Brama garażowa BSS Supreme z serii INNOVIEW Line

2020-10-16 11:33 Materiał sponsorowany Fakro
Brama garażowa INNOVIEW Line - BSS Supreme
Autor: Fakro Brama garażowa BSS Supreme nagrodzona została Złotym Medalem MTP BUDMA 2019

Dopełnieniem kompleksowej oferty stolarki otworowej firmy Fakro są bramy garażowe i drzwi wejściowe FAKRO serii INNOVIEW LINE. Poznaj zalety bramy garażowej INNOVIEW Line - BSS Supreme, która gwarantuje użytkownikom najwyższą jakość i estetykę wykonania.

FAKRO od wielu lat dostarcza drewniano-aluminiowe okna dachowe odbiorcom na całym świecie. Montowane w dachu okna połaciowe nieustannie narażone są na ekstremalne warunki atmosferyczne. Ich konstrukcja i wykonanie muszą spełniać zawsze najwyższe wymagania pod względem jakości, szczelności, trwałości, komfortu obsługi i estetyki. Ogromne doświadczenie w tworzeniu okien z drewna i aluminium pozwoliło firmie FAKRO na przeniesienie zdobytej wiedzy i doświadczenia na okna pionowe INNOVIEW.

Brama garażowa INNOVIEW Line - BSS Supreme
Autor: Fakro Brama garażowa BSS Supreme ma zabezpieczenia antywłamaniowe oraz gwarantujące komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Dopełnieniem kompleksowej oferty stolarki otworowej są bramy garażowe i drzwi wejściowe FAKRO serii INNOVIEW LINE. W ten sposób FAKRO oferuje pełną gamę stolarki otworowej, która charakteryzuje się najwyższą jakością, bardzo dobrą energooszczędnością, nowoczesnym wzornictwem oraz jednolitą linią stylistyczną i kolorystyczną.

Spośród kompleksowej oferty stolarki otworowej warto bliżej poznać bramę garażową INNOVIEW Line - BSS Supreme, która nagrodzona została Złotym Medalem MTP BUDMA 2019 i wyróżniona w programie Innowacyjne Rozwiązania Branży Stolarki Budowlanej 2019. Brama garażowa nie pełni już stricte użytkowej funkcji, lecz staje się również jednym z ważniejszych elementów architektury budynku. Czasem podkreśla i dopełnia walory estetyczne domu, a czasem wręcz stanowi punkt wyjścia w kompozycji wizualnej obiektu.

Segmentowa brama garażowa BSS Supreme z serii INNOVIEW Line została zaprojektowana i zbudowana przez specjalistów FAKRO „od nowa”. Z najwyższej jakości materiałów stworzona została konstrukcja, która swoją funkcjonalnością i innowacyjnością kształtuje nowe standardy. Zastosowana w panelach o grubości 60 mm pianka poliuretanowa zapewnia bardzo dobrą ochronę garażu zarówno przed wysokimi jak i niskimi temperaturami panującymi na zewnątrz. Współczynnik przenikania ciepła dla tych paneli wynosi U=0,36 W/m2K, a uszczelki zamontowane na całym obwodzie płaszcza bramy, poza jego doszczelnieniem, dodatkowo redukują mostki termiczne powstające w miejscu połączenia bramy ze ścianą.

Brama posiada szereg zabezpieczeń zarówno antywłamaniowych, jak i gwarantujących komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Automaty stosowane w bramie BSS Supreme posiadają podwójny system ochrony przed włamaniem. Osłony rolek i sprężyn, a także automatyka z czujnikami i elektroniczne zabezpieczenia zapewniają poczucie spokoju i komfortu. Brama może być sterowana za pomocą smartfona stanowiąc element inteligentnego domu. Brama gwarantuje użytkownikom najwyższą jakość i estetykę wykonania. Cały osprzęt został ocynkowany i pomalowany na kolor biały, podobnie jak wszystkie elementy automatyki, włącznie z szyną napędu, podkreślając harmonię całości.

BSS Supreme idealnie komponuje się pod względem kolorystycznym i wzorniczym z pozostałymi produktami stolarki pionowej FAKRO z serii INNOVIEW Line: aluminiowo-drewnianymi oknami pionowymi, drzwiami wejściowymi oraz markizami do okien pionowych tworząc wyróżniającą się, spójną całość.

Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Pozostałe podkategorie
KOMENTARZE