| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza a znak zodiaku » Wnętrza dla Skorpiona - tajemnicze piękno. Zobacz galerię zdjęć wnętrz stworzonych z myślą o Skorpionach

Wnętrza dla Skorpiona - tajemnicze piękno. Zobacz galerię zdjęć wnętrz stworzonych z myślą o Skorpionach

Skorpiony mają niezwykle wyrazistą osobowość - to najpotężniejszy znak zodiaku, który nie lubi przeciętności. Dlatego też raczej nie odnajdzie się on w typowo urządzonym wnętrzu. Wysmakowana elegancja i wnętrza w stylu glamour - oto, co pociąga tajemniczego, wyrafinowanego Skorpiona.

Skorpion jest z jednej strony przebiegły, odważny, niezmiernie inteligentny i energiczny, z drugiej zaś - złośliwy, szorstki, mściwy i prowokacyjny w obejściu. Te jego skrajne cechy fascynują, ale też budzą obawy. Którą stronę jego duszy odzwierciedlają wnętrza dla Skorpiona?

Zmysłowe piękno

W aranżacji wnętrz Skorpion przywiązuje dużą wagę do detali. Kocha tajemnice, dlatego w poszukiwaniu oryginalnego, unikatowego, wysmakowanego mebla potrafi godzinami buszować po pchlich targach i antykwariatach. W aranżacji wnętrz liczy się dla niego luksus, efekt i styl - najlepiej glamour lub wyrafinowany. Skrajne cechy jego charakteru może odzwierciedlać styl art deco przełamany chłodnymi współczesnymi dodatkami.

Jeśli Skorpion zechce się otaczać starymi meblami, z pewnością będą to starannie wybrane modele. Jeżeli wybierze meble drewniane - to tylko ze szlachetnych gatunków drewna. Gdy zaś zdecyduje się na meble nowoczesne, więcej niż pewne, że będą to meble od znanych projektantów, powściągliwe w formie.

Najważniejszym meblem w domu Skorpiona jest łóżko. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego - osoby spod tego znaku są najlepszymi kochankami, o największym temperamencie z całego zodiaku. Dlatego w domu Skorpiona nie dziwi mnóstwo gładkich poduszek, miękkich pledów, szlachetnych tkanin. Nietrudno też w jego dopracowanej w każdym calu sypialni trafić na ekskluzywną pościel, a w zakresie kolorystyki: połączenie czerni ze złotem, srebra z fioletem albo czerwienią. Warunek jest jeden - wystrój musi być zmysłowy i pełen wyrafinowania.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Przeczytaj dodatkowo:
Wnętrza dla Barana - energetyczna mieszanka....

Barany mają w sobie niezmierzone pokłady energii, wiecznie za czymś gonią, a przy tym szybko się nudzą....

Wnętrza dla Koziorożca - szlachetnie i luksusowo....

Luksus i uporządkowanie - te dwie cechy Koziorożców najbardziej wpływają na wygląd ich wnętrz. Nie bez...

Wnętrza dla Wodnika - spoglądając w przyszłość....

Wodnik - perspektywicznie myślący samotnik - nie czuje się dobrze wśród starych mebli z bogatą przeszłością....

Wnętrza dla Wagi - symetria i porządek. Zobacz...

Osoby urodzone w znaku Wagi kochają zabawę i odpoczynek, a także robienie zakupów. Ponadto lubią być modne....

Wnętrza dla Lwa - blask luksusu. Zobacz, jak...

Lew lubi błyszczeć, a przy tym ma zamiłowanie do rzeczy luksusowych. Dlatego też wnętrza, w których Lew...