Stwórz swoje wymarzone drzwi! Konfigurator drzwi WIKĘD

2022-10-18 14:17 Materiał sponsorowany
Drzwi wejściowe WIKĘD
Autor: WIKĘD

Drzwi zewnętrzne to wizytówka domu. Ich wybór jest więc prawdziwym wyzwaniem! Ilość dostępnych rozwiązań może przyprawić o ból głowy, ale z intuicyjnym konfiguratorem WIKĘD stworzenie wymarzonych drzwi wejściowych będzie przyjemnością.

Możliwość spersonalizowania drzwi wejściowych to podstawowa zaleta konfiguratora drzwi WIKĘD. Dzięki programowi w niezwykle łatwy i wygodny sposób stworzymy idealne drzwi, dopasowane do naszych potrzeb. Nie musimy iść na żadne kompromisy! Wykreujemy drzwi dokładnie takie, jakie chcemy, nie tylko pod względem kolorystycznym. Nowoczesne narzędzie pozwoli na również na dobór technologii wykonania, sposobu otwierania, a także dodatków, ułatwiających codzienne korzystanie z drzwi.

Przejdźmy krok po kroku przez konfigurator i poznajmy jego możliwości!

Na początek: wzór

Jesteśmy wzrokowcami, rozpoczynamy więc od wyboru wzoru drzwi. Przejrzysty podział na kategorię pozwoli nam szybko zobaczyć, która wersja drzwi WIKĘD najbardziej pasuje do wyobrażeń o idealnych drzwiach wejściowych. Możemy przeglądać miniaturki drzwi nie tylko pod kątem nazw serii, ale również zerknąć na nowości oraz najlepiej sprzedające się produkty. 

Już na tym etapie widzimy estymowaną cenę drzwi a także możemy "podejrzeć", jak wyglądają one od środka, a jak ze strony zewnętrznej.

Konfigurator drzwi wejściowych WIKĘD
Autor: WIKĘD Wybieramy główny wzór drzwi

Seria i typ drzwi

Po kliknięciu "Dalej" zostaniemy przeniesieni do opcji wyboru serii i typu drzwi. Na tym etapie również uzyskujemy przejrzysty podgląd opcji, a miniaturowe rysunki i infografiki pomogą wygodnie dopasować drzwi do oczekiwań. W zależności od wybranej serii drzwi, wyświetlą nam się kolejne opcje. Nie ma tu praktycznie ograniczeń - decydujemy o technologii drzwi niemal w każdym aspekcie. Przykładowo wybierając drzwi WIKĘD z linii PROTECT możemy wybrać jedną z czterech wersji: akustyczne, akustyczne-antywłamaniowe, akustyczne-przeciwpożarowe i łączące w sobie wszystkie te cechy.

Przy podświetleniu opcji dodającej do drzwi naświetla lub portale, dzięki suwakowi dostosujemy także ich wymiary, a w przypadku naświetli - także umiejscowienie. Tutaj również wybór jest szeroki, pozwalając umieścić przeszklenia w wielu konfiguracjach. 

  • Szczegóły dotyczące linii drzwi możemy znaleźć tutaj.
Konfigurator drzwi wejściowych WIKĘD
Autor: WIKĘD Ważny etap tworzenia drzwi: wybór serii drzwi, a co za tym idzie także ich parametrów technicznych

Kolor naszych marzeń

W kolejnym kroku wybierzemy kolor naszych wymarzonych drzwi. W zależności od wcześniej wybranych opcji otrzymamy podgląd całej gamy kolorystycznej. Liczba barw do wyboru jest imponująca, dzięki czemu każdy, nawet najbardziej wymagający Inwestor znajdzie wersję zgrywającą się z wizją idealnych drzwi wejściowych. W ofercie firmy WIKĘD znajdują się kolory świetnie pasujące zarówno do domów tradycyjnych, jak i bardzo nowoczesnych, w barwach stonowanych i tych bardzo intensywnych. A wszystko to przy zachowaniu najwyższej jakości materiałów.

