| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza a znak zodiaku » Wnętrza dla Byka - solidna klasyka. Zobacz zdjęcia wnętrz, które pokocha każdy Byk

Wnętrza dla Byka - solidna klasyka. Zobacz zdjęcia wnętrz, które pokocha każdy Byk

Byk - domator ceniący tradycję, klasykę i ustabilizowany tryb życia - będzie szczęśliwy, mogąc się na co dzień otaczać przedmiotami solidnymi i pięknymi. Zazwyczaj będą to antyki i meble o klasycznej formie. Ponieważ Byki mają silne poczucie piękna, w ich wnętrzach nie brakuje też obrazów. 

Kunsztowne przedmioty dawnego rzemiosła to żywioł Byka. Dlatego we wnętrzach jego domu nie brakuje antyków i ręcznej roboty. Zwłaszcza że rzeczy wynalezione w antykwariacie lub na pchlim targu okazują się czasem niezłą inwestycją, co dla oszczędnego Byka ceniącego wartość dóbr doczesnych też ma duże znaczenie.

Jakość przede wszystkim

Charakterystyczne cechy Byków to solidność i praktyczność, dlatego też takie powinny być otaczające ich przedmioty. Nie dla nich minimalizm w aranżacji wnętrz. Byki dobrze się czują raczej wśród starych mebli, we wnętrzach urządzonych klasycznie, w naturalnych, stonowanych barwach, które odpowiadają poczuciu estetyki osobom urodzonym między 20 kwietnia a 20 maja.

Byki mają też silne poczucie estetyki - cenią sztukę oraz muzykę, nierzadko są także obdarzone talentem artystycznym. Kochają piękne rzeczy, przyjemności, komfort życia, a nawet luksus. Ponieważ jednak Byk z uporem trzyma się tego, do czego przywykł, warto mu zaproponować zabawę konwencją, która pozwoli mu otworzyć się na współcześnie zaprojektowane - równie piękne - przedmioty. Jeżeli wśród antyków ustawi dizjanerski fotel z lat. 50 XX wieku, nada wnętrzu nieco dynamiki, nie burząc jednocześnie jego harmonii. Gwarancją dobrego dizajnu jest w tym wypadku nazwisko sławnego projektanta.

Przeczytaj dodatkowo:
Wnętrza dla Barana - energetyczna mieszanka....

Barany mają w sobie niezmierzone pokłady energii, wiecznie za czymś gonią, a przy tym szybko się nudzą....

Wnętrza dla Koziorożca - szlachetnie i luksusowo....

Luksus i uporządkowanie - te dwie cechy Koziorożców najbardziej wpływają na wygląd ich wnętrz. Nie bez...

Wnętrza dla Panny - praktyczne, z egzotyczną...

Panna jako osoba praktyczna i dokładna nie daje się porwać szaleństwom w zakresie aranżacji wnętrz, dlatego...

Wnętrza dla Lwa - blask luksusu. Zobacz, jak...

Lew lubi błyszczeć, a przy tym ma zamiłowanie do rzeczy luksusowych. Dlatego też wnętrza, w których Lew...

Wnętrza dla Wagi - symetria i porządek. Zobacz...

Osoby urodzone w znaku Wagi kochają zabawę i odpoczynek, a także robienie zakupów. Ponadto lubią być modne....

Wnętrza dla Bliźniąt - wieczna zmienność. Zobacz,...

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt (21 maja - 21 czerwca) nieustannie gonią za nowymi przeżyciami, dlatego...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.