| muratordom.pl » Wnętrza » Wnętrza od święta » Boże Narodzenie. Pomysły na prezenty pod choinkę dla niej i dla niego

Boże Narodzenie. Pomysły na prezenty pod choinkę dla niej i dla niego

Co roku czekamy z niecierpliwością na Święta Bożego Narodzenia i gwiazdkowe prezenty, które znajdą się pod naszą choinką – w końcu wszyscy lubią je dostawać, jak również dawać innym. Jednak u większości z nas pojawia się odwiecznie ten sam problem.... Co kupić najbliższym?

Prezenty do pielęgnacji ciała

Dobrym rozwiązaniem będzie coś osobistego, a zarazem praktycznego. Każdy z pewnością ucieszy się ze sprzętu do codziennej pielęgnacji ciała. Dla mężczyzny może to być golarka, elektryczna szczoteczka do zębów, czy trymer do twarzy. Kobietę ucieszy suszarka, która zadba o jej włosy, nowoczesny depilator lub relaksujący masażer do stóp.

Na zdjęciu: masażer Bosch, szczoteczka elektryczna Philips; depilator, suszarka i golarka Philips.

Prezent dobrany do potrzeb osoby

Warto, by sprzęt był dobrany do konkretnej osoby i jej potrzeb. Jeśli ktoś ma wrażliwą skórę, najchętniej użyje depilatora lub golarki z dodatkowymi funkcjami lub osprzętem, które będą chronić przed podrażnieniem.

Wybór jest duży – dla kobiety można wybrać depilator z nasadką chłodzącą skórę, masującymi kulkami, czy nawet systemem masażu ultradźwiękami.

Dla mężczyzn o wrażliwej skórze znajdziemy golarki z systemem nawilżającym, ruchomymi głowicami dostosowującymi się do kształtu ciała, lub specjalnymi foliami antyalergicznymi.

Sprzęty wielozadaniowe

Dodatkowe funkcje ważne są w każdym sprzęcie tego typu i dlatego bardzo często mamy tak zwane „kilka w jednym”, czyli jedna rzecz łączy cechy wielu. Na przykład, suszarki do włosów zastępują cały osprzęt niezbędny do zrobienia fryzury – od razu posiadają końcówkę masującą, szczotkę do układania, prostownicę, czy lokówkę. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które spodoba się każdej kobiecie.  Mężczyzna dbający o wygląd twarzy i lubiący innowacje w wyglądzie swojego zarostu ucieszy się z golarki posiadającej różne końcówki – głowicę do golenia i skracania zarostu, czy trymer do strzyżenia trudno dostępnych miejsc.

Dla osób lubiących nowoczesny dizajn

Jeśli kupujemy prezent osobie, która lubi rzeczy ładne, w modnych kształtach i kolorystyce, to taki prezent również łatwo znajdziemy. Depilatory, golarki, czy suszarki do włosów są nie tylko praktyczne – ich producenci coraz częściej zwracają uwagę również na ciekawy design.

Z masażera do stóp ucieszą się głównie kobiety, ale mężczyźni również. W końcu każdy potrzebuje czasem chwili relaksu, więc czemu nie zapewnić go sobie we własnej łazience?  Działanie masażu jest wielorakie, lecz co ważne, bardzo pozytywne. Wpływa on na powierzchnię skóry – usuwa zrogowaciały naskórek i poprawia ukrwienie. Działa pozytywnie na krążenie. Polepsza dopływ krwi, dzięki czemu dotlenia i odżywia tkanki. Jeśli chcemy zadbać nie tylko o urodę, ale i zdrowie bliskiej osoby, podarujmy jej taki właśnie masażer.

Każdy z tego typu prezentów z pewnością sprawi obdarowanej osobie radość i zajmie ważne miejsce w jej łazience.

Przeczytaj dodatkowo:
Świąteczna zastawa stołowa - INSPIRACJE

Chcesz, aby Twój stół wigilijny był pięknie przystrojony i wyglądał naprawdę odświętnie....

Pakowanie prezentów świątecznych. 11 pomysłów na...

Pakowanie prezentów świątecznych nie sprawi ci problemu, jeśli obejrzysz naszą galerię inspiracji....

Jak utrzymać porządek w domu, czyli czas na...

Świąteczne porządki warto zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem, żeby uniknąć niepotrzebnych nerwów....

Stroik bożonarodzeniowy z pomysłem - stroik z...

Stroik bożonarodzeniowy wykonany z pomysłem udekoruje wnętrze i napełni je świąteczną atmosferą. Pokazujemy...

Zewnętrzne dekoracje bożonarodzeniowe: Jak...

Święta to czas, kiedy możemy pozwolić sobie na odrobinę przesady w kwestii  bożonarodzeniowej dekoracji...

Stroik na Boże Narodzenie. Jak zrobić...

Stroiki na Boże Narodzenie mogą być oryginalną ozdobą świątęczną. Zamiast kupować stroik świąteczny w...