| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza a znak zodiaku » Wnętrza dla Wagi - symetria i porządek. Zobacz wnętrza, w których Wagi poczują się komfortowo

Wnętrza dla Wagi - symetria i porządek. Zobacz wnętrza, w których Wagi poczują się komfortowo

Osoby urodzone w znaku Wagi kochają zabawę i odpoczynek, a także robienie zakupów. Ponadto lubią być modne. Dlatego w ich domu nie może zabraknąć pojemnych szaf mieszczących liczne ubrania (koniecznie eleganckie), a także wygodnych miejsc wypoczynku.

Waga nie znosi monotonii i samotności. Woli rozrywkę, dobre towarzystwo i wszystko, co kolorowe. Dlatego też w jej wnętrzach kolorów nie brakuje, ponieważ jednak Waga jest też znana ze swojego zamiłowania do porządku, wszystko ma u niej swoje miejsce. W mieszkaniu Wagi trudno szukać dekoracyjnych bibelotów - to raczej czysta przestrzeń podkreślona efektownym obrazem czy oryginalnym wazonem.

Elegancja i porządek

Waga - niezależnie od płci - lubi być modna, a do tego uwielbia zakupy. Naturalną konsekwencją tych skłonności są w jej domu duże szafy czy - jeszcze lepiej - pojemne garderoby, w których jednak utrzymuje nieskazitelny porządek, a nawet zasady symetrii. Równie mocno jak zakupy Wagi cenią sobie wypoczynek i komfort, dlatego też dobrze, by w ich otoczeniu nie zabrakło wygodnych foteli, kanap czy leżanek, gdzie można sobie uciąć choćby krótką drzemkę.

Urządzając wnętrza, Wagi nie boją się kontrastowych zestawień kolorystycznych, cenią jednak umiar w zakresie form mebli czy dodatków. Osoby spod tego znaku lubią starocie i antyki, ale wybierają raczej jeden unikat, który będzie się nienagannie prezentował w nowoczesnej aranżacji wnętrza.

Wagi mają również skłonność do otwartych przestrzeni, często łączą kilka pomieszczeń w otwartą strefę dzienną, w której na dodatek nie brakuje roślin doniczkowych - osoby, którym patronuje ten znak, kochają bowiem przyrodę.

Wnętrza dla Wodnika - spoglądając w przyszłość. Zobacz zdjęcia wnętrz, które przypadną do gustu Wodnikom

Wodnik - perspektywicznie myślący samotnik - nie czuje się dobrze wśród starych mebli z bogatą...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Wnętrza dla Barana - energetyczna mieszanka....

Barany mają w sobie niezmierzone pokłady energii, wiecznie za czymś gonią, a przy tym szybko się nudzą....

Wnętrza dla Bliźniąt - wieczna zmienność. Zobacz,...

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt (21 maja - 21 czerwca) nieustannie gonią za nowymi przeżyciami, dlatego...

Wnętrza dla Koziorożca - szlachetnie i luksusowo....

Luksus i uporządkowanie - te dwie cechy Koziorożców najbardziej wpływają na wygląd ich wnętrz. Nie bez...

Wnętrza dla Wodnika - spoglądając w przyszłość....

Wodnik - perspektywicznie myślący samotnik - nie czuje się dobrze wśród starych mebli z bogatą przeszłością....

Wnętrza dla Skorpiona - tajemnicze piękno. Zobacz...

Skorpiony mają niezwykle wyrazistą osobowość - to najpotężniejszy znak zodiaku, który nie lubi przeciętności....

Wnętrza dla Byka - solidna klasyka. Zobacz...

Byk - domator ceniący tradycję, klasykę i ustabilizowany tryb życia - będzie szczęśliwy, mogąc się na co...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.