| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza a znak zodiaku » Wnętrza dla Ryb - z miłości do sztuki. Zobacz, jakie wnętrza przypadną do gustu osobom spod znaku Ryb

Wnętrza dla Ryb - z miłości do sztuki. Zobacz, jakie wnętrza przypadną do gustu osobom spod znaku Ryb

Styl Ryb jest pełen subtelności, seksapilu i tajemnicy. Ponieważ osoby, którym patronuje ten znak zodiaku, są twórcze i artystycznie uzdolnione, lubią otaczać się sztuką. Kolory, wśród których Ryby czują się najlepiej, to turkusy, błękity, zielenie. Cenią wszystko to, co ulotne, tajemnicze, powabne. 

Ryby mają wrażliwą, nieodgadnioną duszę. Na co dzień są zgodne i ustępliwe, o delikatnej, łagodnej naturze. Ponadto są subtelne i twórcze, co nie pozostaje bez wpływu na aranżację ich wnętrz.

Tajemnica piękna

Osoby urodzone pod znakiem Ryb mają skłonność do zmian decyzji, poglądów, a także miejsca zamieszkania. Nie znoszą rzeczy stałych, niezmiennych, dlatego też wystrój ich wnętrz nie powinien przytłaczać - kolorem czy przeładowaniem stylistycznym.

Ponieważ Ryby są uzdolnione artystycznie, odznaczają się zamiłowaniem do sztuki i natury, wrażliwością na piękno, a co za tym idzie - lubią się otaczać obrazami.

Ich natura podpowiada im, żeby wybierać zawsze to, co ulotne, tajemnicze i powabne. Również w aranżacji wnętrz nie rezygnują z luksusu i piękna. Marzycielskie Ryby kształtują swoje wnętrza jako mieszankę tajemnicy i nostalgii w połyskujących pastelach.

Tuznajdziesz
Porównaj
Przeczytaj dodatkowo:
Wnętrza dla Bliźniąt - wieczna zmienność. Zobacz,...

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt (21 maja - 21 czerwca) nieustannie gonią za nowymi przeżyciami, dlatego...

Wnętrza dla Barana - energetyczna mieszanka....

Barany mają w sobie niezmierzone pokłady energii, wiecznie za czymś gonią, a przy tym szybko się nudzą....

Wnętrza dla Lwa - blask luksusu. Zobacz, jak...

Lew lubi błyszczeć, a przy tym ma zamiłowanie do rzeczy luksusowych. Dlatego też wnętrza, w których Lew...

Wnętrza dla Strzelca - wiecznie na walizkach....

Strzelec kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc, dlatego jego dom jest typowym domem podróżnika żyjącego...

Wnętrza dla Wodnika - spoglądając w przyszłość....

Wodnik - perspektywicznie myślący samotnik - nie czuje się dobrze wśród starych mebli z bogatą przeszłością....

Wnętrza dla Raka - przytulny azyl. Zobacz, jakie...

Rak przywiązuje dużą wagę do tradycji, rodziny, uczuć i bezpieczeństwa, dlatego też dom traktuje jak swój...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.