Co więcej, możemy wybrać także opcję BIKOLOR, czyli inny kolor ościeżnicy i skrzydeł, zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. 

Konfigurator drzwi wejściowych WIKĘD
Autor: WIKĘD Szeroka oferta kolorów umożliwi stworzenie wymarzonych drzwi dopasowanych do architektury budynku

Przeszklenia drzwi wejściowych

Następne kliknięcie "Dalej" przenosi nas do wyboru przeszklenia. Piaskowane, całkowicie czarne, z czarną ramką - a może zabudowane albo gwarantujące dyskrecję lustro weneckie? WIKĘD znów oferuje nam możliwość indywidualnego dopasowania.

Okucia

Przechodzimy do kwestii bardziej technicznych. Na tym etapie wybieramy kierunek otwierania drzwi a także jego sposób. Klasyczna klamka, klamko-gałka, klamko-pochwyt albo pochwyt: znów decydujemy o tym, co dla nas wygodne i co pasuje do naszego projektu a także strefy wejściowej domu. Dalej dobieramy jeszcze mniejsze detale klamek, np. kąt zaokrąglenia pochwytu, kolor, długość i materiał wykonania.

Konfigurator drzwi wejściowych WIKĘD
Autor: WIKĘD Na kolejnym etapie zadbamy o to, by wygodnie otwierać drzwi

Akcesoria

Już tylko jedna kategoria dzieli nas od zakończenia projektu idealnych drzwi. Na tym etapie wybieramy akcesoria, np. wersję samozamykacza, który zapobiegnie nerwowemu powrotowi przed drzwi i upewnianiu się, że nie zapomnieliśmy ich zamknąć.

Dodatkowo, o ile stworzony przez nas model drzwi na to pozwala, uzyskamy możliwość systemu inteligentnego otwierania. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, coraz częściej montowane w nowych domach. Nie będziemy potrzebowali już kluczy - wystarczy smartfon, kod lub...sam palec, jeśli postawimy na otwieranie przy pomocy czytnika linii papilarnych. Ten element systemu smart home obsługujemy z poziomu aplikacji, która pozwoli na kontrolę nad wejściem do naszego domu.

W tej sekcji konfiguratora wybieramy także wizjery i - jeśli mamy taką możliwość - ekran LCD, który stanowi uzupełnienie nowoczesnej strefy wejścia do domu. Wyposażono go w podczerwień oraz pamięć, pozwalającą na zapisanie nawet do 50 zdjęć.

Konfigurator drzwi wejściowych WIKĘD
Autor: WIKĘD Ostatni etap, ale równie ważny - dobór akcesoriów

Drzwi dopasowane do naszych potrzeb

Kolejne kliknięcie i...nasze idealne drzwi są gotowe! W podsumowaniu projektu znajdziemy wizualizację naszych drzwi - dodatkowo, możemy wgrać zdjęcie naszego domu, by lepiej zobaczyć całą realną przestrzeń. Łatwo ściągniemy detale zamówienia i drzwi w formie PDF a także jednym kliknięciem znajdziemy najbliższy salon, w którym zrealizujemy wymarzony projekt. 

Korzystanie z konfiguratora WIKĘD jest intuicyjne, szybkie i po prostu: przyjemne. Szczegółowe objaśnienia nie pozwolą zgubić się w gąszczu parametrów, grafiki są przejrzyste i ułatwiają zorientowanie się w opcjach wyboru nawet osobom "nietechnicznym". Dodatkowo na każdym etapie projektu możemy wrócić do poprzedniego segmentu, by zmodyfikować wybraną wersję. Cały czas widzimy też koszt drzwi, mamy więc możliwość mądrego dysponowania budżetem. Niezależnie od wyboru serii mamy też gwarancję, że uzyskany produkt będzie trwały, bezpieczny i będzie służył nam długie lata. Warto więc zainwestować w wysokiej jakości drzwi, których będziemy używać każdego dnia przez najbliższe dekady.

Konfigurator drzwi wejściowych WIKĘD
Autor: WIKĘD Efekt końcowy indywidualnego projektu drzwi
Partnerzy
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Pozostałe podkategorie