| muratordom.pl » Wnętrza » Projekty i aranżacje » Co jest modne? Polscy projektanci wnętrz i ich najlepsze projekty

Co jest modne? Polscy projektanci wnętrz i ich najlepsze projekty

„Projektanci wnętrz – inspiracje, projekty i porady” to płyta CD dołączona do wrześniowego Muratora. Możesz w niej porównać prezentacje, przeczytać komentarze i wybrać projektanta wnętrz, którego styl najbardziej Ci odpowiada. To idealny sposób na znalezienie inspiracji i ciekawych rozwiązań. Z poradnika dowiesz się, jakie usługi oferują projektanci wnętrz, jak znaleźć odpowiedniego i jak go zatrudnić.

Płyta CD w prezencie: Projektanci wnętrz – inspiracje, projekty i porady

Takiej publikacji jeszcze nie  było. Oto wyjątkowy prezent od miesięcznika Murator - płyta CD „Projektanci wnętrz – inspiracje, projekty i porady”. To użyteczne interaktywne narzędzie do poszukiwania projektanta wnętrz – kilkadziesiąt bogato ilustrowanych prezentacji pracowni z całej Polski.


Płyty „Projektanci wnętrz – inspiracje, projekty i porady” szukaj w miesięczniku Murator 9/2011


Projektanci wnętrz mówią o sobie, pokazują zdjęcia lub wizualizacje swoich projektów, komentują je. Łatwo zobaczyć i ocenić, co mają do zaoferowania.

Z płyty można korzystać na wiele sposobów,  podobnie jak z internetowej wyszukiwarki, np. oglądając wyłącznie zdjęcia łazienek lub kuchni. Samo obejrzenie  kilkuset oryginalnych, funkcjonalnych wnętrz zaprojektowanych przez specjalistów jest bardzo pouczające. Zawsze też będzie można trafić do autorów interesującej realizacji i dowiedzieć się o nich dużo więcej niż z suchej notatki w katalogach firm.

A tym, którzy chcieliby skorzystać z pomocy projektanta, ale nie wiedzą jak się za to zabrać, na pewno pomogą praktyczne informacje, zawarte w poradniku, między innymi, co zawierają projekty wnętrz, jak podpisywać umowę i... 10 przykazań dobrej współpracy inwestora z projektantem.

Przeczytaj dodatkowo:
Naklejki na ścianę. Ciekawe pomysły na dekorację...

Naklejki ścienne to doskonały pomysł na wzbogacenie aranżacji wnętrza. Można je z powodzeniem wykorzystać...

Remont łazienki – poradnik remontującej kobiety

Podczas remontu mieszkania lub domu, pomieszczeniem, które trzeba wyjątkowo dobrze rozplanować jest...

Tradycyjny salon – przestrzeń dla miłośników...

Salon to miejsce, gdzie można wypocząć i spędzić wspólnie czas. Pełni również funkcję...

Drewno, kamień czy korek? Jakie wykończenie...

Wszyscy doskonale wiedzą, że to od wykończenia wnętrz zależy ostateczny klimat domu czy mieszkania. Nie...

Aranżacja sypialni - barwy sprzyjające dobremu...

Jak stworzyć nastrój w sypialni? Kolory ścian, które poprawiają samopoczucie, dodają energii...

50 pomysłów na wykończenie domu

Pomysłów na to, jak urządzić dom, by spełniał nasze potrzeby i uwzględniał  aranżacyjne trendy...

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.