Brama garażowa piękna od środka. Jak WIŚNIOWSKI dba o wnętrze Twojego garażu?

2021-09-30 17:19 Materiał sponsorowany
Brama PRIME WIŚNIOWSKI
Autor: Wiśniowski Nowoczesna i ciepła brama segmentowa PRIME marki WIŚNIOWSKI: doskonały design z zewnątrz, ultraciepły panel INNOVO i wnętrze dopracowane w najmniejszym szczególe

Brama garażowa to część fasady budynku. Jej zewnętrzna powierzchnia musi być dobrana do architektury budynku. Równocześnie brama garażowa jest częścią wnętrza domu i również od środka powinna być dopasowana do jego wyglądu. Co zrobić, by brama zachwycająca z zewnątrz, była równie doskonała od wewnątrz? Odpowiedź jest prosta: wybrać bramy garażowe WIŚNIOWSKI!

Garaże przestały być jedynie przestrzenią dla samochodów, składzikami, miejscami na narzędzia czy spiżarnią. To kolejne pomieszczenie w domu, w którym często spędzamy całkiem sporo czasu. Nie wykończamy więc już garaży używając najtańszych płytek i farb, a dokładamy sporo starań, by było to miejsce ładne i przyjemne dla oka.

Firma WIŚNIOWSKI już od kilku lat wznosi design wnętrza bram garażowych na zupełnie nowy poziom. Najnowszym przejawem tej strategii jest zmiana koloru wzmocnień omega w naszych bramach na RAL 9002. Już wcześniej na ten sam kolor zaczęliśmy malować okucia bram. Dzięki temu są wizualnie spójne z całym wewnętrznym płaszczem bramy, a to ważny element wizerunku domów i przedsiębiorstw.

Wnętrze bramy garażowej – detal, który wyróżnia

W segmentowych bramach garażowych dla domów wnętrze liczy się podwójnie. Dlatego w bramach marki WIŚNIOWSKI możliwe jest malowanie zawiasów na kolor biały. Dzięki temu garaż wygląda bardziej „domowo” niż „roboczo”, a to z kolei daje możliwość wykorzystania go w nawet najbardziej nietypowych celach.

Garaż jako sala na większe przyjęcie, które nie zmieści się w salonie? A może parkiet podczas ogrodowego spotkania, gdy nagle zacznie padać? Możliwości jest mnóstwo, a za każdym razem brama garażowa będzie dbała o odpowiedni wygląd przestrzeni.

Bramę garażową należy rozpatrywać z trzech „stron”. To, co widać z zewnątrz to kwestia niewątpliwie najważniejsza, ale istotne jest to, co stanowi środek bramy – to, z czego jest zbudowana. Na końcu uwagę zwracamy do wnętrza, do tego, co widzimy stojąc w garażu. Owocem takiego myślenia jest ekskluzywna brama segmentowa PRIME. To doskonałość na każdym z trzech poziomów: doskonały design z zewnątrz, ultraciepły panel INNOVO, który ją buduje i wnętrze dopracowane w najmniejszym szczególe.

Brama segmentowa WIŚNIOWSKI
Autor: Wiśniowski Unikatowy design bramy PRIME Black Edition to odpowiedź na wysokie wymagania inwestorów

Brama PRIME

Patrząc na bramę PRIME od środka nie sposób znaleźć tam elementów jedynie ocynkowanych. Każdy element – również konstrukcja nośna – malowany jest proszkowo w kolorze płaszcza. PRIME to design zorientowany na tak pożądany dziś ponadczasowy styl oparty na prostocie.

Wnętrze garażu podkreślone designem bramy PRIME to detal, który jest wyróżnikiem szczególnych przestrzeni i domów. Jeśli oprócz typowych funkcji bramy, chcesz zadbać o wrażenia wizualne wybierz bramę PRIME Black Edition.

PRIME Black Edition: wyjątkowa brama do wyjątkowych miejsc

PRIME Black Edition zachowuje wszystkie zalety klasycznej bramy PRIME, ale odróżnia ją od niej lakierowane na czarno wnętrze. To projekt, który jest wielkim krokiem w myśleniu o funkcjonalności i wzornictwie garaży.

Unikatowe wnętrze bramy PRIME Black Edition to niespotykane na rynku rozwiązanie. Sprawia, że przestrzeń garażu – zachowując swoją funkcjonalność – staje się po prostu piękna. Jest to istotne szczególnie dziś, gdy garaż najczęściej znajduje się w bryle domu i staje się jego częścią.

Brama PRIME Black Edition to projekt, który wyprzedza obecne trendy – bo nie traktuje garażu jako całkowicie odseparowanej przestrzeni, która jest istotna jedynie od frontu budynku.

Brama PRIME Black Edition
Autor: Wiśniowski Unikatowe lakierowane na czarno wnętrze bramy PRIME Black Edition to niespotykane na rynku rozwiązanie

Wygląd bramy garażowej

Nadanie wyglądowi bramy tak wielkiego znaczenia, przełamuje stereotyp czysto funkcjonalnego przeznaczenia bramy garażowej. Jej funkcją nie jest jedynie zamykanie i otwieranie, oprócz tych oczywistych zadań, musi spełniać być może najbardziej wymagające - być elementem domu perfekcyjnie dopasowanym do naszych oczekiwań.

Projekt bram garażowych WIŚNIOWSKI – zarówno tych przeznaczonych do domów jednorodzinnych, jak i do obiektów przemysłowych – został dopracowany w każdym szczególe, bo o perfekcji decydują detale!

Brama PRIME WIŚNIOWSKI
Autor: Wiśniowski Brama segmentowa PRIME marki WIŚNIOWSKI dostępna jest w wielu kolorach
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie