| muratordom.pl » Wnętrza » Projekty i aranżacje » Co jest modne? Polscy projektanci wnętrz i ich najlepsze projekty

Co jest modne? Polscy projektanci wnętrz i ich najlepsze projekty

„Projektanci wnętrz – inspiracje, projekty i porady” to płyta CD dołączona do wrześniowego Muratora. Możesz w niej porównać prezentacje, przeczytać komentarze i wybrać projektanta wnętrz, którego styl najbardziej Ci odpowiada. To idealny sposób na znalezienie inspiracji i ciekawych rozwiązań. Z poradnika dowiesz się, jakie usługi oferują projektanci wnętrz, jak znaleźć odpowiedniego i jak go zatrudnić.

Płyta CD w prezencie: Projektanci wnętrz – inspiracje, projekty i porady

Takiej publikacji jeszcze nie  było. Oto wyjątkowy prezent od miesięcznika Murator - płyta CD „Projektanci wnętrz – inspiracje, projekty i porady”. To użyteczne interaktywne narzędzie do poszukiwania projektanta wnętrz – kilkadziesiąt bogato ilustrowanych prezentacji pracowni z całej Polski.


Płyty „Projektanci wnętrz – inspiracje, projekty i porady” szukaj w miesięczniku Murator 9/2011


Projektanci wnętrz mówią o sobie, pokazują zdjęcia lub wizualizacje swoich projektów, komentują je. Łatwo zobaczyć i ocenić, co mają do zaoferowania.

Z płyty można korzystać na wiele sposobów,  podobnie jak z internetowej wyszukiwarki, np. oglądając wyłącznie zdjęcia łazienek lub kuchni. Samo obejrzenie  kilkuset oryginalnych, funkcjonalnych wnętrz zaprojektowanych przez specjalistów jest bardzo pouczające. Zawsze też będzie można trafić do autorów interesującej realizacji i dowiedzieć się o nich dużo więcej niż z suchej notatki w katalogach firm.

A tym, którzy chcieliby skorzystać z pomocy projektanta, ale nie wiedzą jak się za to zabrać, na pewno pomogą praktyczne informacje, zawarte w poradniku, między innymi, co zawierają projekty wnętrz, jak podpisywać umowę i... 10 przykazań dobrej współpracy inwestora z projektantem.

Przeczytaj dodatkowo:
Estetyczne i dyskretne oświetlenie – ozdobne...

Podpowiadamy, jak zaprojektować oświetlenie do każdego wnętrza. Zobacz, jakie oprawy oświetleniowe zastosować...

Beton dekoracyjny we wnętrzu - od podłogi po...

Beton dekoracyjny od kilku lat podbija prywatne mieszkania, domy i pomieszczenia przestrzeni publicznej. Oto...

Jak urządzić poddasze pełne światła dziennego?...

Po przebudowie domu poddasze w nowej aranżacji prezentuje się bardzo dobrze. Niewielkie, a do tego ciemne...

Ekotrendy – aranżacja wnętrza zgodnie z naturą

Aranżacja wnętrza nawiązująca do stylu eko i uwzględniająca naturalne materiały jest coraz bardziej...

Małe mieszkanie. Jak wykorzystać każdy metr...

Ciasne, ale własne – tak często mówi się o pierwszym mieszkaniu. Jeśli dobrze przemyślimy jego...

Jak urządzić małe mieszkanie dla seniora?...

Do małego mieszkania wprowadzi się wkrótce starsza osoba. Jak zaplanować aranżację wnętrz, aby nowemu...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.