| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza a znak zodiaku » Wnętrza dla Wodnika - spoglądając w przyszłość. Zobacz zdjęcia wnętrz, które przypadną do gustu Wodnikom

Wnętrza dla Wodnika - spoglądając w przyszłość. Zobacz zdjęcia wnętrz, które przypadną do gustu Wodnikom

Wodnik - perspektywicznie myślący samotnik - nie czuje się dobrze wśród starych mebli z bogatą przeszłością. Nie dla niego klasycznie urządzone wnętrza. Aranżacja wnętrz to dla Wodnika nowoczesność i odkrywczość - osoby spod tego znaku nie boją się wnętrzarskich eksperymentów.

Wodnik to typ samotnika - jest niezależny i samowystarczalny, ceni wolność i indywidualność. Dlatego też w domu potrzebuje miejsca odosobnienia, w którym mógłby się zaszyć i w spokoju pomyśleć. Ideałem byłoby poddasze użytkowe, na którym Wodnik - z dala od domowego zgiełku - mógłby się oddać rozmyślaniom. "Jaskinię" dla Wodnika można też urządzić w jednym z pomieszczeń piwnicznych lub w garażu.

Ekstrawagancja i nowoczesność

Wodnika fascynuje to co nowoczesne - także w aranżacji wnętrz. Może to dlatego, że osoby, którym patronuje ten znak zodiaku, lubią wybiegać myślą w przyszłość, nie boją się eksperymentów wnętrzarskich. Zamiast otaczać się starymi meblami z długą historią czy w stylu klasycznym Wodniki wybiorą raczej przedmioty z charakterem, niepowtarzalne. Z pewnością przypadnie im do gustu wnętrze urządzone w zieleni, błękicie, turkusie. Wnętrza, w których mieszka Wodnik, są takie jak on: ekstrawaganckie, otwarte na nowości, oryginalne.

Zapominalski Wodnik lubi mieć wszystko pod ręką, dlatego w domu dopuszcza lekki dekoracyjny chaos - klucze na parapecie, ulubiona książka wystająca spod łóżka to dla niego żadna nowość. W aranżacji wnętrz stawia na to, co się wyróżnia: wzorzyste tkaniny czy mocne połączenia barw.

Przeczytaj dodatkowo:
Wnętrza dla Panny - praktyczne, z egzotyczną...

Panna jako osoba praktyczna i dokładna nie daje się porwać szaleństwom w zakresie aranżacji wnętrz, dlatego...

Wnętrza dla Ryb - z miłości do sztuki. Zobacz,...

Styl Ryb jest pełen subtelności, seksapilu i tajemnicy. Ponieważ osoby, którym patronuje ten znak zodiaku, są...

Wnętrza dla Bliźniąt - wieczna zmienność. Zobacz,...

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt (21 maja - 21 czerwca) nieustannie gonią za nowymi przeżyciami, dlatego...

Wnętrza dla Skorpiona - tajemnicze piękno. Zobacz...

Skorpiony mają niezwykle wyrazistą osobowość - to najpotężniejszy znak zodiaku, który nie lubi przeciętności....

Wnętrza dla Strzelca - wiecznie na walizkach....

Strzelec kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc, dlatego jego dom jest typowym domem podróżnika żyjącego...

Wnętrza dla Barana - energetyczna mieszanka....

Barany mają w sobie niezmierzone pokłady energii, wiecznie za czymś gonią, a przy tym szybko się nudzą....

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.