| muratordom.pl » Wnętrza » Dekoracje i dodatki » Zostaw wiadomość...

Zostaw wiadomość...

...niekoniecznie na drzwiach lodówki. Uruchom wyobraźnię i wymyśl całkiem nowe miejsce na karteczki z ważnymi informacjami.

Nabite w butelkę

Ta zabawna propozycja powinna przypaść do gustu nie tylko życiowym rozbitkom. Wiadomość pozostawiana w butelce będzie miłą niespodzianką dla każdego domownika i z pewnością uczyni nasze życie weselszym.
Jak to zrobić?
Przez szyjkę niewielkiej butelki z bezbarwnego szkła wsunęliśmy do środka zrolowaną kartkę z informacją, a następnie zakorkowaliśmy naczynie. Ułożona poziomo butelka ma swoje stałe miejsce na tacy przy ceramicznej mini-latarni.

Płytowe newsy

Puste pudełka po płytach CD to praktyczne miejsce na pozostawianie domowych wiadomości. Zamknięte wewnątrz ważne karteczki będą bezpieczne i dobrze widoczne.
Jak to zrobić?
Trzy pudełka po płytach CD umieściliśmy jedno pod drugim, przyklejając je tylnymi częściami okładek do bocznej ścianki plastikowej komody. Wystarczy otworzyć pudełka, by zmienić informację lub umieścić kolejną.

Dołącz do nas i bądź na bieżąco

Błyskotliwe uwagi

Błyszcząca kotara z koralików przykuwa uwagę, będzie więc idealnym tłem pisemnych wiadomości. Można mieć pewność, że umieszczone tu informacje zostaną w porę dostrzeżone.
Jak to zrobić?
Barwne karteczki przymocowaliśmy za pomocą kolorowych spinaczy do tasiemek obszytych cekinami. Zawiesiliśmy je na różnej wysokości pomiędzy sznurami koralików.

Informacje z kieszeni

Wykonana domowym sposobem papierowa tablica z bawełnianymi kieszonkami na zapiski, rachunki i drobne przedmioty to propozycja dla osób, które wszystkie ważne papierki lubią gromadzić w jednym miejscu.
Jak to zrobić?

Arkusz brystolu przymocowaliśmy takerem do cienkiej ramy z drewnianych listewek. Przyczepiliśmy do niego kieszonki z bawełnianej tkaniny, przyszywając dolną i lewą krawędź oraz prawy górny róg każdej z nich. W ten sposób można w nie wsuwać różne przedmioty poziomo, pionowo i na ukos.

Przeczytaj dodatkowo:
Jak pielęgnować storczyki? Uprawa storczyków w...

Storczyki można spotkać niemal w każdym domu. Ze względu na problemy w uprawie, ich miłośnicy zwykle...

Stroik na Boże Narodzenie. Jak zrobić...

Stroiki na Boże Narodzenie mogą być oryginalną ozdobą świątęczną. Zamiast kupować stroik świąteczny w...

Jak kolory we wnętrzu poprawiają nastrój?

Zobacz, jak poprawić sobie nastrój otaczające się odpowiednimi kolorami we wnętrzu. Obudź w sobie...

Pakowanie prezentów świątecznych. 11 pomysłów na...

Pakowanie prezentów świątecznych nie sprawi ci problemu, jeśli obejrzysz naszą galerię inspiracji....

Stroik bożonarodzeniowy z pomysłem - stroik z...

Stroik bożonarodzeniowy wykonany z pomysłem udekoruje wnętrze i napełni je świąteczną atmosferą. Pokazujemy...