stolarki otworowej będzie dobór bramy garażowej. Jest to szczególnie istotne, gdy garaż jest wbudowany w bryłę budynku, co ze względu na komfort użytkowania jest obecnie często stosowanym rozwiązaniem. Nie musi to jednak niekorzystnie wpływać na parametry cieplne domu. W ofercie bram garażowych KRISPOL znajdziesz między innymi ciepłe bramy segmentowe wypełnione pianką poliuretanową. W połączeniu z podwójnym uszczelnieniem dolnego panelu, brama będzie stanowić doskonałą izolację i nie będzie źródłem straty energii. Dodatkowo produkt można wyposażyć w system ciepłego montażu bramy, który pozwala jeszcze bardziej zoptymalizować współczynnik przenikania ciepła.

Krispol
Autor: KRISPOL

Zamów stolarkę online

Do tej pory zamówienie stolarki okiennej online zdawało się niemożliwe, bo niektóre elementy procesu, jak np. pomiary na budowie, muszą zostać sfinalizowane na podstawie realnych danych. Natomiast w obecnej sytuacji, znaczą część procesu zamówienia – np. definiowanie potrzeb inwestora, dobór technologii i decyzje dotyczące estetyki – oczywiście można sfinalizować w trybie online w kilku prostych krokach.

Klient wyszukuje najbliższy salon na stronie krispol.pl/salony, następnie wybiera dogodną formę kontaktu – drogą mailową, telefonicznie lub za pomocą wideokonferencji (aplikacja Messener lub Whats App). Po zbadaniu potrzeb, a często również wideo konsultacji inwestor otrzymuje mailowo indywidualną wycenę kompletu stolarki.

W następnym kroku, po krótkim wywiadzie dotyczącym stanu zdrowia inwestora i braku przeciwwskazań, umówiony zostaje bezpieczny pomiar na budowie.

Ostatnim etapem jest finalizacja oferty i potwierdzenie warunków przez budującego mailowo lub podczas spotkania w odpowiednio przygotowanym i zabezpieczonym salonie KRISHOME.

Akcja specjalna: Kolory domu

Kolory przesądzają o tym, jak odbierany jest dom. Dzięki nim może wydawać się piękny albo nie, niespotykany lub pospolity, sprawiać wrażenie ciepłego lub nieprzytulnego. Zobacz naszą akcję specjalną. Przygotowaliśmy przewodnik jak dobierać kolory domu. Jak dopasować dach do elewacji. Jaki kolor stolarki będzie najlepszy. Pamiętając, że oprócz inspiracji konieczne jest podejście.

Partnerzy

KRISPOL Sp. z o.o. jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Spółka jest obecna w branży budowlanej od prawie 30 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE