| muratordom.pl » Wnętrza » Sypialnie » Nowoczesna sypialnia. Prywatna przestrzeń połączona z garderobą lub łazienką. Galeria zdjęć

Nowoczesna sypialnia. Prywatna przestrzeń połączona z garderobą lub łazienką. Galeria zdjęć

Aranżacja sypialni połączonej na przykład z garderobą lub łazienką daje projektantowi wnętrz prawdziwe pole do popisu. Przedstawiamy galerię nowoczesnych sypialni, które mogą stać się inspiracją przy urządzaniu własnego domu lub mieszkania.

Duża i wygodna przestrzeń prywatna w domu jednorodzinnym lub w dużym mieszkaniu bądź apartamencie czesto nie ogranicza się wyłącznie do sypialni. Bywa, że przestrzeń ta obejmuje również połaczone z nią łazienkę i garderobę. Taki układ staje się coraz bardziej popularny w nowych domach.  Trzeba jednak wiedzieć, że sprawdza się on głównie wówczas,  jesli jest dobrze przemyślany i dopasowany do stylu życia mieszkanców. Nasza galeria pokazuje w jaki sposób można zaaranżować sypialnie połączone z innymi pomieszczeniami, aby były funkcjonalne, wygodne oraz ładne. Często dobry pomysł liczy się w takich przypadkach zdecydowanie bardziej niż zasobność portfela.

Zalety i kłopoty z master bedroom

Pomieszczeniem często planowanym tuż obok sypialni jest przestronna łazienka. Jest to przede wszystkim duża wygoda, ale też pole do popisu przy tworzeniu indywidualnych aranżacji. Wszystko zależy od twoich upodobań oraz tego, jaką powierzchnią dysponujesz. Zapewnienie przy sypialni miejsca na ubrania także jest warunkiem wygody. Garderoby, do których wejście prowadzi nie z sypialni a z łazienkii spotyka się rzadziej, ale taki układ również ma swoje zalety. W końcu często to w pobliżu łazienki odbywa się wymiana ubrań i bielizny. Kłopotem master bedroom są natomiast liczne drzwi – nie tylko na korytarz, ale także do łazienki, garderoby. Ich widok może zakłócać spokojny nastrój sypialni. Dlatego powinny być idealnie dobrane i ładne.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Pomysł na szarą sypialnię - przytulne i bardzo eleganckie wnętrze

Szara sypialnia nie musi być monotonna i bez wyrazu. Wręcz przeciwnie. Dzięki odpowiednio dobranym...

zobacz więcej
zamknij
Przeczytaj dodatkowo:
Jak zachować porządek w domu? Kilka pomysłów na...

Odpowiednio zaplanowane schowki sa niezbędne nie tylko dla zachowania porządku w domu, ale również...

Pomysł na niebanalną aranżację sypialni. Jak bez...

Ciemna i bez wyrazu sypialnia zmieniła się nie do poznania. Obyło sie bez gruntownego remontu. Po...

Wystrój sypialni jak z dawnych lat. 4 aranżacje,...

Aranżacja modnej sypialni to nie lada wyzwanie. Modny wystrój nie musi jednak oznaczać aranżacji nowoczesnej...

Sypialnia w salonie - sprytna aranżacja salonu z...

Super pomysł nie tylko do kawalerki. Zobacz, jak w salonie wydzielić sypialnię i wygospodarować w niej...

Pokój na poddaszu pełen światła dziennego?...

Po przebudowie domu, pokój na poddaszu w nowej aranżacji prezentuje się bardzo dobrze. Niewielka i...