Stolarka WIŚNIOWSKI spełnia wymagania programu „Czyste Powietrze” i WT 2021

2021-09-30 17:19 Materiał sponsorowany
Stolarka WIŚNIOWSKI spełnia wymagania programu „Czyste Powietrze” i WT 2021
Autor: Wiśniowski Stolarka WIŚNIOWSKI spełnia wymagania termoizolacyjne nowych Warunków Technicznych 2021

Projektowanie energooszczędnych budynków to trend, który wpisuje się w globalne działania na rzecz klimatu. Coraz częściej to również wymóg prawny. Warunki Techniczne 2021 wymagają od inwestycji spełnienia surowych norm termoizolacyjności. Czy w bramach, oknach i drzwiach da się zagwarantować odpowiednie współczynniki, nie zapominając o dobrym designie i bezpieczeństwie?

Zalety odpowiednio szczelnej stolarki otworowej nie są widoczne na pierwszy rzut oka, jednak to właśnie ona w najbliższych dekadach będzie decydowała o komforcie naszego życia.

Energia elektryczna będzie coraz droższa. Odpowiednio dobrana stolarka otworowa zmniejszy rachunki za prąd i ogrzewanie, gwarantując domownikom większą niezależność. Wybranie odpowiednich produktów może dać oszczędności już na etapie zakupu – np. poprzez skorzystanie z możliwości programu „Czyste Powietrze”.

Termoizolacja z marką WIŚNIOWSKI: „Czyste Powietrze” i Warunki Techniczne 2021

Największym elementem stolarki otworowej jest brama garażowa. Ze względu na swoje rozmiary ma ona ogromne znaczenie w bilansie energetycznym całego budynku.

Wśród bram garażowych marki WIŚNIOWSKI wyróżnić należy bramy segmentowe UniTherm oraz PRIME. Zastosowano w nich oryginalne panele INNOVO o grubości 60 mm, których współczynnik U wynosi jedynie 0,33 W/m2K. W grupie ciepłych bram segmentowych WIŚNIOWSKI jest również ekonomiczna brama UniPro z panelem o grubości 40 mm.

Stolarka WIŚNIOWSKI
Autor: Wiśniowski Drzwi CREO spełniają wysokie normy domów energooszczędnych

CREO i NOVA: drzwi wejściowe dla ciepłego domu i programu „Czyste Powietrze”

W ofercie drzwi wejściowych WIŚNIOWSKI rozwiązaniem dedykowanym dla budownictwa energooszczędnego są drzwi CREO i drzwi NOVA. Można je również z łatwością dostosować wizualnie do własnych potrzeb, wykorzystując szeroką ofertę wzorów i opcji, pozwalających na niemal nieograniczoną personalizację. Drzwi CREO i NOVA łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy: są bezpieczne, ciepłe, piękne i trwałe.

okna Wiśniowski
Autor: Wiśniowski

Ciepłe okna

Do pełnej ochrony domu brakuje tylko szczelnych okien. Te również są dostępne w ofercie marki WIŚNIOWSKI, która zajmuje się produkcją okien od niemal 30 lat! Okna PVC Primo 82 i Primo 76 z okuciami Maco MultiMatic i technologią V-Perfect mogą pochwalić się współczynnikiem U na poziomie nawet 0,5 W/m2K! Produkt ten można uzupełnić o nakładkę aluminiową, która podnosi jego walory wizualne i pozwala na stworzenie doskonale spójnego zestawu bramy garażowej, drzwi i okien.

Ciepła stolarka WIŚNIOWSKI w komplecie jest szansą na korzystną termomodernizację domu. To również okazja, by znacząco obniżyć rachunki za ogrzewanie i zyskać komfort życia w pięknym domu i czystym środowisku!

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie