| muratordom.pl » Wnętrza » Wykończenie ścian » Dekorowanie ścian jest modne! Zobacz, jaki efekt można osiągnąć z użyciem farby dekoracyjnej. ZRÓB TO SAM

Dekorowanie ścian jest modne! Zobacz, jaki efekt można osiągnąć z użyciem farby dekoracyjnej. ZRÓB TO SAM

Zapomnij o monotonnych, jednolitych kolorystycznie ścianach. Za pomocą farby dekoracyjnej możesz odmienić każde wnętrze – stylowe, nowoczesne, industrialne lub nawet rustykalne. Ciekawy efekt dekoracyjny osiągniesz przy użyciu prostych narzędzi malarskich i odpowiedniej farby. Wystarczy trzymać się naszej instrukcji.

Polacy pokochali urządzanie wnętrz – samodzielnie je projektują, dobierają meble, dodatki i kolory. Coraz większą uwagę przywiązują też do estetycznego i oryginalnego wykończenia ścian. Przedstawiamy trzy pomysły na ozdobienie ściany farbą dekoracyjną. Farby te są łatwe w aplikacji i bezpieczne dla zdrowia. Tworzą zmywalną, odporną na zabrudzenia i szorowanie powłokę.

Farba Royal Silk Primacol Decorative - połyskujące refleksy

To dekoracyjna farba, przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń. W jej składzie znajdują się specjalne perłowe wypełniacze, dzięki którym na dekorowanej powierzchni powstają powłoki ze szlachetnym połyskiem. Migoczące refleksy są dynamiczne i zmieniają się wraz z kątem padania światła. Farba jest dostępna w gotowych wersjach kolorystycznych oraz bazie srebrnej i złotej, które również można barwić dowolnymi kolorantami. Po nałożeniu na ścianę daje efekt jedwabiu. Prezentujemy wykonanie wybranego efektu dekoracyjnego metodą krok po kroku.

Farba Silver Sand Primacol Decorative - efekt rozsypanego piasku

To strukturalna farba do tworzenia kreatywnych efektów dekoracyjnych. Powierzchnie pokryte farbą, pod wpływem padania światła, mienią się perłowymi refleksami, tworząc trójwymiarowy efekt głębi. Doskonałe efekty wizualne otrzymujemy zarówno przy świetle sztucznym, jak i naturalnym. Silver Sand Primacol Decorative zawiera specjalistyczne dodatki strukturalne, które w trakcie aplikacji tworzą wzór przypominający rozsypany na wietrze piasek. Produkt jest przeznaczony do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Farba dostępna jest w siedmiu gotowych wersjach kolorystycznych oraz w bazie srebrnej, którą również można barwić dowolnymi kolorantami. Prezentujemy wykonanie efektu rozsypanego na wietrze piasku metodą krok po kroku.

Farba Mystic Primacol Decorative - mieniące się drobinki

Tto łatwa w użyciu, dekoracyjna farba do wnętrz. Produkt zawiera w swoim składzie tysiące drobinek, które iskrząc i mieniąc się w świetle, nadają powierzchniom spektakularny efekt wizualny. Mystic doskonale sprawdza się zarówno w bardzo nowoczesnych jak i klasycznych wnętrzach, całkowicie odmieniając ich wygląd. Produkt jest dostępny w ośmiu wersjach kolorystycznych.

Przeczytaj dodatkowo:
Beton architektoniczny. Wykończenie wnętrz w...

Beton to doskonale znany materiał konstrukcyjny. Nie każdy wie, że istnieje też beton architektoniczny....

Jak stworzyć eleganckie wnętrze z klasą – czyli...

Nadeszła wiosna - idealny czas na ożywienie i odświeżenie niegdyś białych ścian. Chciałbyś stworzyć...

Sztukaterie na suficie i ścianach. Listwy...

Sztukaterie ze styropianu lub z pianki poliuretanowej to pomysł na ożywienie wyglądu wnętrz. Dostępne są w...

Beton architektoniczny i beton konstrukcyjny we...

Surowy beton konstrukcyjny podobnie jak beton architektoniczny może być elementem dekoracyjnym. Taki zamysł...

Ściana o wyglądzie płótna. Jak uzyskać podobny...

Efekt dekoracyjny imitujący wygląd płótna można uzyskać, wykańczając ścianę tynkiem akrylowym. Świeżo...

Modne wnetrza. Płytki klinkierowe i płytki z...

Płytki ścienne są modnym materiałem do wykańczania wnętrz. Mogą być wytwarzane od podstaw w fabryce (płytki...

sponsor artykułu
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.