| muratordom.pl » Wnętrza » Sypialnie » Nowoczesna sypialnia. Prywatna przestrzeń połączona z garderobą lub łazienką. Galeria zdjęć

Nowoczesna sypialnia. Prywatna przestrzeń połączona z garderobą lub łazienką. Galeria zdjęć

Aranżacja sypialni połączonej na przykład z garderobą lub łazienką daje projektantowi wnętrz prawdziwe pole do popisu. Przedstawiamy galerię nowoczesnych sypialni, które mogą stać się inspiracją przy urządzaniu własnego domu lub mieszkania.

Duża i wygodna przestrzeń prywatna w domu jednorodzinnym lub w dużym mieszkaniu bądź apartamencie czesto nie ogranicza się wyłącznie do sypialni. Bywa, że przestrzeń ta obejmuje również połaczone z nią łazienkę i garderobę. Taki układ staje się coraz bardziej popularny w nowych domach.  Trzeba jednak wiedzieć, że sprawdza się on głównie wówczas,  jesli jest dobrze przemyślany i dopasowany do stylu życia mieszkanców. Nasza galeria pokazuje w jaki sposób można zaaranżować sypialnie połączone z innymi pomieszczeniami, aby były funkcjonalne, wygodne oraz ładne. Często dobry pomysł liczy się w takich przypadkach zdecydowanie bardziej niż zasobność portfela.

Zalety i kłopoty z master bedroom

Pomieszczeniem często planowanym tuż obok sypialni jest przestronna łazienka. Jest to przede wszystkim duża wygoda, ale też pole do popisu przy tworzeniu indywidualnych aranżacji. Wszystko zależy od twoich upodobań oraz tego, jaką powierzchnią dysponujesz. Zapewnienie przy sypialni miejsca na ubrania także jest warunkiem wygody. Garderoby, do których wejście prowadzi nie z sypialni a z łazienkii spotyka się rzadziej, ale taki układ również ma swoje zalety. W końcu często to w pobliżu łazienki odbywa się wymiana ubrań i bielizny. Kłopotem master bedroom są natomiast liczne drzwi – nie tylko na korytarz, ale także do łazienki, garderoby. Ich widok może zakłócać spokojny nastrój sypialni. Dlatego powinny być idealnie dobrane i ładne.

Pomysł na szarą sypialnię - przytulne i bardzo eleganckie wnętrze

Szara sypialnia nie musi być monotonna i bez wyrazu. Wręcz przeciwnie. Dzięki odpowiednio dobranym...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Pomysł na niebanalną aranżację sypialni. Jak bez...

Ciemna i bez wyrazu sypialnia zmieniła się nie do poznania. Obyło sie bez gruntownego remontu. Po...

Modny wystrój sypialni. Zobacz zdjęcia sypialni...

Aranżacja modnej sypialni to nie lada wyzwanie. Masz do wyboru wystrój w stylu glamour, shabby chic, retro...

Wygodna i przytulna sypialnia. Zobacz, jak...

To jedno z najważniejszych miejsc w domu, dlatego warto zadbać, aby aranżacja sypialni była przytulna i...

Pokój na poddaszu pełen światła dziennego?...

Po przebudowie domu, pokój na poddaszu w nowej aranżacji prezentuje się bardzo dobrze. Niewielka i...

Pomysł na szarą sypialnię - przytulne i bardzo...

Szara sypialnia nie musi być monotonna i bez wyrazu. Wręcz przeciwnie. Dzięki odpowiednio dobranym odcieniom...

Pomysł na małą sypialnię. Jak urządzić wnętrze na...

Urządzenie małej sypialni nie musi być trudne. Pomieszczenie można zaaranżować w taki sposób, aby...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.