| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza a znak zodiaku » Wnętrza dla Byka - solidna klasyka. Zobacz zdjęcia wnętrz, które pokocha każdy Byk

Wnętrza dla Byka - solidna klasyka. Zobacz zdjęcia wnętrz, które pokocha każdy Byk

Byk - domator ceniący tradycję, klasykę i ustabilizowany tryb życia - będzie szczęśliwy, mogąc się na co dzień otaczać przedmiotami solidnymi i pięknymi. Zazwyczaj będą to antyki i meble o klasycznej formie. Ponieważ Byki mają silne poczucie piękna, w ich wnętrzach nie brakuje też obrazów. 

Kunsztowne przedmioty dawnego rzemiosła to żywioł Byka. Dlatego we wnętrzach jego domu nie brakuje antyków i ręcznej roboty. Zwłaszcza że rzeczy wynalezione w antykwariacie lub na pchlim targu okazują się czasem niezłą inwestycją, co dla oszczędnego Byka ceniącego wartość dóbr doczesnych też ma duże znaczenie.

Jakość przede wszystkim

Charakterystyczne cechy Byków to solidność i praktyczność, dlatego też takie powinny być otaczające ich przedmioty. Nie dla nich minimalizm w aranżacji wnętrz. Byki dobrze się czują raczej wśród starych mebli, we wnętrzach urządzonych klasycznie, w naturalnych, stonowanych barwach, które odpowiadają poczuciu estetyki osobom urodzonym między 20 kwietnia a 20 maja.

Byki mają też silne poczucie estetyki - cenią sztukę oraz muzykę, nierzadko są także obdarzone talentem artystycznym. Kochają piękne rzeczy, przyjemności, komfort życia, a nawet luksus. Ponieważ jednak Byk z uporem trzyma się tego, do czego przywykł, warto mu zaproponować zabawę konwencją, która pozwoli mu otworzyć się na współcześnie zaprojektowane - równie piękne - przedmioty. Jeżeli wśród antyków ustawi dizjanerski fotel z lat. 50 XX wieku, nada wnętrzu nieco dynamiki, nie burząc jednocześnie jego harmonii. Gwarancją dobrego dizajnu jest w tym wypadku nazwisko sławnego projektanta.

Przeczytaj dodatkowo:
Wnętrza dla Raka - przytulny azyl. Zobacz, jakie...

Rak przywiązuje dużą wagę do tradycji, rodziny, uczuć i bezpieczeństwa, dlatego też dom traktuje jak swój...

Wnętrza dla Wodnika - spoglądając w przyszłość....

Wodnik - perspektywicznie myślący samotnik - nie czuje się dobrze wśród starych mebli z bogatą przeszłością....

Wnętrza dla Ryb - z miłości do sztuki. Zobacz,...

Styl Ryb jest pełen subtelności, seksapilu i tajemnicy. Ponieważ osoby, którym patronuje ten znak zodiaku, są...

Wnętrza dla Skorpiona - tajemnicze piękno. Zobacz...

Skorpiony mają niezwykle wyrazistą osobowość - to najpotężniejszy znak zodiaku, który nie lubi przeciętności....

Wnętrza dla Bliźniąt - wieczna zmienność. Zobacz,...

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt (21 maja - 21 czerwca) nieustannie gonią za nowymi przeżyciami, dlatego...

Wnętrza dla Strzelca - wiecznie na walizkach....

Strzelec kocha podróże i odkrywanie nowych miejsc, dlatego jego dom jest typowym domem podróżnika żyjącego...