| muratordom.pl » Wnętrza » Wykończenie ścian » Farby do zadań specjalnych w dekoracji wnętrz. Wypróbuj farbę tablicową, magnetyczną i Power!Colors

Farby do zadań specjalnych w dekoracji wnętrz. Wypróbuj farbę tablicową, magnetyczną i Power!Colors

Coraz częściej w dekoracji wnętrz używane są farby, dzięki którym można uzyskać specjalną powierzchnię – tablicę do pisania lub warstwę, która przyciąga magnesy. Popularność zyskują również farby w bardzo jaskrawych kolorach, które ożywiają monotonne kolorystycznie aranżacje. Zobacz, jak KROK PO KROKU uzyskać ciekawy efekt dekoracyjny w dowolnym pomieszczeniu.

Farby magnetyczne, tablicowe i te w neonowych kolorach zwykle wykorzystywane na niedużej powierzchni. Dzięki nim można stworzyć oryginalny akcent uzupełniajacy aranżację każdego wnętrza - kuchni, pokoju dziecięcego czy salonu. 

Farba do tablic Primacol Decorative - rysowanie na ścianie

To specjalna farba służąca jako warstwa nieścieralna do rysowania kredą. Doskonale sprawdza się w pokojach dziecięcych, salach konferencyjnych, biurach czy kuchniach zastępując tradycyjną tablicę drewnianą. Dostępna w sześciu kolorach: czarnym, szarym, granatowym, zielonym, czerwonym i fioletowym.

Farba Magnetyczna Primacol Decorative - przyciąga magnesy

To szara, akrylowa farba przeznaczona do użytku wewnętrznego. Specjalistyczna receptura produktu sprawia, że wymalowana ściana uzyskuje właściwości zbliżone do powierzchni lodówki, dzięki czemu przyciąga magnesy. Zastosowanie farby pozwala na swobodne dekorowanie ściany zdjęciami, plakatami i obrazkami bez używania taśm samoprzylepnych, pinezek i gwoździ. Dzięki temu można w każdej chwili zmienić wystrój pomieszczenia bez jakiejkolwiek ingerencji w strukturę ściany. Farba jest szczególnie polecana do pokoi dziecięcych, kuchni, biur czy sal konferencyjnych.

Farby Power!Colors - ożywiające akcenty kolorystyczne w Twoim domu

Power!Colors to linia farb akrylowych do stosowania wewnątrz pomieszczeń i, w ograniczonym zakresie, również na zewnątrz. Ich cechą wyróżniającą są charakterystyczne, bardzo jaskrawe kolory o oryginalnych nazwach: Vampire Purple, Pink Glasses, Crazy Orange, Ufo Green i Supernova Yellow. Intensywne barwy dają nieograniczone możliwości dekoracji wnętrz prywatnych i publicznych, które wymagają efektownego przełamania sennych i monotonnych kolorów. Ponadto farby Power!Colors doskonale sprawdzą się w przestrzeni przemysłowej. Przy ich wykorzystaniu można wyznaczać ciągi komunikacyjne, akcentować znaki ostrzegawcze i informacyjne lub malować np. parkingi.

Przeczytaj dodatkowo:
Beton architektoniczny. Wykończenie wnętrz w...

Beton to doskonale znany materiał konstrukcyjny. Nie każdy wie, że istnieje też beton architektoniczny....

Biała cegła w aranżacji wnętrz. Pomysły na...

Biała cegła na ścianie to ciekawa ozdoba wnętrza. Doskonale pasuje do salonu, sypialni, kuchni czy...

Malowanie pokoju dziecięcego - zdrowe farby do...

Podpowiadamy czego musisz się dowiedzieć o farbach do ścian planując remont pokoju dziecięcego. Dowiedz...

Nowoczesny pomysł na ścianę

Innowacyjna aranżacja ścian w salonie, sypialni lub kuchni. Sprawdź, jakie właściwości posiada system...

Płytki betonowe na elewacje i do wnętrz

Płytki betonowe to pomysł na ciekawą aranżację zarówno ścian wewnętrznych, jak i elewacji. Zobacz...

Naklejki na ścianę. Ciekawe pomysły na dekorację...

Naklejki ścienne to doskonały pomysł na wzbogacenie aranżacji wnętrza. Można je z powodzeniem wykorzystać...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.